تخفیف ها

تخفیف ها

2 % مبل استیل افشار
مبل استیل افشار

افشار یکی از باشکوه ترین و مجلل ترین مدل های مبلمان سلطنتی به حساب می‌آید که با تاج بلند و دسته ها و پایه های منبت کاری شده خود حسی سلطنتی و اشرافی را به خانه شما خواهد بخشید. قسمت های چوبی این مبل متمایل به رنگ قهوه ای است که همراه با رنگ طلایی جلوه اشرافی بودن مدل سلطنتی افشار را چند برابر می‌کند.

7,500,000 تومان 7,350,000 تومان
4 % مبل کلاسیک ویتوریا
مبل کلاسیک ویتوریا

ویتوریا یکی از مدل هایی است که با دیدن آن به یاد مبل کلاسیک ترکیه ای خواهید افتاد. این مدل با منبت کاری ریز و زیبای خود نه مانند مبلمان سلطنتی شلوغ است و نه مانند مبلمان راحتی ساده. به همین دلیل نیز می‌توان آن را معنای واقعی مبلمان سبک کلاسیک دانست که مطمئنا در دکوراسیون ایرانی خانه شما خواهد درخشید.

9,000,000 تومان 8,640,000 تومان
4 % مبل استیل شهناز
مبل استیل شهناز

شنهاز را می‌توان مبل استیل کوچک تر و البته ساده تری نسبت به سایر مدل های مبلمان سلطنتی دانست که در میزان منبت کاری روی پایه ها و تاج آن زیاد نبوده و این امر به سادگی و جمع و جور بودن این مبل می‌افزاید. همین سادگی باعث می‌شود که مدل شهناز یک مبل استیل کوچک و مناسب برای خانه های آپارتمانی و نسبتا کوچک به شمار برود.

7,500,000 تومان 7,200,000 تومان
10 % مبل استیل همایون
مبل استیل همایون

همایون را می‌توان باشکوه ترین و مجلل ترین مبل استیل در بین همه مدل ها دانست که با منبت کاری ظریف خود روی دسته ها، پایه ها و تاج هایش وارد هر محیطی که شود آن را تحت تاثیر شکوه و جلال خود قرار می‌دهد. همایون از جمله مدل های مبل سلطنتی مصری نیز به شمار می‌رود. سبکی که بیشتر با منبت کاری روی دسته ها و پایه های مبل شناخته می‌شود.

14,400,000 تومان 12,960,000 تومان
4 % مبل استیل هور
مبل استیل هور

رنگ طلایی به کار برده شده در مبل استیل هور بسیار خاص بوده و به نوعی است که تقریبا با هر پاچه ای با هر رنگ و طرحی ست می‌شود. رنگ و طرح پارچه قابل تغییر بوده و شما می‌توانید آن را با انواع رنگ ها نظیر آبی طلایی، قرمز، سفید و یا هر رنگ دیگری که مد نظرتان است ست کنید. نتیجه کار مطمئنا یک ست مبلمان سلطنتی شیک خواهد بود.

8,400,000 تومان 8,064,000 تومان
6 % مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا

رنگ سفید و طلایی به زیبایی هرچه تمام‌تر در این مدل جدید مبل سلطنتی به کار برده شده است، به نوعی که اگر به دنبال مبل سلطنتی سفید و طلایی باشید مطمئنا مبل اهورا یکی از اصلی‌ترین گزینه های خرید شما خواهد بود. طراحی و منبت تاج و پایه های مدل اهورا نسبت به نقش و نگار سایر مبل های استیل متفاوت بوده و آن را خاص‌تر نشان می‌دهد.

8,100,000 تومان 7,614,000 تومان
4 % مبل استیل ماهور
مبل استیل ماهور

ماهور یکی از مدل های جدید مبل استیل با قیمت ارزان تر و مناسب تر نسبت به سایر مبلهای استیل است که قیمت پایین خود را مدیون سادگی نسبی در پایه ها، دسته ها و تاج خود است. این مدل نسبت به مدل های دیگر کوچک تر نیز بوده و برای خانه های جمع و جور آپارتمانی مناسب است. رنگ طوسی و طلایی در این مدل آن را تبدیل به یک مدل خاص می‌کند.

6,900,000 تومان 6,624,000 تومان
4 % مبل استیل گیسو
مبل استیل گیسو

پارچه گل دار همراه با منبت کاری های باظرافت در مبل گیسو آن را تبدیل به یک مبل تمام عیار استیل می‌کند. افرادی که به دنبال خرید مبل استیل با چوب قهوه ای هستند، مطمئنا با دیدن این مدل آن را جزء اولین گزینه های خرید خود قرار خواهند داد. مدلی که رنگ طلایی در آن خیلی کم به کار رفته و به این شکل به وقار مبل افزوده شده است.

8,100,000 تومان 7,776,000 تومان
6 % مبل استیل ترنج
مبل استیل ترنج

ترنج را می‌توان همچون یک تک گل بزرگ در پذیرایی دانست که قرار گرفتن در خانه زیبایی و شکوه آن را چند برابر می‌کند. نقش و نگارهای صورت گرفته روی مبل سلطنتی جدید ترنج نشان گر هنر اصیل ایرانی بوده و این مدل را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای منازل ایرانی می‌کند. ترنج نیز با پارچه هایی با طرح و رنگ های مختلف قابل سفارش و خریداری است.

7,500,000 تومان 7,050,000 تومان
2 % مبل استیل سپنتا
مبل استیل سپنتا

اگر به دنبال خرید مبل سلطنتی خاص و جدید هستید، حتما مدل سپنتا را در لیست خود قرار دهید. این مدل یکی از خاص ترین و شیک ترین مدل های مبلمان استیل است که با وارد شدن به خانه ایرانی شما، آن را نیز نسبت به منازل آشنایان شما خاص تر و متفاوت تر خواهد کرد. سپنتا را می‌توانید در رنگ های دیگری نیز سفارش داده و خریداری کنید.

7,500,000 تومان 7,350,000 تومان
5 % مبل کلاسیک کلاریسا
مبل کلاسیک کلاریسا

کلاریسا مناسب سلیقه‌هایی است که به دنبال خرید مبل کلاسیک چوبی شیک هستند. این مدل با داشتن دسته ها و پشتی تمام چوب و بدون پارچه یکی از خاص ترین مدل های مبل کلاسیک محسوب می‌شود که اصطلاحا با نام چپندر نیز شناخته می‌شوند. رنگ طلایی قسمت های چوبی این مدل می‌تواند با پارچه های مختلف ست شود.

7,200,000 تومان 6,840,000 تومان
5 % مبل استیل کرشمه
مبل استیل کرشمه

کرشمه از جمله مدل های زیبای مبلمان استیل است که شکوه و ظرافت را توأمان دارد. انحنای موجود در این مدل مبل استیل همراه با قرینگی که با دقت در طراحی آن به کار رفته است، آن را تبدیل به یکی از زیباترین مدل های موجود در بازار مبلمان کل کشور، اعم از تهران، تبریز، اصفهان، قم، شیراز، کرج، مشهد و همه شهرهای ایران می‌کند.

7,200,000 تومان 6,840,000 تومان
6 % مبل استیل پالیز
مبل استیل پالیز

فروهر به دلیل سبک ساده تر خود در طراحی و منبت کاری، نسبت به سایر مدل ها مبل استیل با قیمت مناسب تری به حساب می‌آید. این مدل با پارچه هایی با رنگ و طرح های مختلف نظیر پارچه گل دار یا ساده آبی، قرمز، سفید، کرمی، استخوانی، طوسی، قهوه ای و... قابل سفارش بوده و برای خانه‌های کوچک ایرانی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

7,800,000 تومان 7,332,000 تومان
8 % مبل راحتی رامونا
مبل راحتی رامونا

خرید مبل راحتی شیک و جدید رامونا تولید شده به سبک مدل های مبلمان راحتی ترک. توکامارت

8,850,000 تومان 8,142,000 تومان
8 % مبل راحتی آلبرتا
مبل راحتی آلبرتا

حرید مبل راحتی شیک و زیبای آلبرتا با قیمت مناسب

9,900,000 تومان 9,108,000 تومان
4 % مبل کلاسیک سابرینا
مبل کلاسیک سابرینا

مبل کلاسیک سابرینا

11,700,000 تومان 11,232,000 تومان

خرید مبل و سرویس خواب با تخفیف ویژه

در این بخش از فروشگاه اینترنتی مبلمان و دکوراسیون توکامارت می‌توانید لیست مدل‌های مبلمان و سرویس خواب و سایر محصولات با تخفیف را مشاهده کرده و آن‌ها را با قیمتی پایین‌تر و ارزان تر از قیمت اصلی محصولات خریداری کنید. توجه داشته باشید که این محصولات معمولا به مدت محدودی در لیست محصولات با تخفیف قرار می‌گیرند و اگر قصد خرید مدلی را دارید که در لیست تخفیف ها و فروش ویژه توکامارت قرار گرفته است، سفارش خود را سریع‌تر ثبت کنید.

خرید با تخفیف همواره احساس لذت بخشی دارد و معمولا در خریدهای حضوری به هر نحوی شده با فروشنده چانه می‌زنیم تا مقداری هر چند اندک، از او تخفیف دریافت کنیم. اما میزان این تخفیف در خرید مبلمان و در فروش ویژه توکامارت مقدار بیشتری داشته و مطمئنا احساس لذت بیشتری نیز به همراه خواهد داشت.  پس اگر به دنبال خرید مبل با تخفیف ویژه هستید، پیشنهاد می‌کنیم این بخش از وبسایت فروشگاه مبلمان و دکوراسیون توکامارت را دنبال کرده و محصولات مد نظر خود را با قیمت پایین تر و ارزان تر نسبت به قیمت اصلی مدل خریداری کنید.

اشاره به این نکته نیز لازم است که فروشگاه آنلاین مبل و دکوراسیون توکامارت با حذف کردن تمامی واسطه های بین تولید تا مشتری، و استفاده از دستگاه‌های به روز در فرایند تولید همواره سعی کرده که محصولات خود را با قیمت واقعی و پایین تر از بازار به مشتریان خود ارائه دهد، و همین طور با ارائه تخفیف‌های مختلف، وظیفه خود را در قبال مشتریانش در شرایط اقتصادی پرفشار به انجام برساند.

پیشنهاد می‌کنیم توکامارت را در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام نیز دنبال کنید تا ازز تخفیف ها و جشنواره‌های فروش ویژه ما اطلاع داشته باشید.

نمایش بیشتر