راهنما خرید 0 سبد خرید
درباره ما

درباره توکامارت

توکامارت فروشگاه تخصصی مبلمان، سرویس خواب و سایر محصولات صنعت دکوراسیون است. توکامارت تولید کننده و عرضه کننده تمامی محصولات موجود در وبسایت بوده و تمامی مراحل تولید و عرضه محصولات معرفی شده در وبسایت زیر نظر هنرمندان، کارشناسان و متخصصان توکامارت انجام میگیرد.

در توکامارت محصول تولیدی مستقیماً و بدون واسطه به مشتریان تحویل می شود و به همین دلیل مشتریان میتوانند هر گونه ابهام، سؤال و خدمات پس از فروش را به طور مستقیم و با کمترین پیچیدگی با ما به عنوان تولیدکننده و عرضه کننده محصول در میان بگذارند.

ما در توکامارت با تجربه بیش از 10 سال تولید و عرضه انواع مبلمان و سرویس خواب و سایر محصولات صنعت دکوراسیون، به خوبی با بازار این صنعت آشنا هستیم و از سلایق گوناگون مردم ایران در این حوزه کاملاً آگاهیم. توکامارت دارای گواهینامه ایزو 9001 مدیریت کیفیت، ایزو 14001 پایش، اندازه گیری رضایت مشتری و ایزو 10002 مدیریت شکایات مشتری و ستاره طلایی کیفیت از مؤسسه Universal systems certification انگلستان است. از طرف دیگر قیمت گذاری منصفانه توکامارت، تولید و عرضه محصول شما بدون هیچ واسطه ای، ارسال رایگان به سراسر کشور و درب منزل شما و... عواملی است که میتواند به شما در انتخاب فروشگاه اینترنتی توکامارت برای خرید کمک کند.

باور ما در توکامارت این است که: ما در خانواده بزرگ توکامارت، با همدلی و احترام متقابل به نیروی انسانی خود، سختکوش و متحدیم تا با کار تیمی و تمرکز بر مشتریان خود، صداقت، اعتماد و احترام را در عین آگاهی بخشی برای آنان به ارمغان آوریم و محصولات و خدماتی با کیفیت و بهبود مستمر و متناسب با شأن و شخصیت والای مشتریان خود فراهم آوریم و همواره برای تحقق این باورمان در تلاشیم.