راهنما خرید 0 سبد خرید

تخت خواب

محدوده قیمت
از 0 تومان
تا 0 تومان

به زودی محصولات این دسته تکمیل خواهد شد.

خرید تخت خواب جدید با قیمت مناسب

داشتن خوابی آسوده و راحت برای سلامتی ضروری بوده و مستلزم خرید تخت خواب مناسب و خوب است. به همین دلیل بایستی هنگام خرید توجه ویژه‌ای به کیفیت تخت و استاندارد بودن آن داشت.

انواع مدل های تخت خواب نیز همانند سرویس خواب به سه دسته کلی مدرن، کلاسیک و سلطنتی تقسیم می‌شود که انتخاب از بین آن‌ها کاملا سلیقه ای بوده و البته به سبک دکوراسیون کلی خانه وابسته است. در حالت کلی تخت های مدرن برای سبک دکور مینیمال، مدرن و... استفاده شده و تخت های کلاسیک و سلطنتی برای سبک های سنتی ایرانی و کلاسیک کاربرد دارد. در دسته بندی دیگری نیز می‌توان تخت خواب را از نظر اندازه و ابعاد به تخت دو نفره و تک نفره تقسیم کرد. 

جنس تخت خواب ها معمولا از ام دی اف MDF، چوب و یا ترکیبی از هر دو است، اما در اکثر موارد از ام دی اف برای تولید تخت خواب استفاده می‌شود تا قیمت نهایی برای مشتری مقرون به صرفه باشد؛ چرا که تخت های تولید شده از جنس ام دی اف، تخت خواب ارزان قیمت تری نسبت به تخت‌های چوبی به حساب می‌آیند. تخت های تولید شده از جنس ام دی اف کیفیت بالایی داشته و بدون نگرانی می‌توانید سال‌ها از آن استفاده کنید و در صورتی که به دنبال خرید تخت خواب تمام چوب باشید، بایستی هزینه بالایی برای آن پرداخت کنید.

خرید اینترنتی تخت خواب

در صورتی که قصد خرید تخت خواب را دارید، می‌توانید عکس جدیدترین مدل های تختخواب را در فروشگاه اینترنتی توکامارت مشاهده کرده و با مقایسه قیمت و کیفیت آن‌ها بهترین انتخاب را برای اتاق خواب خود داشته باشید. عکس های موجود در وبسایت توکامارت تنها برای نمونه قرار داده شده‌اند و می‌توانید تختخواب مورد نظر خود را در رنگ و طرح دیگری نیز سفارش دهید. عکس مدل های جدید تختخواب نیز پس از تولید به وبسایت اضافه خواهند شد.

نمایش بیشتر