جلو مبلی

جلو مبلی لاله
جلو مبلی لاله

لاله یکی از مدل های جلو مبلی ساده است که با توجه به سبک طراحی اش می‌توان از آن برای هر سبک مبلمانی استفاده کرد. این میز ترکیبی از چوب و ام دی اف بوده و پایه های آن همانند پایه های اکثر مبلمان ایرانی با انحنایی زیبا طراحی شده تا با مبلمان خریداری شده نیز ست باشد.

350,000 تومان
جلو مبلی لادن
جلو مبلی لادن

میز جلومبلی لادن از میزهای شیشه ای و چوبی است که با منبت کاری ظریف خود برای مبلمان سلطنتی و کلاسیک و مناسب بوده و می‌توان آن را یک میز جلو مبلی سلطنتی یا کلاسیک دانست. این میز شیشه ای از پایه های ترکیبی چوب و پلی استر ساخته شده و به همین دلیل از استحکام بالایی برخوردار است و می‌توانید با خیالی راحت سال‌ها از آن استفاده کنید.

400,000 تومان
جلو مبلی سوسن
جلو مبلی سوسن

میز جلو مبلی زیبا و شیک سوسن پایه هایی از جنس چوب همراه با منبت کاری و نقش و نگار از جنس پلی استر داشته و رویه آن نیز از جنس ام دی اف است. میز سوسن برای مبل های سلطنتی یا همان استیل و کلاسیک مناسب بوده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

500,000 تومان
جلو مبلی گلایول
جلو مبلی گلایول

جلومبلی گلایول با ظاهر شکیل و زیبا، در طراحی خود از چوب و پلی استر بهره برده و سطح آن شیشه است که باعث می‌شود ظاهری لوکس داشته باشد. منبت کاری های این میز دوست داشتنی یادآور هنر اصیل ایرانی و مبلمان به سبک سلطنتی و نقش و نگار آن‌ها است.

650,000 تومان

خرید میز جلو مبلی شیک و زیبای مبلمان سلطنتی، کلاسیک و راحتی

جلو مبلی و عسلی را می‌توان تکمیل کننده ست مبلمان دانست. چرا که علاوه بر کابردی بودن، از نظر ظاهری نیز مبلمان بدون جلو مبلی و عسلی ناقص به نظر می‌رسد و وجود جلو مبلی همراه با مبلمان است که دکوراسیون منزل را کامل نشان می‌دهد. جلو مبلی و عسلی معمولا همراه با هم و به صورت ست به فروش می‌رسند، اما در مورادی نیز ممکن است که شخصی تنها دنبال خرید جلو مبلی باشد. در رابطه با میز جلو مبلی و کاربرد آن بایستی بگوییم که این وسلیه کاربردی همراه با ظاهر زیبایی که به محیط می‌بخشد و دکوراسیون منزل را تکمیل می‌کند، وسیله‌ای کاربردی نیز بوده و استفاده های فراوانی می‌توان از کرد. برای نمونه می‌توان وسایل تزیینی همانند گل یا اکسسوری های مختلف و متنوع روی آن قرار داده و از آن برای تزیین و زیبایی دکوراسیون خانه استفاده کرد و اینکه از آن برای پذیرایی از میهمانان بهره برده و ظرف شیرینی، میوه و... را روی آن قرار داد.

انواع مدل های جلو مبلی را از نظر شکل ظاهری می‌توان همانند مبلمان به سه دسته سلطنتی یا همان استیل، راحتی و کلاسیک دسته بندی کرد. میز جلو مبلی سلطنتی در واقع برای مبلمان سلطنتی تولید می‌شود و همانند آن‌ها منبت کاری و نقش و نگار فراوانی روی خود دارد. در مقابل میز جلو مبلی برای مبلمان راحتی معمولا ساده بوده و نقش و نگار اضافه ای در خود ندارد. میز های جلو مبلی برای مبلمان مدل کلاسیک نیز بین دو مدل میز جلو مبلی ساده و منبت کاری شده قرار می‌گیرد و ظاهری بسیار شیک و زیبا دارد.

از نظر جنس نیز انواع مدل های جدید جلو مبلی را می‌توان به جلو مبلی ام دی اف MDF، چوبی، شیشه ای و یا ترکیبی از این‌ها دسته بندی کرد. اکثر جلو مبلی های امروزی از جنس ام دی اف هستند که نسبت به مدل های چوبی جلو مبلی ارزان تری به حساب می‌آیند و البته از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند. کیفیت این جلو مبلی ها تا اندازه‌ای است که به راحتی حتی می‌توان از جلو مبلی دست دوم و استفاده شده نیز سال‌ها استفاده کرد.

در رابطه با قیمت جلو مبلی نیز بایستی بگوییم اصلی‌ترین عامل در تعیین قیمت مدل های جلومبلی جنس آن‌هاست. برای مثال جلو مبلی ام دی اف نسبت به جلو مبلی چوبی قیمت پایین تری دارد و به همین دلیل نیز اکثر از تولید کنندگان از MDF برای تولید این میزها استفاده می‌کنند تا خرید آن برای مشتری مقرون به صرفه باشد. اما در شرایط یکسان نیز می‌توان گفت که میز جلو مبلی ساده ارزان تر از میزهایی است که منبت کاری و نقش و نگار دارند.

در صورتی که قصد خرید میز جلو مبلی برای منزل خود را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که خرید جلو مبلی اینترنتی را یکی از گزینه‌های خود قرار دهید. چرا که با خرید آنلاین این محصول این فرصت را دارید که عکس جدیدترین مدل های میز جلو مبلی را در طرح ها و سبک های مختلف دیده و از بین آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین مدل را برای منزل خریداری کنید. شما می‌توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر محصول خود را از بین مدل های مختلف میز جلو مبلی فروشگاه اینترنتی مبل و دکوراسیون توکامارت خریداری کرده و آن را در درب منزل خود تحویل بگیرید. عکس مدل های جدید میز جلو مبلی نیز پس از تولید به وبسایت اضافه خواهند شد.

نمایش بیشتر