راهنما خرید 0 سبد خرید

جهیزیه

محدوده قیمت
از 28,557,000 تومان
تا 29,829,000 تومان

خرید جهیزیه و سرویس چوب عروس با قیمت مناسب

خرید جهیزیه یکی از اصلی‌ترین و جذاب‌ترین قسمت‌های عروسی و شاید یکی از خاطره‌انگیزرین برهه‌های زندگی عروس و داماد باشد. اما با توجه به هزینه بالایی که برای خرید جهیزیه صرف می‌شود و با در نظر گرفتن این امر که وسایل خریداری شده قرار است سال‌های سال استفاده شوند، بهتر است هنگام خرید وسایل جهزیه عروس، مخصوصا وسایل با قیمت بالایی نظیر وسایل برقی و سرویس چوب جهیزیه نظیر مبلمان و سرویس خواب، به کیفیت این کالاها دقت کرده و البته آن‌ها را با قیمت مناسبی نیز خریداری کرد.

سرویس چوب جهیزیه از اصلی‌ترین موارد در خرید جهیزیه به شمار می‌رود که شامل مواردی مانند مبلمان، سرویس خواب، میز تلویزیون، بوفه و... بوده و اغلب خانواده‌ها به دنبال این هستند که این وسایل را به صورت مجموعه یکجا خریداری کرده و مبلمان و سرویس خواب و میز تلویزیون و... با یکدیگر ست باشند. با توجه به همین امر نیز فروشگاه اینترنتی توکامارت با تجربه چندین ساله خود در تولید انواع مدل‌های مبلمان استیل، کلاسیک و راحتی، اقدام به تولید مجموعه کامل ست سرویس چوب جهیزیه عروس کرده تا بتوانید با خیالی راحت، یکجا و با قیمت مناسب سرویس چوب خود را خریداری کنید. ما در توکامارت سعی کرده‌ایم که برای پاسخگویی به سلیقه‌های مختلف مشتریان عزیز، مدل‌های جدید و متنوعی از سبک‌های کلاسیک، استیل و راحتی را به مجموعه جهیزیه خود اضافه کنیم و آن‌ها را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

قیمت سرویس چوب جهیزیه چقدر است؟

قیمت سرویس چوب عروس به عوامل مختلفی نظیر سبک سرویس چوب جهیزیه و تعداد وسایل موجود در آن بستگی دارد. در حالت کلی با توجه به اینکه قیمت مبلمان استیل و کلاسیک و البته سرویس خواب‌های به سبک کلاسیک و استیل کمی بالاتر از مبلمان راحت و سرویس خواب مدرن است، قیمت پک سرویس چوب کلاسیک و استیل یا همان سلطنتی نیز کمی بالاتر از سرویس چوب راحتی و مدرن است. اما این امر تنها به خاطر استفاده از منبت کاری و ریزه‌کاری‌های فراوان در مبلمان و سرویس خواب استیل و کلاسیک بوده و به کیفیت کارها مربوط نمی‌شود. بنابراین اگر قصد دارید که هزینه سرویس چوب جهیزیه تان زیاد بالا نبوده و دنبال خرید سرویس چوب ارزان قیمت تری هستید، می‌توانید ست‌هایی را انتخاب کنید که مبلمان راحتی و سرویس خواب مدرن داشته باشند. همین طور پیشنهاد می‌کنیم که جشنواره‌های مختلف فروشگاه مبلمان و دکوراسیون توکامارت را نیز دنبال کنید تا از تخفیف‌های دوره‌ای و ویژه این فروشگاه أگاه بوده و بتوانید سرویس خواب مد نظر خود را با قیمت ارزان تری خریداری کنید.

اشاره به این امر نیز لازم است که قیمت سرویس چوب های موجود در فروشگاه آنلاین توکامارت نسبت به فروشگاه‌های دیگر پایین‌تر می‌باشد و علت آن نیز خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید می‌باشد؛ چرا که تمامی محصولات توکامارت به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولیدی به دست مشتریان می‌رسند و به همین دلیل نیز قیمت تمام شده برای مشتریان عزیز بسیار به صرفه‌تر از خرید از سایر فروشگاه‌ها می‌باشد.

اما سرویس چوب جهیزیه شامل چه چیزهایی است؟

برای اینکه در هر زمینه‌ای یک خرید مطلوب و ایده‌آل داشته باشیم قبل از هر چیزی باید پیرامون آن موضوع اطلاعات لازم را داشته و یا کسب کنیم. در رابطه با جهیزیه نیز این چنین بوده و قبل از خرید آن بایستی با وسایل آن آشنایی کامل داشته باشیم. همان طور که اشاره کردیم سرویس چوب یکی از اصلی‌ترین بخش‌های جهیزیه به حساب می‌آید که به طور کلی شامل مبلمان و سرویس خواب است و در برخی موارد وسایلی نظیر میز تلوزیون و بوفه و... نیز به آن اضافه می‌شود. مبلمان که معمولا شامل یک یا دو ست مبل و معمولا همراه با نهارخوری بوده و سرویس خواب نیز از تختخواب، پاتختی، دراور یا کنسول، میز توالت و صندلی، کمد، قاب آینه، پاف تخت و... تشکیل‌ شده است. شما بسته به نیاز خود و با در نظر گرفتن فضای اتاق خواب می‌توانید از تخت به تنهایی بهره ببرید و یا از تمام موارد سرویس خواب استفاده کنید. این امر بسته به نیاز و فضای خانه نوعروس دارد. استفاده از کمد در صورتی‌ که فضای اتاق خواب عروس کم بوده و تخت شما کشویی باشد نیازی نیست. در ادامه می‌توانید لیست کامل سرویس چوب جهیزیه را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که همه این موارد را می‌توانید در فروشگاه مبلمان و دکوراسیون توکامارت به صورت سفارشی خریداری کنید و نیازی نیست که لزوما همه آن‌ها را یکجا خرید کنید.

مبلمان در سرویس چوب عروس و جهیزیه

مبلمان در هر خانه‌ای و در زندگی امروزی یکی از ضروریات زندگی به حساب آمده و در زمان خرید جهیزیه نیز یکی از اولویت‌ها به شمار می‌رود. اما در زمان خرید مبلمان برای جهیزیه شیک خود بایستی نکاتی را در نظر گرفته و سپس اقدام به خرید مبل کنید. برای مثال، فضای خانه نو عروس، سبک کلی دکوراسیون خانه، هزینه‌ای که برای خرید مبل کنار گذاشته‌اید، تم کلی خانه، ست کردن رنگ وسایل با یکدیگر و... از جمله مواردی هستند که قبل از انتخاب مبل بایستی به آن‌ها توجه داشت. اما مبلمان در سرویس چوب عروس شامل چه چیزهایی است؟

به طور کلی مبلمان در جهیزیه عروس را می‌توان مجموعه‌ای از کاناپه، مبل تک نفره و صندلی میزبان و جلو مبلی و عسلی دانست که اغلب همراه با آن میز نهارخوری ست نیز خریداری می‌شود. برای خرید مبلمان برای جهیزیه ابتدا باید به اندازه و فضای خانه توجه داشته و سپس تصمیم بگیرید که ست مبلمان چند نفره خریداری کرده و آیا همراه با مبل نهارخوری نیز تهیه کنید یا نه. و سپس با توجه به سلیقه خود و سبک دکوراسیون خانه عروس، سبک مبلمان، رنگ و طرح و... را مشخص کرده و از بین مدل‌های موجود یکی را انتخاب کنید.

سرویس خواب در جهیزیه و پک سرویس چوب عروس

سرویس خواب نیز یکی دیگر از اصلی‌ترین اجزای هر جهیزیه‌ای به شمار می‌رود که بسیاری از عروس خانوم‌ها به دنبال ست کردن آن با مبلمان هستند. سرویس خواب جهیزیه نیز معمولا شامل موراد زیر است که می‌توانید همگی آن‌ها را با قیمتی مناسب از فروشگاه مبلمان و دکوراسیون توکامارت خرید کنید:

تختخواب در سرویس چوب عروس

یکی دیگر از مهم‌ترین و اصلی‌ترین عناصری که در زمان خرید جهیزیه به آن توجه می‌شود تختخواب است که اصلی‌ترین جزء سرویس خواب به حساب می‌آید. تخت نیز همانند مبل سبک‌ها و مدل‌های متنوعی دارد که با توجه به سلیقه و سبک کلی خانه عروس انتخاب می‌شود. به عنوان نمونه برای خانه‌های با دکوراسیون امروزی معمولا تخت‌های مدرن و ساده و برای دکوراسیون‌های کلاسیک از تختخواب های سلطنتی و کلاسیک استفاده می‌شود. تخت خواب های به سبک کلاسیک و استیل معمولا فاقد جک و کشو هستند، اما تختخواب‌های مدرن قابلیت اضافه شدن جک و کشو را نیز دارند که در خرید جهیزیه برای خانه‌های آپارتمانی و کوچک می‌تواند بسیار مفید باشد.

پاتختی سرویس خواب

یکی دیگر از لوازم ضروری پک سرویس چوب عروس و جهیزیه پاتختی است که در کنار تخت قرار داده‌ می‌شود. پاتختی برای قرار دادن وسایل ضروری مانند چراغ خواب، ساعت و لوازم مورد نیاز دیگر استفاده می‌شود و معمولا به صورت ست همراه تختخواب ارائه می‌شود. می‌توانید از میزهای ساده آن بهره ببرید و تنها لوازم مورد نیاز خود را روی آن قرار دهید و یا از پاتختی‌های کشودار برای قرار دادن وسایل ضروری خود استفاده کنید. ارتفاع آن‌ها نیز عموماً با تخت خریداری شده یکی بوده و همان طور که اشاره شد ست با آن تهیه و تولید می‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به فضای اتاق خواب می‌توانید یک و یا دو پاتختی همراه تخت انتخاب و خریداری کنید.

میز آرایش سرویس خواب

میز آرایش یا همان میز توالت را می‌توانید برای مرتب کردن وسایل آرایشی بهداشتی خود مورد استفاده قرار دهید. برای این منظور نیز میز توالت‌های متنوعی در سرویس‌های خواب مشاهده می‌شود. میز آرایش‌ها نیز معمولا در لیست سرویس چوب عروس موجود بوده و همراه با آینه به فروش می‌رسد.

البته آینه‌های میز توالت به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول آینه‌هایی که به صورت جدا بر روی دیوار نصب می‌شوند و دسته دوم آینه‌هایی که ب ‌صورت پیوسته به خود میز توالت نصب‌ شده‌اند و یا روی آن قرار می‌گیرند. همچنین می‌توانید از صندلی‌های میز آرایش در صورت احتیاج نیز استفاده کنید. همراه با میز آرایش معمولا یک صندلی مخصوص میز هم متناسب با ارتفاع و اندازه میز آرایش ارائه می‌شود.

 

آینه قدی نیز یکی از لوازم جانبی سرویس چوب عروس به شمار می‌رود که خرید آن به عنوان یکی از وسایل جهیزیه امری سلیقه‌ای بوده و به فضای خانه نیز بستگی دارد.

اما در خرید جهیزیه و ست کامل سرویس چوب به چه چیزهایی بایستی توجه شود؟

در نهایت نیز قبل از انتخاب مدل سرویس چوب برای جهیزیه و خرید آن، حتما به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • همان طور که اشاره شد قیمت سرویس چوب جهیزیه تا حد زیادی به سبک مبلمان و سرویس خواب داشته و معمولا سرویس چوب های شامل مبلمان راحتی و سرویس خواب مدرن قیمت پایین تری نسبت به مدل‌های کلاسیک و استیل یا همان سلطنتی دارند. چرا که سرویس چوب سلطنتی و کلاسیک دارای منبت کاری بوده و ظرافت بیشتری دارد.
  • مبلمان در سرویس چوب معمولا به صورت ۷ نفره (شامل یک کاناپه سه نفره و 4 مبل تک نفره) و یا 9 نفره (شامل یک کاناپه سه نفره و 4 مبل تک نفره و دو صندلی میزبان) در مدل‌های کلاسیک و استیل و هفت یا هشت نفره در مدل‌های راحتی ارائه می‌شود و شما بایستی با توجه به فضای منزل خود تعداد نشیمن سرویس چوب خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، هنگام خرید جهیزیه و سرویس چوب برای خانه‌های آپارتمانی معمولا مبلمان راحتی نیم ست ۵ و یا 4 نفره انتخاب می‌شود که فضای کمتری نیاز داشته باشد.
  • در صورت خرید ست سرویس چوب از فروشگاه اینترنتی مبلمان و دکوراسیون توکامارت می‌توانید تعداد نشیمن مبلمان خود را به صورت سفارشی و با تعدادهای مختلف خریداری کنید.
  • رنگ پارچه تمامی مدل‌های سرویس چوب موجود در توکامارت قابل سفارشی سازی بوده و شما می‌توانید با سلیقه خود رنگ و طرح دلخواه را برای سرویس چوب جهیزیه انتخاب کنید.
  • خرید قسطی سرویس چوب جهیزیه نیز برای مشتریان عزیز توکامارت فراهم بوده و شما می‌توانید با سود صفر درصد خرید خود را انجام دهید.

 

نمایش بیشتر