کالای خواب » سرویس خواب مدرن

سرویس خواب مدرن

سرویس خواب مدرن آگرا
سرویس خواب مدرن آگرا
ناموجود
سرویس خواب مدرن پریما
سرویس خواب مدرن پریما
ناموجود
سرویس خواب مدرن آریاما
سرویس خواب مدرن آریاما
ناموجود
سرویس خواب مدرن آدویکا
سرویس خواب مدرن آدویکا
ناموجود
سرویس خواب مدرن شزال
سرویس خواب مدرن شزال
ناموجود
سرویس خواب مدرن آویکا
سرویس خواب مدرن آویکا
ناموجود
سرویس خواب مدرن راتیکا
سرویس خواب مدرن راتیکا
ناموجود
سرویس خواب مدرن آنیکا
سرویس خواب مدرن آنیکا
ناموجود
سرویس خواب مدرن آکاش
سرویس خواب مدرن آکاش
ناموجود

خرید سرویس خواب مدرن جدید شیک و زیبا با قیمت مناسب

اگر مبلمان را به سه دسته کلی سلطنتی یا همان استیل، کلاسیک و راحتی تقسیم کنیم، انواع مدل های سرویس خواب را نیز می‌توانیم به سه دسته کلی سلطنتی، کلاسیک و سرویس خواب مدرن تقسیم کنیم. سرویس خواب های مدرن که در سبک دکوراسیون خانه‌های امروزی برای خود جای مناسبی باز کرده‌اند، نسبت به مدل های سلطنتی و کلاسیک از تنوع بیشتری برخوردار هستند و به همین دلیل نیز معمولا پاسخگوی انواع نیازها و سلیقه‌ها می‌باشند.

سرویس خواب یکی از اصلی‌ترین وسیله‌ها در هر اتاق خوابی است و برای داشتن خوابی آسوده و راحت بایستی به فکر یک سرویس خواب مناسب بود که در عین راحتی، به زیبایی و شیک بودن اتاق نیز کمک کند. انواع مدل های سرویس خواب مدرن با توجه به ساده بودن و زیبایی چشم نوازی که دارند، به خوبی از عهده این کار برمی‌آیند و به وسیله آن‌ها می‌توان داشتن یک اتاق خواب خاص و شیک را که در سبک دکوراسیون ایرانی را نیز پوشش می‌دهد، تضمین کرد.

در صورتی که قصد خرید سرویس خواب مدرن جدید برای خانه و اتاق خواب را دارید، و یا به دنبال یک سرویس خواب مناسب برای تکمیل کردن لیست جهیزه عروسی خود را دارید، بایستی به نکاتی توجه داشته باشید:

قیمت سرویس خواب مدرن کاملا بستگی به طرح و جنس کار دارد. برای نمونه معمولا قیمت مدل سرویس خواب مدرن چوبی گران تر از مدل های ام دی اف است که البته دوام و کیفیت تختخواب های مدرن چوبی نیز نسبت به مدل MDF بیشتر است.

جنس سرویس خواب های مدرن معمولا چوبی و یا ام دی اف است، اما چون با استفاده از ام دی اف قیمت سرویس خواب مدرن ارزان تر و معقول تر از مدل های ساخته شده از چوب می‌شود، اکثر تولیدی های سرویس خواب از MDF برای ساخت و تولید این نوع سرویس خواب بهره می‌برند. اشاره به این نکته نیز لازم است که نیازی به نگرانی در مورد کیفیت تختهای ساخته از ام دی اف نیست؛ چرا که کیفیت این محصولات بالا بوده و با خیالی راحت می‌توانید سال‌ها از آن استفاده کنید.

مدل های جدید سرویس خواب مدرن با روکش های متنوعی وارد بازار می‌شوند و به همین دلیل می‌توان تنوع در رنگ و طرح این سرویس خواب ها را مشاهده کرد. برای تولید این سرویس خواب ها نیز اکثرا نیز از روکش ملامینه با طرح چوب استفاده می‌شود.

این سرویس خواب ها محبوبیت خاصی در بین نوجوانان دارد و به همین دلیل نیز بسیاری آن را با نام سرویس خواب مدرن نوجوان و کودک به فروش می‌رسانند. ولی همان طور که اشاره شد، سرویس خواب سبک مدرن تنوع زیادی داشته و برای همه سنین و افراد، چه زن و چه مرد و چه نوزاد یا کودک، نوجوان، جوان و میانسال مناسب است.

سرویس خواب های طرح مدرن نیز همانند سایر سرویس خوابها شامل یک تخت دو نفره یا تک نفره همراه با پاتختی، آینه و میز آرایش یا همان میز توالت است که در صورت تمایل می‌توان کمد و دراور نیز همراه آن سفارش داد. تخت های مدرن موجود در ست این سرویس خواب ها نیز می‌توانند به صورت کشویی، جکدار و یا ساده باشند. اگر اتاق خواب نسبتا کوچکی دارید بهتر است تختخواب کشودار و یا جک دار خریداری کنید که بتوانید از قسمت زیرین تخت به عنوان یک انباری کوچک استفاده کنید. طبیعتا قیمت تخت خواب مدرن ساده پایین تر از مدل های کشو دار و جکدار است.

سرویس خواب های مدرن معمولا نسبت به مدل های سلطنتی و کلاسیک جمع و جور تر و به اصطلاح کمجا تر بوده و برای اتاق خواب های کوچک و نقلی شیک بسیار مناسب هستند. اگر یک اتاق خواب کوچک دارید، میتوانید به دنبال خرید یک مدل سرویس خواب مدرن ساده و شیک باشید که با ابعاد اتاق شما متناسب است.

این سرویس خواب ها در ابعاد و اندازه مختلفی وجود دارند و می‌توان آن‌ها را به صورت تک نفره و یا دو نفره با اندازه های مختلف از بازار و یا فروشگاه های اینترنتی خرید و یا به صورتی سفارشی شده سفارش داد.

بر خلاف سرویس خواب کلاسیک که بسیاری آن را سرویس خواب دخترانه می‌نامند، مدل های مدرن را نمی‌توان سرویس خواب مدرن دخترانه و یا پسرانه نامید؛ چرا که همانگونه که اشاره شد، این مدل ها با توجه به تنوع طرح و شکل ظاهری‌شان برای هر جنسیتی مناسب هستند و دختر یا پسر بودن و زن یا مرد بودن تفاوتی ایجاد نمی‌کند.

این مدل سرویس خواب ها، همان طور که از نامشان نیز پیداست، برای سبک های دکوراسیون امروزی و مدرن مناسب هستند و البته به راحتی با همه سبک های دکوراسیون، چه سبک ایرانی و چه سبک اروپایی، ترکیه ای یا غربی، ست می‌شوند.

سرویس خواب اسپرت و مدل های فانتزی را نیز میتوان در رده و دسته بندی مدل های مدرن قرار داد که سلیقه‌های خاص و مخصوصا جوان و نوجوان معمولا به دنبال آنها هستند.

خرید اینترنتی سرویس خواب مدرن

خرید اینترنتی سرویس خواب از فروشگاه های آنلاین نسبت به خرید از بازار مزیت‌هایی نظیر دیدن عکس مدل های بی شمار در مدت زمان کم، مشاهده و مقایسه قیمت های مدلهای مختلف، پیدا کردن جدیدترین مدل های سرویس خواب مدرن، دیدن مدل های فروشنده های مختلف و... را به شما می‌دهد و به همین خاطر می‌توانید با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید و همچنین خستگی و زمان بر بودن انتخاب تخت و خرید آن به صورت حضوری را نیز از فرایند خرید خود حذف کنید.

در نهایت نیز لازم به ذکر است که عکس مدل های سرویس خواب های موجود در به وبسایت اضافه شده‌اند و عکس های مدلهای جدید نیز پس از تولید به وبسایت توکامارت اضافه خواهند شد.

نمایش بیشتر