مبلمان دسته منبتی

مبل استیل همایون
مبل استیل همایون

همایون را می‌توان باشکوه ترین و مجلل ترین مبل استیل در بین همه مدل ها دانست که با منبت کاری ظریف خود روی دسته ها، پایه ها و تاج هایش وارد هر محیطی که شود آن را تحت تاثیر شکوه و جلال خود قرار می‌دهد. همایون از جمله مدل های مبل سلطنتی مصری نیز به شمار می‌رود. سبکی که بیشتر با منبت کاری روی دسته ها و پایه های مبل شناخته می‌شود.

14,150,000 تومان
مبل کلاسیک بیانکا
مبل کلاسیک بیانکا

بیانکا بدون شک یکی از زیباترین مدل های مبل کلاسیک است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می‌کند. این مدل با قسمت های چوبی خود که به زیبایی با هر رنگ پارچه ای ست می‌شوند، به ظرافت هرچه تمام‌تر از منبت کاری بهره برده و برای افراد شیک پسندی که به دنبال جدیدترین و شیک ترین مدل مبلمان کلاسیک هستند مناسب است.

7,650,000 تومان
مبل کلاسیک کلاریسا
مبل کلاسیک کلاریسا

کلاریسا مناسب سلیقه‌هایی است که به دنبال خرید مبل کلاسیک چوبی شیک هستند. این مدل با داشتن دسته ها و پشتی تمام چوب و بدون پارچه یکی از خاص ترین مدل های مبل کلاسیک محسوب می‌شود که اصطلاحا با نام چپندر نیز شناخته می‌شوند. رنگ طلایی قسمت های چوبی این مدل می‌تواند با پارچه های مختلف ست شود.

6,330,000 تومان
مبل کلاسیک مونالیزا
مبل کلاسیک مونالیزا

مونالیزا با داشتن دسته ها، پایه ها و تاج منبت کاری شده نسبتا پر و دسته ها و پشتی راحتی، به خوبی از ویژگی های هر دو سبک مبلمان استیل و راحتی بهره برده و یکی از خاص ترین مدل های مبل کلاسیک به شمار می‌رود که می‌توان آن را مبل کلاسیک سلطنتی و یا کلاسیک راحتی نامید که پاسخگوی سلیقه‌های مختلفی است.

8,550,000 تومان