مبلمان راحتی

مبل راحتی آنیتا
مبل راحتی آنیتا

آنیتا یکی از خاص ترین و زیباترین مدل های مبلمان راحتی است که با طراحی متفاوت خود در عین راحتی از زیبایی بی‌نظیری نیز برخوردار است. مبل آنیتا که با پارچه هایی با رنگ و طرح مختلف موجود است، این امکان را به شما می‌دهد که یک دکوراسیون ساده و در عین حال شیک در منزل ایرانی خود داشته باشید.

4,290,000 تومان
مبل راحتی دونیشا
مبل راحتی دونیشا

دونیشا یکی از مدل های ساده مبلمان راحتی به شمار می رود که برای سلیقه های شیک پسند ایرانی بسیار مناسب است. دسته های این مدل مبل به نوع خاص و متفاوتی نسبت به سایر مدل های معمولا مبلمان راحتی طراحی شده و در عین خاص بودن نسبت به سبک های دیگر، راحتی بیشتری را نیز برای شما فراهم می‌کند.

4,125,000 تومان
مبل راحتی لوسیانا
مبل راحتی لوسیانا

استفاده از پایه های تمام چوب در تولید و طراحی مبل مدل راحتی لوسیانا یکی از بارزترین ویژگی‌های این مدل به حساب می‌آید. پایه هایی زیبا و قرینه که حالتی کلاسیک به مبل می‌بخشند و می‌توان آن را یک مبل راحتی کلاسیک نامید. لوسیانا یک مدل به اصطلاح جمع و جور بوده و یک مبل راحتی مناسب برای خانه های کوچک و آپارتمانی به شمار می‌رود.

4,400,000 تومان
مبل راحتی امیلیا
مبل راحتی امیلیا

امیلیا یکی از مدل های جدید مبلمان راحتی به حساب می‌آید و طراحی شیک آن به گونه ای است که می‌توان آن را مبل مناسبی برای دکوراسیون امروزی دانست. رنگ خاص این مبل، یعنی استفاده از بنفش و سفید با یکدیگر به شیک بودن این مدل افزوده که شما میتوانید این مبل راحتی دو رنگ را با رنگ های دیگری نیز سفارش دهید.

4,180,000 تومان
مبل راحتی روژا
مبل راحتی روژا

مبل روژا با پایه های زیبا و شیک همراه با تاج چوبی زیبای خود طراحی فوق العاده زیبایی داشته و سبک کاناپه راحتی آن شبیه به سبک مبلمان کلاسیک است. این مبل در رنگ های مختلفی نظیر سفید، کرمی، قهوه ای، سرمه ای و یا رنگ های خاصی مانند قرمز، صورتی و... قابل خریداری بوده و یکی از مدل های مبل راحتی با قیمت مناسب به حساب می‌آید.

4,180,000 تومان
مبل راحتی چسترا
مبل راحتی چسترا

اگر دنبال مبل راحتی خیلی شیک و زیبا هستید، حتما مدل چسترا یکی از گزینه‌های خرید مبل راحتی جدید شما خواهد بود. این مدل که می‌توان آن را مدل جدید مبل معروف چستر دانست، معمولا به سبک مبلمان راحتی ترک خریداری می‌شود؛ یعنی دو کاناپه راحتی 3 نفره همراه دو مبل تکی که در مجموع یک ست 8 نفره را تشکیل میدهند.

5,700,000 تومان