مبلمان کلاسیک

مبل کلاسیک ویتوریا
مبل کلاسیک ویتوریا

ویتوریا یکی از مدل هایی است که با دیدن آن به یاد مبل کلاسیک ترکیه ای خواهید افتاد. این مدل با منبت کاری ریز و زیبای خود نه مانند مبلمان سلطنتی شلوغ است و نه مانند مبلمان راحتی ساده. به همین دلیل نیز می‌توان آن را معنای واقعی مبلمان سبک کلاسیک دانست که مطمئنا در دکوراسیون ایرانی خانه شما خواهد درخشید.

7,050,000 تومان
مبل کلاسیک بیانکا
مبل کلاسیک بیانکا

بیانکا بدون شک یکی از زیباترین مدل های مبل کلاسیک است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می‌کند. این مدل با قسمت های چوبی خود که به زیبایی با هر رنگ پارچه ای ست می‌شوند، به ظرافت هرچه تمام‌تر از منبت کاری بهره برده و برای افراد شیک پسندی که به دنبال جدیدترین و شیک ترین مدل مبلمان کلاسیک هستند مناسب است.

7,650,000 تومان
مبل کلاسیک کلاریسا
مبل کلاسیک کلاریسا

کلاریسا مناسب سلیقه‌هایی است که به دنبال خرید مبل کلاسیک چوبی شیک هستند. این مدل با داشتن دسته ها و پشتی تمام چوب و بدون پارچه یکی از خاص ترین مدل های مبل کلاسیک محسوب می‌شود که اصطلاحا با نام چپندر نیز شناخته می‌شوند. رنگ طلایی قسمت های چوبی این مدل می‌تواند با پارچه های مختلف ست شود.

6,330,000 تومان
مبل کلاسیک مونالیزا
مبل کلاسیک مونالیزا

مونالیزا با داشتن دسته ها، پایه ها و تاج منبت کاری شده نسبتا پر و دسته ها و پشتی راحتی، به خوبی از ویژگی های هر دو سبک مبلمان استیل و راحتی بهره برده و یکی از خاص ترین مدل های مبل کلاسیک به شمار می‌رود که می‌توان آن را مبل کلاسیک سلطنتی و یا کلاسیک راحتی نامید که پاسخگوی سلیقه‌های مختلفی است.

8,550,000 تومان
مبل کلاسیک پرادا
مبل کلاسیک پرادا

پرادا نسبت به سایر مدل ها، مبل کلاسیک ارزان تری به حساب می‌آید. این مدل با داشتن پشتی بلند و همچنین مبل های تکی راحت برای افرادی که خانه نسبتا بزرگی دارند بسیار مناسب بوده و می‌توان آن را با پارچه هایی در رنگ ها و طرح های مختلف خریداری کرده و آن را همچون نگینی درخشان در دکوراسیون خانه قرار داد.

5,250,000 تومان