اتاق نشیمن » مبل » مبل استیل

مبل استیل

مبل استیل افشار
مبل استیل افشار

افشار یکی از باشکوه ترین و مجلل ترین مدل های مبلمان سلطنتی به حساب می‌آید که با تاج بلند و دسته ها و پایه های منبت کاری شده خود حسی سلطنتی و اشرافی را به خانه شما خواهد بخشید. قسمت های چوبی این مبل متمایل به رنگ قهوه ای است که همراه با رنگ طلایی جلوه اشرافی بودن مدل سلطنتی افشار را چند برابر می‌کند.

6,450,000 تومان
مبل استیل سورنا
مبل استیل سورنا

اگر به دنبال مبل سلطنتی با قیمت مناسب هستید مطمئنا ست مبلمان استیل مدل سورنا یکی از گزینه های خرید شما خواهد بود. این مدل با سادگی که نسبت به سایر مدل های مبلمان سبک استیل دارد برای افرادی که به دنبال مدل مبلمان سبک سلطنتی شیک و ساده بوده و خانه جمع و جور و کوچکی دارند کاملا مناسب است.

6,000,000 تومان
مبل استیل کیان
مبل استیل کیان

منبت کاری های روی چوب و کلاف مبلمان سلطنتی کیان به نوعی است که با دیدن آن به یاد مبل استیل ترک یا سبک ترکیه ای خواهید افتاد. منبت کاری های فراوان در قسمت تاج بلند و پایه های این مبل بر زیبایی، شکوه و سلطنتی بودن آن افزوده و باعث می‌شود که حس اشرافی ایرانی را در هر منزلی که در آن قرار بگیرد منتقل کند.

6,300,000 تومان
مبل استیل شهناز
مبل استیل شهناز

شنهاز را می‌توان مبل استیل کوچک تر و البته ساده تری نسبت به سایر مدل های مبلمان سلطنتی دانست که در میزان منبت کاری روی پایه ها و تاج آن زیاد نبوده و این امر به سادگی و جمع و جور بودن این مبل می‌افزاید. همین سادگی باعث می‌شود که مدل شهناز یک مبل استیل کوچک و مناسب برای خانه های آپارتمانی و نسبتا کوچک به شمار برود.

6,600,000 تومان
مبل استیل همایون
مبل استیل همایون

همایون را می‌توان باشکوه ترین و مجلل ترین مبل استیل در بین همه مدل ها دانست که با منبت کاری ظریف خود روی دسته ها، پایه ها و تاج هایش وارد هر محیطی که شود آن را تحت تاثیر شکوه و جلال خود قرار می‌دهد. همایون از جمله مدل های مبل سلطنتی مصری نیز به شمار می‌رود. سبکی که بیشتر با منبت کاری روی دسته ها و پایه های مبل شناخته می‌شود.

12,000,000 تومان
مبل استیل هور
مبل استیل هور

رنگ طلایی به کار برده شده در مبل استیل هور بسیار خاص بوده و به نوعی است که تقریبا با هر پاچه ای با هر رنگ و طرحی ست می‌شود. رنگ و طرح پارچه قابل تغییر بوده و شما می‌توانید آن را با انواع رنگ ها نظیر آبی طلایی، قرمز، سفید و یا هر رنگ دیگری که مد نظرتان است ست کنید. نتیجه کار مطمئنا یک ست مبلمان سلطنتی شیک خواهد بود.

7,500,000 تومان
مبل استیل خورشید
مبل استیل خورشید

اگر دنبال مبل استیل با چوب سفید یا چوب استخوانی رنگ هستید مدل خورشید در لیست گزینه های خرید شما خواهد بود. قسمت چوبی و منبت این مدل که ترکیبی از سفید استخوانی و قهوه ای است که نسبت به سایر مدل های مبلمان سلطنتی کاملا متفاوت بوده و به همین دلیل نیز مبلی کاملا خاص و متفاوت در این سبک به شمار می‌رود.

7,800,000 تومان
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا

رنگ سفید و طلایی به زیبایی هرچه تمام‌تر در این مدل جدید مبل سلطنتی به کار برده شده است، به نوعی که اگر به دنبال مبل سلطنتی سفید و طلایی باشید مطمئنا مبل اهورا یکی از اصلی‌ترین گزینه های خرید شما خواهد بود. طراحی و منبت تاج و پایه های مدل اهورا نسبت به نقش و نگار سایر مبل های استیل متفاوت بوده و آن را خاص‌تر نشان می‌دهد.

7,500,000 تومان
مبل استیل ماهور
مبل استیل ماهور

ماهور یکی از مدل های جدید مبل استیل با قیمت ارزان تر و مناسب تر نسبت به سایر مبلهای استیل است که قیمت پایین خود را مدیون سادگی نسبی در پایه ها، دسته ها و تاج خود است. این مدل نسبت به مدل های دیگر کوچک تر نیز بوده و برای خانه های جمع و جور آپارتمانی مناسب است. رنگ طوسی و طلایی در این مدل آن را تبدیل به یک مدل خاص می‌کند.

6,210,000 تومان
مبل استیل گیسو
مبل استیل گیسو

پارچه گل دار همراه با منبت کاری های باظرافت در مبل گیسو آن را تبدیل به یک مبل تمام عیار استیل می‌کند. افرادی که به دنبال خرید مبل استیل با چوب قهوه ای هستند، مطمئنا با دیدن این مدل آن را جزء اولین گزینه های خرید خود قرار خواهند داد. مدلی که رنگ طلایی در آن خیلی کم به کار رفته و به این شکل به وقار مبل افزوده شده است.

7,350,000 تومان
مبل استیل ترنج
مبل استیل ترنج

ترنج را می‌توان همچون یک تک گل بزرگ در پذیرایی دانست که قرار گرفتن در خانه زیبایی و شکوه آن را چند برابر می‌کند. نقش و نگارهای صورت گرفته روی مبل سلطنتی جدید ترنج نشان گر هنر اصیل ایرانی بوده و این مدل را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای منازل ایرانی می‌کند. ترنج نیز با پارچه هایی با طرح و رنگ های مختلف قابل سفارش و خریداری است.

6,600,000 تومان
مبل استیل گلرخ
مبل استیل گلرخ

رنگ چوب مبل گلرخ تقریبا متمایل به فندقی بوده و طلایی به کار رفته در آن نیز نسبتا کمتر است. منبت کاری نسبتا ساده همراه با پارچه گلدار زیبا در این مبل سلطنتی یک تعادل زیبا و چشم نواز را در طراحی این مبل باشکوه بوجود آورده و هر مشتری را ترغیب به خرید خود می‌کند. گلرخ نیز در رنگ بندی های مختلفی به فروش می‌رسد و پاسخگوی نیازها و سلیقه های مختلفی است.

6,540,000 تومان
مبل استیل سپنتا
مبل استیل سپنتا

اگر به دنبال خرید مبل سلطنتی خاص و جدید هستید، حتما مدل سپنتا را در لیست خود قرار دهید. این مدل یکی از خاص ترین و شیک ترین مدل های مبلمان استیل است که با وارد شدن به خانه ایرانی شما، آن را نیز نسبت به منازل آشنایان شما خاص تر و متفاوت تر خواهد کرد. سپنتا را می‌توانید در رنگ های دیگری نیز سفارش داده و خریداری کنید.

6,300,000 تومان
مبل استیل کرشمه
مبل استیل کرشمه

کرشمه از جمله مدل های زیبای مبلمان استیل است که شکوه و ظرافت را توأمان دارد. انحنای موجود در این مدل مبل استیل همراه با قرینگی که با دقت در طراحی آن به کار رفته است، آن را تبدیل به یکی از زیباترین مدل های موجود در بازار مبلمان کل کشور، اعم از تهران، تبریز، اصفهان، قم، شیراز، کرج، مشهد و همه شهرهای ایران می‌کند.

6,240,000 تومان
مبل استیل پالیز
مبل استیل پالیز

فروهر به دلیل سبک ساده تر خود در طراحی و منبت کاری، نسبت به سایر مدل ها مبل استیل با قیمت مناسب تری به حساب می‌آید. این مدل با پارچه هایی با رنگ و طرح های مختلف نظیر پارچه گل دار یا ساده آبی، قرمز، سفید، کرمی، استخوانی، طوسی، قهوه ای و... قابل سفارش بوده و برای خانه‌های کوچک ایرانی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

6,450,000 تومان
مبل استیل فروهر
مبل استیل فروهر

فروهر به دلیل سبک ساده تر خود در طراحی و منبت کاری، نسبت به سایر مدل های مبل استیل با قیمت مناسب تری به حساب می‌آید. این مدل با پارچه هایی با رنگ و طرح های مختلف نظیر پارچه گل دار یا ساده آبی، قرمز، سفید، کرمی، استخوانی، طوسی، قهوه ای و... قابل سفارش بوده و برای خانه‌های کوچک ایرانی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

6,000,000 تومان

خرید مبل استیل یا همان مبلمان سلطنتی با قیمت مناسب

مبلمان استیل به دلیل دارا بودن برخی ویژگی‌ها، از مبلمان شیک و خاص ایران به حساب می‌آیند که با نام مبلمان سلطنتی نیز در بین مردم شناخته می‌شوند. اگر قصد خرید مبل استیل را داشته باشید، احتمالا می‌دانید که از جمله اصلی‌ترین ویژگی‌های مدل های مبلمان استیل می‌توان به منبت کاری ظریفانه‌ای اشاره کرد که به طرز هنرمندانه‌ای روی مبلمان شیک و زیبای استیل پیاده شده، و این نوع مبلمان معمولا با همین خصیصه معروف است. مدل های مبلمان استیل در کشور ما از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و علت آن نیز شباهت طراحی آن به سبک‌های اصیل ایرانی است که باعث می‌شود در دکوراسیون سنتی ایرانی جای مخصوصی برای خود داشته اکثر افراد برای خرید مبل مدل استیل را انتخاب می‌کنند. به همین دلیل است که در منزل بسیاری از ایرانیان مبل‌های استیل همراه با فرش ایرانی همانند نگینی درخشیده و جزئی جدایی ناپذیر از وسایل و دکوراسیون زیبای ایرانی را تشکیل می‌دهند. مدل‌های مبلمان سلطنتی تفاوت فاحشی با سایر سبک‌های مبلمان و خصوصا مدل‌های جدید مبلمان راحتی و مدرن داشته و علت آن را نیز می‌توان همان منبت کاری‌ها و طراحی خاص آن‌ها دانست که در سایر سبک‌های مبلمان مشاهده نمی‌شوند. اگر قصد خرید مبل سلطنتی جدید برای منزل خود را دارید، در فروشگاه اینترنتی توکامارت می‌توانید انواع مدل‌های جدید مبل استیل شیک و زیبای سال ۹۸ و 2019 با قیمت مناسب را مشاهده کرده و از بین مدل‌های گوناگون خرید خود را انجام دهید. توجه کنید که همه این مدل های مبلمان سلطنتی دارای رنگ بندی های مختلف و متنوع بوده و می‌توانید پارچه آن‌ها را با سلیقه خودتان انتخاب کنید. همچنین برای خرید ست مبل استیل نیز محدودیتی نداشته و می‌توانید تعداد نشیمن مبل ها را خودتان انتخاب کنید. برای نمونه اگر قصد خرید ست 12 نفره مبل استیل را دارید، کافیست از قسمت سفارشی سازی مدل مبل مد نظر خود، تعداد صندلی ها، مبل های تک نفره و کاناپه را مشخص کرده و خرید خود را انجام دهید. با تغییر تعداد هر یک از این موارد، قیمت محصول نیز تغییر کرده و به شما نمایش داده می‌شود.

ویژگی های اصلی مبلمان سلطنتی

برای خرید مبل استیل خوب و با کیفیت بهتر است با ویژگی‌های این نوع مبلمان بیشتر آشنا شوید. در کنار منبت کاری این نوع مبل ها به عنوان اصلی ترین ویژگی، تقریبا می‌توان گفت که همه مدل های مبل سلطنتی یا همان استیل دارای تاج بوده و به همین دلیل ارتفاع آن‌ها نسبت به سایر سبک‌ها کمی بیشتر است. از طرفی نیز ابعاد این نوع مبل‌ها نیز نسبت به مبلمان راحتی بزرگ‌تر بوده و به همین دلیل شکوه خاصی به خانه‌های بزرگ و با فضای زیاد می‌بخشند. همین طور با توجه به حالت اشرافی و سبک خاص این نوع مبلمان، در صورتی که مبل استیل برای جهیزیه خریداری شود، شکوه خاصی نیز به جهیزیه می‌بخشد و به همین دلیل بسیاری از عروس خانم‌های ایرانی این نوع مبلمان را برای منزل جدید خود انتخاب و خرید می‌کنند. لازم به ذکر است که مبلهای سلطنتی با حالت رسمی که دارند، بهترین گزینه برای پذیرایی و میهمانی‌های رسمی به حساب می‌آیند.

 

قیمت مبل استیل چگونه است؟

در رابطه با قیمت مبلمان سلطنتی بایستی بگوییم که به دلیل استفاده از چوب با کیفیت در این نوع مبلمان و همچینین به خاطر وجود منبت کاری های ظریف در این مبل‌ها، قیمت آن‌ها نسبت به سایر سبک‌ها، یعنی مبل های کلاسیک و راحتی کمی بالاتر است. اما این قیمت بالاتر بی‌دلیل نبوده و کیفیت مبلهای استیل به اندازه ای بالاست که با خیالی آسوده می‌توانید سال‌ها از آن‌ها استفاده کنید. از طرفی نیز اگر قصد خرید مبل استیل ارزان قیمت یا در واقع مبلمان سلطنتی با قیمت پایین تر از بازار مبلمان و فروشگاه های آنلاین مبل و دکوراسیون را دارید، می‌توانید با دنبال کردن توکامارت در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام، از تخفیف های مخصوص مبلمان آگاه شده و با قیمتی پایین تر مدل مورد نظر خود را خریدرای نمایید. اشاره به این نکته نیز لازم است که کیفیت مبل استیل به اندازه ای بالاست که حتی بسیاری از افراد برای خرید مبل استیل ارزان و با قیمت پایین تر، به دنبال خرید مبل سلطنتی دست دوم می‌روند و البته بدون هیچ نگرانی سال‌ها از آن‌ها در منزل خود استفاده می‌کنند.

اما در خرید مبل استیل جدید و شیک بایستی به چه نکاتی توجه داشت؟

در صورتی که قصد خرید مبل سلطنتی برای منزل خود و یا جهیزیه نوعروس را دارید، این نکات را در رابطه با این نوع مدل از مبلمان بدانید:

 •  قیمت مبل استیل در مقایسه با سایر مدل های مبلمان، یعنی راحتی و کلاسیک، در شرایط و کیفیت یکسان معمولا بیشتر بوده و برای خرید مبلمان سلطنتی بایستی هزینه بیشتری نسبت به بقیه مدل ها در نظر داشته باشید. البته اگر قصد خرید مبل استیل ارزان قیمت تری را دارید نیز می‌توانید آن را به صورت مبل سلطنتی نیم ست (برای مثال یک کاناپه استیل همراه با دو مبل تکی) تهیه کنید. در این صورت می‌توانید مبل استیل 4 یا 5 میلیون تومانی برای منزل خود تهیه کنید.
 • مدل های مبلمان استیل نسبت به مدل های مشابه کلاسیک، منبت کاری و ظرافت بیشتری دارند
 • واحد مبل: یکی از اصطلاحاتی که در هنگام خرید مبلمان استیل با آن مواجه خواهید شد، واحد مبل می‌باشد. واحد‌های مبلمان بدین شرح هستند که مبل تک نفره برابر یک واحد، مبل دو نفره معادل یک و نیم واحد، و مبل سه نفره برابر دو واحد و صندلی میزبان نیز برابر نیم واحد می‌باشد. بنابراین یک ست مبلمان هفت نفره که شامل یک مبل سه نفره، یک مبل دو نفره و دو مبل تک نفره است معادل پنج و نیم واحد است. البته مبلمان سلطنتی کاناپه دو نفره نداشته و معمولا ست 7 نفره آن‌ّها به صورت یک کاناپه سه نفره مبل سلطنتی همراه با چهار مبل تکی سلطنتی است که جمعا می‌شود شش واحد (دو واحد کاناپه و چهار واحد مبل‌های تک نفره استیل)
 • کلاف مبل: چارچوب اصلی مبلمان که عمدتا از جنس چوب ساخته می‌شود، در اصطلاح کلاف نامیده می‌شود.
 •  در اکثر مدل های مبل استیل جدید شاهد استفاده از ورق طلا به منظور شکوه بیشتر این نوع مبلمان هستیم
 •  مدلهای مبل سلطنتی معمولا به صورت ست مبل ۹ (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبان همراه با ست جلو مبلی و عسلی) نفره ارائه می‌شوند که البته ست ۷ نفره مبلمان سلطنتی نیز در خانه های ایرانی مرسوم است. اگر منزلتان به اندازه کافی بزرگ است، پیشنهاد ما به شما خرید مبل استیل 9 نفره یا بیشتر همراه با ست نهارخوری همان مبل است.
 •  در صورتی که قصد خرید اینترنتی مبلمان استیل از فروشگاه توکامارت را داشته باشید، می‌توانید مبل خود را به صورت سفارشی سازی شده و با تعدادهای مختلف (ست های ۷ نفره، 9 نفره، 10 نفره، 12 نفره یا بیشتر و کمتر) نیز انتخاب کنید
 •  مدل های مبل استیل موجود در فروشگاه اینترنتی توکامارت دارای رنگ بندی و طرح های مختلفی هستند که در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را نیز به صورت سفارشی و متفاوت نسبت به عکس مدل های مبلمان استیل موجود در وبسایت انتخاب و خرید کنید
 •  خرید قسطی مبل استیل نیز برای مشتریان عزیز توکامارت فراهم بوده و می‌توانید هزینه خرید مبلمان سلطنتی خود را بدون هیچ بهره ای و با سود صفر درصد به صورت اقساطی پرداخت کنید
 • با خرید مبل استیل اینترنتی از فروشگاه توکامارت می‌توانید با سه شیوه پرداخت بیعانه و تسویه درب منزل، پرداخت کامل  که با تخفیف و یا هدیه ای از طرف توکامارت همراه است و یا پرداخت قسطی خرید خود را تکمیل کنید
 • همچنین اشاره به این نکته نیز لازم است که همه مبلمان استیل خریداری شده از فروشگاه اینترنتی توکامارت دارای ضمانت نامه 18 ماهه هستند

 

در نهایت نیز با توجه به این که با شنیدن نام مبل استیل، استفاده از فلز در این نوع مبلمان به ذهن برخی مشتریان عزیز خطور می‌کند، بایستی به این نکته اشاره کنیم که در این نوع مبلمان از هیچ نوع فلزی استفاده نمی‌شود و علت نامگذاری مبلمان مدل استیل به این نام، زیبایی و شکیل بودن آن‌ّها بوده و در واقع واژه استیل به کلمه انگلیسی استایل یا همان style دارد. در مورد واژه سلطنتی نیز با توجه به حالت و سبک اشرافی که این نوع مبلمان دارند، از گذشته با این نام خوانده شده‌اند.

نمایش بیشتر