مبل استیل

مبل استیل افشار
مبل استیل افشار

افشار یکی از باشکوه ترین و مجلل ترین مدل های مبلمان سلطنتی به حساب می‌آید که با تاج بلند و دسته ها و پایه های منبت کاری شده خود حسی سلطنتی و اشرافی را به خانه شما خواهد بخشید. قسمت های چوبی این مبل متمایل به رنگ قهوه ای است که همراه با رنگ طلایی جلوه اشرافی بودن مدل سلطنتی افشار را چند برابر می‌کند.

7,450,000 تومان
مبل استیل سورنا
مبل استیل سورنا

اگر به دنبال مبل سلطنتی با قیمت مناسب هستید مطمئنا ست مبلمان استیل مدل سورنا یکی از گزینه های خرید شما خواهد بود. این مدل با سادگی که نسبت به سایر مدل های مبلمان سبک استیل دارد برای افرادی که به دنبال مدل مبلمان سبک سلطنتی شیک و ساده بوده و خانه جمع و جور و کوچکی دارند کاملا مناسب است.

6,330,000 تومان
مبل استیل کیان
مبل استیل کیان

منبت کاری های روی چوب و کلاف مبلمان سلطنتی کیان به نوعی است که با دیدن آن به یاد مبل استیل ترک یا سبک ترکیه ای خواهید افتاد. منبت کاری های فراوان در قسمت تاج بلند و پایه های این مبل بر زیبایی، شکوه و سلطنتی بودن آن افزوده و باعث می‌شود که حس اشرافی ایرانی را در هر منزلی که در آن قرار بگیرد منتقل کند.

6,750,000 تومان
مبل استیل شهناز
مبل استیل شهناز

شنهاز را می‌توان مبل استیل کوچک تر و البته ساده تری نسبت به سایر مدل های مبلمان سلطنتی دانست که در میزان منبت کاری روی پایه ها و تاج آن زیاد نبوده و این امر به سادگی و جمع و جور بودن این مبل می‌افزاید. همین سادگی باعث می‌شود که مدل شهناز یک مبل استیل کوچک و مناسب برای خانه های آپارتمانی و نسبتا کوچک به شمار برود.

7,310,000 تومان
مبل استیل همایون
مبل استیل همایون

همایون را می‌توان باشکوه ترین و مجلل ترین مبل استیل در بین همه مدل ها دانست که با منبت کاری ظریف خود روی دسته ها، پایه ها و تاج هایش وارد هر محیطی که شود آن را تحت تاثیر شکوه و جلال خود قرار می‌دهد. همایون از جمله مدل های مبل سلطنتی مصری نیز به شمار می‌رود. سبکی که بیشتر با منبت کاری روی دسته ها و پایه های مبل شناخته می‌شود.

14,150,000 تومان
مبل استیل هور
مبل استیل هور

رنگ طلایی به کار برده شده در مبل استیل هور بسیار خاص بوده و به نوعی است که تقریبا با هر پاچه ای با هر رنگ و طرحی ست می‌شود. رنگ و طرح پارچه قابل تغییر بوده و شما می‌توانید آن را با انواع رنگ ها نظیر آبی طلایی، قرمز، سفید و یا هر رنگ دیگری که مد نظرتان است ست کنید. نتیجه کار مطمئنا یک ست مبلمان سلطنتی شیک خواهد بود.

8,850,000 تومان
مبل استیل خورشید
مبل استیل خورشید

اگر دنبال مبل استیل با چوب سفید یا چوب استخوانی رنگ هستید مدل خورشید در لیست گزینه های خرید شما خواهد بود. قسمت چوبی و منبت این مدل که ترکیبی از سفید استخوانی و قهوه ای است که نسبت به سایر مدل های مبلمان سلطنتی کاملا متفاوت بوده و به همین دلیل نیز مبلی کاملا خاص و متفاوت در این سبک به شمار می‌رود.

9,200,000 تومان
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا

رنگ سفید و طلایی به زیبایی هرچه تمام‌تر در این مدل جدید مبل سلطنتی به کار برده شده است، به نوعی که اگر به دنبال مبل سلطنتی سفید و طلایی باشید مطمئنا مبل اهورا یکی از اصلی‌ترین گزینه های خرید شما خواهد بود. طراحی و منبت تاج و پایه های مدل اهورا نسبت به نقش و نگار سایر مبل های استیل متفاوت بوده و آن را خاص‌تر نشان می‌دهد.

8,850,000 تومان
مبل استیل ماهور
مبل استیل ماهور

ماهور یکی از مدل های جدید مبل استیل با قیمت ارزان تر و مناسب تر نسبت به سایر مبلهای استیل است که قیمت پایین خود را مدیون سادگی نسبی در پایه ها، دسته ها و تاج خود است. این مدل نسبت به مدل های دیگر کوچک تر نیز بوده و برای خانه های جمع و جور آپارتمانی مناسب است. رنگ طوسی و طلایی در این مدل آن را تبدیل به یک مدل خاص می‌کند.

6,400,000 تومان
مبل استیل گیسو
مبل استیل گیسو

پارچه گل دار همراه با منبت کاری های باظرافت در مبل گیسو آن را تبدیل به یک مبل تمام عیار استیل می‌کند. افرادی که به دنبال خرید مبل استیل با چوب قهوه ای هستند، مطمئنا با دیدن این مدل آن را جزء اولین گزینه های خرید خود قرار خواهند داد. مدلی که رنگ طلایی در آن خیلی کم به کار رفته و به این شکل به وقار مبل افزوده شده است.

8,500,000 تومان
مبل استیل ترنج
مبل استیل ترنج

ترنج را می‌توان همچون یک تک گل بزرگ در پذیرایی دانست که قرار گرفتن در خانه زیبایی و شکوه آن را چند برابر می‌کند. نقش و نگارهای صورت گرفته روی مبل سلطنتی جدید ترنج نشان گر هنر اصیل ایرانی بوده و این مدل را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای منازل ایرانی می‌کند. ترنج نیز با پارچه هایی با طرح و رنگ های مختلف قابل سفارش و خریداری است.

7,240,000 تومان
مبل استیل گلرخ
مبل استیل گلرخ

رنگ چوب مبل گلرخ تقریبا متمایل به فندقی بوده و طلایی به کار رفته در آن نیز نسبتا کمتر است. منبت کاری نسبتا ساده همراه با پارچه گلدار زیبا در این مبل سلطنتی یک تعادل زیبا و چشم نواز را در طراحی این مبل باشکوه بوجود آورده و هر مشتری را ترغیب به خرید خود می‌کند. گلرخ نیز در رنگ بندی های مختلفی به فروش می‌رسد و پاسخگوی نیازها و سلیقه های مختلفی است.

7,310,000 تومان
مبل استیل سپنتا
مبل استیل سپنتا

اگر به دنبال خرید مبل سلطنتی خاص و جدید هستید، حتما مدل سپنتا را در لیست خود قرار دهید. این مدل یکی از خاص ترین و شیک ترین مدل های مبلمان استیل است که با وارد شدن به خانه ایرانی شما، آن را نیز نسبت به منازل آشنایان شما خاص تر و متفاوت تر خواهد کرد. سپنتا را می‌توانید در رنگ های دیگری نیز سفارش داده و خریداری کنید.

6,750,000 تومان
مبل استیل کرشمه
مبل استیل کرشمه

کرشمه از جمله مدل های زیبای مبلمان استیل است که شکوه و ظرافت را توأمان دارد. انحنای موجود در این مدل مبل استیل همراه با قرینگی که با دقت در طراحی آن به کار رفته است، آن را تبدیل به یکی از زیباترین مدل های موجود در بازار مبلمان کل کشور، اعم از تهران، تبریز، اصفهان، قم، شیراز، کرج، مشهد و همه شهرهای ایران می‌کند.

6,400,000 تومان
مبل استیل پالیز
مبل استیل پالیز

فروهر به دلیل سبک ساده تر خود در طراحی و منبت کاری، نسبت به سایر مدل ها مبل استیل با قیمت مناسب تری به حساب می‌آید. این مدل با پارچه هایی با رنگ و طرح های مختلف نظیر پارچه گل دار یا ساده آبی، قرمز، سفید، کرمی، استخوانی، طوسی، قهوه ای و... قابل سفارش بوده و برای خانه‌های کوچک ایرانی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

6,960,000 تومان
مبل استیل فروهر
مبل استیل فروهر

فروهر به دلیل سبک ساده تر خود در طراحی و منبت کاری، نسبت به سایر مدل های مبل استیل با قیمت مناسب تری به حساب می‌آید. این مدل با پارچه هایی با رنگ و طرح های مختلف نظیر پارچه گل دار یا ساده آبی، قرمز، سفید، کرمی، استخوانی، طوسی، قهوه ای و... قابل سفارش بوده و برای خانه‌های کوچک ایرانی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

6,260,000 تومان

خرید مبل استیل یا سلطنتی با قیمت مناسب

مبلمان استیل به دلیل دارا بودن برخی ویژگی‌ها، از مبلمان شیک و خاص به حساب می‌آیند که با نام مبلمان سلطنتی نیز معروف شده‌اند. اصلی‌ترین ویژگی مدل های مبلمان استیل منبت کاری ظریفانه‌ای است که به طرز هنرمندانه‌ای روی مبلمان شیک استیل پیاده می‌شود. در صورتی که قصد خرید مبل استيل را دارید، این نکات را در رابطه با این نوع مدل از مبلمان بدانید:

  • قیمت مبل استیل در مقایسه با سایر مدل های مبلمان، یعنی راحتی و کلاسیک، در شرایط و کیفیت یکسان معمولا بیشتر بوده و برای خرید مبلمان سلطنتی بایستی هزینه بیشتری نسبت به بقیه مدل ها کنید
  • مدل های مبلمان استیل نسبت به مدل های مشابه کلاسیک، منبت کاری و ظرافت بیشتری دارند
  • در اکثر مدل های مبل استیل جدید شاهد استفاده از ورق طلا به منظور شکوه بیشتر این نوع مبلمان هستیم
  • مدلهای مبل سلطنتی معمولا به صورت ست مبل ۹ (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبان همراه با ست جلو مبلی و عسلی) نفره ارائه می‌شوند که البته ست ۷ نفره مبلمان سلطنتی نیز در خانه های ایرانی مرسوم است
  • در صورتی که قصد خرید اینترنتی مبلمان استیل از فروشگاه توکامارت را داشته باشید، می‌توانید مبل خود را به صورت سفارشی سازی شده و با تعدادهای مختلف (ست های ۷ نفره، 9 نفره، 10 نفره، 12 نفره یا بیشتر) نیز انتخاب کنید
  • مدل های مبل استیل موجود در فروشگاه اینترنتی توکامارت دارای رنگ بندی و طرح های مختلفی هستند که در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را نیز به صورت سفارشی و متفاوت نسبت به عکس مدل های مبلمان استیل موجود در وبسایت انتخاب کنید
  • خرید قسطی مبل های استیل نیز برای مشتریان عزیز توکامارت فراهم بوده و می‌توانید هزینه خرید مبلمان سلطنتی خود را بدون هیچ بهره ای و با سود صفر درصد به صورت اقساطی پرداخت کنید

 

نمایش بیشتر