مبل » مبل استیل

مبل استیل

مبل استیل فروهر
مبل استیل فروهر

فروهر به دلیل سبک ساده تر خود در طراحی و منبت کاری، نسبت به سایر مدل های مبل استیل با قیمت مناسب تری به حساب می‌آید. این مدل با پارچه هایی با رنگ و طرح های مختلف نظیر پارچه گل دار یا ساده آبی، قرمز، سفید، کرمی، استخوانی، طوسی، قهوه ای و... قابل سفارش بوده و برای خانه‌های کوچک ایرانی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

7,200,000 تومان
6 % مبل استیل پالیز
مبل استیل پالیز

فروهر به دلیل سبک ساده تر خود در طراحی و منبت کاری، نسبت به سایر مدل ها مبل استیل با قیمت مناسب تری به حساب می‌آید. این مدل با پارچه هایی با رنگ و طرح های مختلف نظیر پارچه گل دار یا ساده آبی، قرمز، سفید، کرمی، استخوانی، طوسی، قهوه ای و... قابل سفارش بوده و برای خانه‌های کوچک ایرانی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

7,800,000 تومان 7,332,000 تومان
مبل استیل کرشمه
مبل استیل کرشمه

کرشمه از جمله مدل های زیبای مبلمان استیل است که شکوه و ظرافت را توأمان دارد. انحنای موجود در این مدل مبل استیل همراه با قرینگی که با دقت در طراحی آن به کار رفته است، آن را تبدیل به یکی از زیباترین مدل های موجود در بازار مبلمان کل کشور، اعم از تهران، تبریز، اصفهان، قم، شیراز، کرج، مشهد و همه شهرهای ایران می‌کند.

7,200,000 تومان
مبل استیل سپنتا
مبل استیل سپنتا

اگر به دنبال خرید مبل سلطنتی خاص و جدید هستید، حتما مدل سپنتا را در لیست خود قرار دهید. این مدل یکی از خاص ترین و شیک ترین مدل های مبلمان استیل است که با وارد شدن به خانه ایرانی شما، آن را نیز نسبت به منازل آشنایان شما خاص تر و متفاوت تر خواهد کرد. سپنتا را می‌توانید در رنگ های دیگری نیز سفارش داده و خریداری کنید.

7,500,000 تومان
4 % مبل استیل گلرخ
مبل استیل گلرخ

رنگ چوب مبل گلرخ تقریبا متمایل به فندقی بوده و طلایی به کار رفته در آن نیز نسبتا کمتر است. منبت کاری نسبتا ساده همراه با پارچه گلدار زیبا در این مبل سلطنتی یک تعادل زیبا و چشم نواز را در طراحی این مبل باشکوه بوجود آورده و هر مشتری را ترغیب به خرید خود می‌کند. گلرخ نیز در رنگ بندی های مختلفی به فروش می‌رسد و پاسخگوی نیازها و سلیقه های مختلفی است.

7,800,000 تومان 7,488,000 تومان
مبل استیل ترنج
مبل استیل ترنج

ترنج را می‌توان همچون یک تک گل بزرگ در پذیرایی دانست که قرار گرفتن در خانه زیبایی و شکوه آن را چند برابر می‌کند. نقش و نگارهای صورت گرفته روی مبل سلطنتی جدید ترنج نشان گر هنر اصیل ایرانی بوده و این مدل را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای منازل ایرانی می‌کند. ترنج نیز با پارچه هایی با طرح و رنگ های مختلف قابل سفارش و خریداری است.

7,500,000 تومان
مبل استیل گیسو
مبل استیل گیسو

پارچه گل دار همراه با منبت کاری های باظرافت در مبل گیسو آن را تبدیل به یک مبل تمام عیار استیل می‌کند. افرادی که به دنبال خرید مبل استیل با چوب قهوه ای هستند، مطمئنا با دیدن این مدل آن را جزء اولین گزینه های خرید خود قرار خواهند داد. مدلی که رنگ طلایی در آن خیلی کم به کار رفته و به این شکل به وقار مبل افزوده شده است.

8,100,000 تومان
مبل استیل ماهور
مبل استیل ماهور

ماهور یکی از مدل های جدید مبل استیل با قیمت ارزان تر و مناسب تر نسبت به سایر مبلهای استیل است که قیمت پایین خود را مدیون سادگی نسبی در پایه ها، دسته ها و تاج خود است. این مدل نسبت به مدل های دیگر کوچک تر نیز بوده و برای خانه های جمع و جور آپارتمانی مناسب است. رنگ طوسی و طلایی در این مدل آن را تبدیل به یک مدل خاص می‌کند.

7,200,000 تومان
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا

رنگ سفید و طلایی به زیبایی هرچه تمام‌تر در این مدل جدید مبل سلطنتی به کار برده شده است، به نوعی که اگر به دنبال مبل سلطنتی سفید و طلایی باشید مطمئنا مبل اهورا یکی از اصلی‌ترین گزینه های خرید شما خواهد بود. طراحی و منبت تاج و پایه های مدل اهورا نسبت به نقش و نگار سایر مبل های استیل متفاوت بوده و آن را خاص‌تر نشان می‌دهد.

8,100,000 تومان
مبل استیل خورشید
مبل استیل خورشید

اگر دنبال مبل استیل با چوب سفید یا چوب استخوانی رنگ هستید مدل خورشید در لیست گزینه های خرید شما خواهد بود. قسمت چوبی و منبت این مدل که ترکیبی از سفید استخوانی و قهوه ای است که نسبت به سایر مدل های مبلمان سلطنتی کاملا متفاوت بوده و به همین دلیل نیز مبلی کاملا خاص و متفاوت در این سبک به شمار می‌رود.

9,000,000 تومان
مبل استیل هور
مبل استیل هور

رنگ طلایی به کار برده شده در مبل استیل هور بسیار خاص بوده و به نوعی است که تقریبا با هر پاچه ای با هر رنگ و طرحی ست می‌شود. رنگ و طرح پارچه قابل تغییر بوده و شما می‌توانید آن را با انواع رنگ ها نظیر آبی طلایی، قرمز، سفید و یا هر رنگ دیگری که مد نظرتان است ست کنید. نتیجه کار مطمئنا یک ست مبلمان سلطنتی شیک خواهد بود.

8,400,000 تومان
5 % مبل استیل همایون
مبل استیل همایون

همایون را می‌توان باشکوه ترین و مجلل ترین مبل استیل در بین همه مدل ها دانست که با منبت کاری ظریف خود روی دسته ها، پایه ها و تاج هایش وارد هر محیطی که شود آن را تحت تاثیر شکوه و جلال خود قرار می‌دهد. همایون از جمله مدل های مبل سلطنتی مصری نیز به شمار می‌رود. سبکی که بیشتر با منبت کاری روی دسته ها و پایه های مبل شناخته می‌شود.

14,400,000 تومان 13,680,000 تومان
مبل استیل شهناز
مبل استیل شهناز

شنهاز را می‌توان مبل استیل کوچک تر و البته ساده تری نسبت به سایر مدل های مبلمان سلطنتی دانست که در میزان منبت کاری روی پایه ها و تاج آن زیاد نبوده و این امر به سادگی و جمع و جور بودن این مبل می‌افزاید. همین سادگی باعث می‌شود که مدل شهناز یک مبل استیل کوچک و مناسب برای خانه های آپارتمانی و نسبتا کوچک به شمار برود.

7,500,000 تومان
مبل استیل کیان
مبل استیل کیان

منبت کاری های روی چوب و کلاف مبلمان سلطنتی کیان به نوعی است که با دیدن آن به یاد مبل استیل ترک یا سبک ترکیه ای خواهید افتاد. منبت کاری های فراوان در قسمت تاج بلند و پایه های این مبل بر زیبایی، شکوه و سلطنتی بودن آن افزوده و باعث می‌شود که حس اشرافی ایرانی را در هر منزلی که در آن قرار بگیرد منتقل کند.

7,200,000 تومان
مبل استیل سورنا
مبل استیل سورنا

اگر به دنبال مبل سلطنتی با قیمت مناسب هستید مطمئنا ست مبلمان استیل مدل سورنا یکی از گزینه های خرید شما خواهد بود. این مدل با سادگی که نسبت به سایر مدل های مبلمان سبک استیل دارد برای افرادی که به دنبال مدل مبلمان سبک سلطنتی شیک و ساده بوده و خانه جمع و جور و کوچکی دارند کاملا مناسب است.

7,200,000 تومان
مبل استیل افشار
مبل استیل افشار

افشار یکی از باشکوه ترین و مجلل ترین مدل های مبلمان سلطنتی به حساب می‌آید که با تاج بلند و دسته ها و پایه های منبت کاری شده خود حسی سلطنتی و اشرافی را به خانه شما خواهد بخشید. قسمت های چوبی این مبل متمایل به رنگ قهوه ای است که همراه با رنگ طلایی جلوه اشرافی بودن مدل سلطنتی افشار را چند برابر می‌کند.

7,500,000 تومان

خرید مبل استیل یا مبلمان سلطنتی با قیمت مناسب

مبلمان استیل به دلیل دارا بودن برخی ویژگی‌ها، از مبلمان شیک و خاص ایران به حساب می‌آید که با نام مبلمان سلطنتی نیز در بین مردم شناخته می‌شود. اگر قصد خرید مبل استیل را داشته باشید، احتمالا می‌دانید که از جمله اصلی‌ترین ویژگی‌های مدل های مبل استیل می‌توان به منبت کاری ظریفانه‌ای اشاره کرد که به طرز هنرمندانه‌ای روی مبلمان شیک و زیبای استیل پیاده شده و این نوع مبلمان معمولا با همین خصیصه معروف است. مبل سلطتنی در کشور ما از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و علت آن نیز شباهت طراحی آن به سبک‌های اصیل ایرانی است که باعث می‌شود در دکوراسیون سنتی ایرانی جای مخصوصی برای خود داشته باشد. به همین دلیل است که در منزل بسیاری از ایرانیان مبلهای استیل همراه با فرش ایرانی همانند نگینی درخشیده و جزئی جدایی ناپذیر از وسایل و دکوراسیون زیبای ایرانی را تشکیل می‌دهند. مدل‌های مبلمان سلطنتی تفاوت فاحشی با سایر سبک‌های مبلمان و خصوصا مدل‌های جدید مبلمان راحتی و مدرن داشته و علت آن را نیز می‌توان همان منبت کاری‌ها و طراحی خاص آن‌ها دانست که در سایر سبک‌های مبلمان مشاهده نمی‌شوند.

قیمت مبل استیل چگونه است؟

در رابطه با قیمت مبلمان سلطنتی بایستی بگوییم که به دلیل استفاده چوب با کیفیت و بیشتر در این نوع مبلمان و همچینین به خاطر وجود منبت کاری های ظریف در این مبل‌ها، قیمت آن‌ها نسبت به سایر سبک‌ها کمی بالاتر است. اما این قیمت بالاتر بی‌دلیل نبوده و کیفیت مبلهای استیل به اندازه ای بالاست که با خیالی آسوده می‌توانید سال‌ها از آن‌ها استفاده کنید. از طرفی نیز اگر قصد خرید مبل استیل ارزان قیمت یا در واقع مبلمان سلطنتی با قیمت پایین تر از بازار مبلمان و فروشگاه های آنلاین مبل و دکوراسیون را دارید، می‌توانید با دنبال کردن توکامارت در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام، از تخفیف های مخصوص مبلمان آگاه شده و با قیمتی پایین تر مدل مورد نظر خود را خریدرای نمایید.

ویژگی های اصلی مبل سلطنتی

یکی از سوالات معمولی که در رابطه با این نوع مبلمان پیش می‌آید این است که مبل سلطنتی چیست و چه ویژگی‌هایی دارد که آن را از سایر مدل های مبل مثل مبلمان راحتی یا کلاسیک متمایز می‌کند؟ اگر شما هم این سوال را از خود پرسیده‌اید، با مطالعه ادامه این مطلب، می‌توانید پاسخ این سوال را بیابید.

در کنار منبت کاری این نوع مبل ها، به عنوان اصلی ترین ویژگی، تقریبا می‌توان گفت که همه مدل های مبل سلطنتی یا همان استیل دارای تاج بوده و به همین دلیل ارتفاع آن‌ها نسبت به سایر سبک‌ها کمی بیشتر است. از طرفی نیز ابعاد این نوع مبل‌ها نیز نسبت به مبلمان راحتی بزرگ‌تر بوده و به همین دلیل شکوه خاصی به خانه‌های بزرگ و با فضای زیاد می‌بخشند. همین طور با توجه به حالت اشرافی و سبک خاص این نوع مبلمان، در صورتی که مبل استیل برای جهیزیه خریداری شود، شکوه خاصی نیز به جهیزیه می‌بخشد و به همین دلیل بسیاری از عروس خانم‌های ایرانی این نوع مبلمان را برای منزل جدید خود انتخاب می‌کنند. لازم به ذکر است که مبلهای سلطنتی با حالت رسمی که دارند، بهترین گزینه برای پذیرایی و میهمانی‌های رسمی به حساب می‌آیند.

مواردی که سبب تفاوت بین مبل سلطنتی یا همان مبل استیل با سایر مبلمان می‌شود چیست؟

 • متریال و مواد ساخت مبل سلطنتی
 • ارتفاع بلندتر در مقایسه با سایر مبل‌ها
 • منبت کاری‌های ویژه بر روی مبل سلطنتی
 • سنگین بودن وزن مبل سلطنتی
 • تشک دوبل مبل‌های استیل
 • استفاده از چوب در دسته و پایه
 • دارا بودن تاج
 • طراحی شکیل و تشریفاتی

در ادامه شما را با تفاوت‌های بارز این گروه از مبل‌های خانگی بیشتر آشنا می‌کنیم.

متریال ساخت مبل سلطنتی چیست؟

کلاف مبلمان استیل از جنس چوب نراد روس بوده و فوم استفاده شده در این نوع مبلمان نیز از جنس فوم سرد می‌باشد که معمولا طول عمر بیشتری نسبت به فوم گرم دارد. در مبل‌های راحتی از پارچه و فوم بیشتری در دسته‌ها و پشتی مبل به منظور راحتی بیشتر استفاده می‌شود و البته استفاده از چوب بیشتر در مبل‌های سلطنتی، می‌تواند دلیلی بر بیشتر بودن عمر مبلمان سلطنتی نسبت به مبل‌های راحتی نیز باشد.

ارتفاع مبل استیل در مقایسه با سایر مدل‌های مبلمان

همان طور که از نام تشریفاتی مبل سلطنتی مشخص است، مبل‌های این گروه برای سبک زندگی‌های پر زرق و برق توصیه می‌شود. اگر در آپارتمان کوچک زندگی می‌کنید، به شما توصیه می‌کنیم از مبل‌های سلطنتی استفاده نکنید. مبل‌های سلطنتی در مقایسه با مبل‌های راحتی از ارتفاع بیشتری برخوردارند و از همین رو برای خانه‌های آپارتمانی با اندازه‌های کوچک گزینه مناسبی به شمار نمی‌روند. حال اگر به زندگی سلطنتی و تشریفاتی پر زرق و برق علاقه دارید مبل‌های سلطنتی شکوه و جلوه خاصی به محیط خانه شما خواهند بخشید.

منبت کاری مبل سلطنتی

مبل سلطنتی از ظرافت و طراحی خاصی برخوردار است. پایه‌ها و دسته‌های مبل استیل یا سلطنتی عموما طراحی شکیل و رنگ‌های چشم نوازی دارند. این امر خود یکی از ویژگی‌های بارز و تفاوت اصلی بین مبل سلطنتی و مبل راحتی به شمار می‌رود. عموما بر روی پایه و دسته برخی از مبل‌های سلطنتی منبت کاری صورت می‌گیرد. همچنین بزرگ بودن و کوچک بودن گل‌های منبت کاری بر روی قیمت آن تاثیر گذار است. گل‌های ظریف و کوچک به مراتب گران تر عرضه می‌شوند. همچنین قرینه بودن گل‌‌های منبت کاری شده در مبلمان سلطنتی نیز بسیار حائز اهمیت است. موردی که در تمامی مدل های مبلمان استیل توکامارت به طرز هنرمندانه‌ای رعایت شده است.

سنگین بودن مبل استیل

مرغوبیت و بالا بودن عمر مفید مبل سلطنتی به دلیل سنگین بودن وزن آن است. عده‌ای این امر را نشانه ضعف در تولید عنوان می‌کنند و در نگاه اول جابجایی آن را دشوار می‌دانند. اما جالب است بدانید که بالا بودن وزن مبل‌های سلطنتی خود یک مزیت به شمار رفته و دلیل طول عمر بیشتر این مبل‌ها نیز همین امر است. در واقع استفاده از کلاف بیشتر در ساخت و طراحی این گونه مبل‌ها سبب بالا رفتن وزن آن شده است.

تشک دوبل مبل‌های سلطنتی

تشک مبل‌های سلطنتی عموما به صورت دوبل ساخته می‌شود. همین امر باعث بالا رفتن عمر مفید آن‌ها در گذر زمان می‌شود. قابلیت شستشوی آسان و تمیزی کاری اطراف مبل به دلیل دوبل بودن تشک نیز خود یک مزیت به شمار می‌رود.

ویژگی‌های ظاهری مبل سلطنتی

از ویژگی‌های ظاهری مبل سلطنتی می‌توان به قالب‌های ساخت آن در ابتدا اشاره کرد. این دسته از مبل ها عموما به صورت نه نفر و هفت نفره تولید و ساخته می‌شوند. قالب‌های نه نفره مبل سلطنتی از یک کاناپه سه نفره، چهار مبل و دو صندلی میزبان تشکیل می‌شوند. نوع دیگر قالب ساخت به صورت کاناپه سه نفره، کاناپه دو نفره، دو مبل و دو صندلی میزبان هستند. از همین رو مبل‌های هفت نفره در قالب کاناپه سه نفره، کاناپه دو نفره و دو مبل تهیه و تولید می‌شوند. بر اساس نیاز مشتری می‌توان به صندلی‌های مهمان و یا مبل‌های آن در زمان سفارش ساخت اضافه کرد. شما با توجه به نیاز خود و فضای منزلتان می‌توانید مبلمان مورد نظر را به صورت کاملا سفارشی سازی شده تهیه کرده و خرید خود را انجام دهید.

چوب کلاف مبل‌های سلطنتی

به منظور شکیل‌تر جلوه دادن مبل‌های سلطنتی عموما از متریال خاص‌تری در حین ساخت این نوع مبلمان بهره برده می‌شود. استفاده از چوب نراد و یا راش در کلاف مبل استیل به زیبایی بیشتر این محصول کمک شایان ذکری می‌کند. البته بدون تردید بهره گرفتن از این گونه چوب‌ها و منبت کاری بر روی آن‌ها سبب افزایش قیمت در تولید نهایی می‌شود. که البته این استفاده از چوب‌های با کیفیت نیز خود یکی دیگر از دلایل مرغوبیت بالای این گونه مبل‌ها به شمار می‌رود و به همین خاطر قیمت نسبتا بالای این مبل ها در مقایسه با قیمت ارزان تر مبلمان راحتی توجیح‌پذیر است.

تاج مبل سلطنتی

در زمان خرید مبل سلطنتی به راحتی می‌توان آن را از مبل راحتی تشخیص داد. قسمت عمده‌ای از تولیدات مبل‌های سلطنتی با تاج ساخته شده‌اند. در قسمت میانی مبل‌های تشریفاتی از تاج با اندازه‌های متفاوت و طراحی‌های چشم نواز بهره گرفته شده است. رنگ آمیزی و نقش و نگارهای خاص بر روی تاج مبل سبب می‌شود در نگاه اول این محصول بسیار خوب جلوه کند.

طراحی شکیل و خاص مبل سلطنتی

مبل سلطنتی عموما برای پذیرایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. حال اگر نشیمن خانه شما از فضای کافی برخوردار باشد، به راحتی می‌توان از مبل‌های استیل به منظور دکوراسیون بهره گرفت. این مبل در مقایسه با مبل راحتی جلوه‌ای زیباتر دارد و از استحکام بیشتری برخوردار است. تفاوت عمده این نوع مبل‌ها در شکل ظاهری و نوع متریال ساخته شده در ترکیب اصلی آن‌ها است.

اما در خرید مبل استیل جدید بایستی به چه نکاتی توجه داشت؟

در صورتی که قصد خرید مبل سلطنتی برای منزل خود و یا جهیزیه نوعروس را دارید، این نکات را در رابطه با این نوع مدل از مبلمان بدانید:

 • قیمت مدل های مبل استیل یا همان مبل سلطنتی در مقایسه با سایر مدل های مبلمان، یعنی راحتی و کلاسیک، در شرایط و کیفیت یکسان معمولا بیشتر بوده و برای خرید مبلمان سلطنتی بایستی هزینه بیشتری نسبت به بقیه مدل ها کنید
 • مدل های مبلمان استیل نسبت به مدل های مشابه کلاسیک، منبت کاری و ظرافت بیشتری دارند
 • در اکثر مدل های مبل استیل جدید شاهد استفاده از ورق طلا به منظور شکوه بیشتر این نوع مبلمان هستیم
 • مدلهای مبل سلطنتی معمولا به صورت ست مبل ۹ (1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبان همراه با ست جلو مبلی و عسلی) نفره ارائه می‌شوند که البته ست ۷ نفره مبلمان سلطنتی نیز در خانه های ایرانی مرسوم است
 • در صورتی که قصد خرید اینترنتی مبلمان استیل از فروشگاه توکامارت را داشته باشید، می‌توانید مبل خود را به صورت سفارشی سازی شده و با تعدادهای مختلف (ست های ۷ نفره، 9 نفره، 10 نفره، 12 نفره یا بیشتر) نیز انتخاب کنید
 • مدل های مبل استیل موجود در فروشگاه اینترنتی توکامارت دارای رنگ بندی و طرح های مختلفی هستند که در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را نیز به صورت سفارشی و متفاوت نسبت به عکس مدل های مبلمان استیل موجود در وبسایت انتخاب کنید
 • خرید قسطی مبل های استیل نیز برای مشتریان عزیز توکامارت فراهم بوده و می‌توانید هزینه خرید مبلمان سلطنتی خود را بدون هیچ بهره ای و با سود صفر درصد به صورت اقساطی پرداخت کنید

 

در نهایت نیز با توجه به این که با شنیدن نام مبل استیل، استفاده از فلز در این نوع مبلمان به ذهن برخی مشتریان عزیز خطور می‌کند، بایستی به این نکته اشاره کنیم که در این نوع مبلمان از هیچ نوع فلزی استفاده نمی‌شود و علت نامگذاری مبلمان مدل استیل به این نام، زیبایی و شکیل بودن آن‌ّها بوده و در واقع واژه استیل به کلمه انگلیسی استایل یا همان style دارد. در مورد واژه سلطنتی نیز با توجه به حالت و سبک اشرافی که این نوع مبلمان دارند، از گذشته با این نام خوانده شده‌اند.

 

نمایش بیشتر