اتاق نشیمن » مبل خاص

مبل خاص

مبل شزلون مبل شزلون مبل کاناپه مبل کاناپه مبل دو نفره مبل دو نفره مبل تک نفره مبل تک نفره

خرید مبل خاص و شیک برای منزل ایرانی

در دسته بندی معمولا مبلمان معمولا سه نوع کلاسیک، استیل و راحتی را داریم که اکثرا با آن آشنا هستند، اما گونه‌ای از مبلمان را نمی‌توان در این دسته بندی‌ها جا داد و به همین خاطر بهتر است آن‌ها را در دسته‌ای جدا و با نام مبل خاص جای داد. مبل شزلون، انواع مدل های کاناپه و مبل های تکی و دو نفره جزء این مبلمان هستند که شاید نتوان آن‌ها را در دسته بندی متعارف مبلمان یعنی ست مبلمانی که معمولا به صورت ۷ یا ۹ نفره و در مدل ها و سبک‌های مختلفی به فروش می‌رسند قرار داد.

مبل شزلون، یکی از خاص ترین نوع مبلمان

اگر بخواهیم سمبلی برای مبلمان خاص پیدا کنیم، بدون شک مبلمان شزلون اولین گزینه خواهند بود. مبل خاص شزلون با طراحی متفاوت، خاص و البته چشم نواز خود از جمله مبلمانی است که هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند. تفاوت اصلی مبل های شزلون با سایر مبل‌ها در طراحی پشت مبل است که به صورت قوس دار طراحی می‌شود و یک طرف آن بلندتر از طرف دیگر است. از این مبل خاص می‌توان به صورت تنها و یا همراه با ست مبلمان و به جای کاناپه در دکوراسیون خانه استفاده کرد. البته از مبلمان شزلون در آتلیه ها و تالارهای عروسی و مراسم خاص نیز استفاده می‌کنند.

کاناپه

شاید وجود کاناپه در دسته بندی مبلمان خاص کمی عجیب به نظر برسد، اما این روزها طرفداران کاناپه زیاد شده و بسیاری از افراد به دنبال خرید کاناپه تکی هستند. کاناپه‌ای که می‌تواند در یکی از دسته‌بندی‌های سبک کلاسیک، استیل و یا راحتی نیز قرار بگیرد. بسیاری از افراد از کاناپه به عنوان مبلی برای قرار دادن جلوی تلویزیون استفاده می‌کنند و همچنین افراد مجرد و یا کسانی که خانه‌های کوچکی دارند کاناپه ها را به صورت تکی خریداری می‌کنند.

مبل دو نفره

مبل های دو نفره نیز همانند کاناپه در بسیاری از موارد به صورت تکی خریداری می‌شوند و می‌توان آن‌ها را مدل کوچکی از کاناپه‌های سه نفره دانست. البته کاناپه های دو نفره تنها در ست مبلمان راحتی وجود دارند و مبل‌های کلاسیک و سلطنتی یا همان استیل مدل مبل دو نفره ندارند.

مبل تک نفره

مبل تکی را نیز می‌توان در دسته بندی مبل خاص قرار داد. مبل‌های تکی نیز طرفداران خاص خود را داشته و به منظورهای مختلفی مانند صندلی یا مبل مطالعه، مکانی برای استراحت یا مبلی برای تماشای تلویزیون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برخی  از افراد که سلیقه‌های خاصی دارند ست مبلمان خود را از بین ست‌های آماده انتخاب نمی‌کنند؛ بلکه آن را به صورت جداگانه از بین کاناپه‌ها، مبل های دو نفره و تکی انتخاب کرده و یک ست مبل خاص و شیک برای خود درست می‌کنند. برای مثال افرادی که تم رنگی خاصی در خانه خود دارند و می‌خواهند که رنگ کاناپه و مبل تکی متفاوت از هم باشند، می‌توانند این کار را کرده و یک ست مبلمان خاص رنگی برای خود خریداری کنند.

در صورتی که قصد خرید مبل خاص برای منزل خود را دارید، می‌تواند انواع مبلمان خاص مورد نظر خود را از بین مدل های موجود در وبسایت توکامارت خریداری کرده و آن‌ها را در درب منزل خود تحویل بگیرید. خرید اینترنتی مزیت‌های بسیاری دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مشاهده عکس ها و مدل های مختلف و مقایسه آن‌ها از نظر کیفیت و... اشاره کرد.

عکس مدل های جدید مبل های خاص نیز پس از تولید به وبسایت اضافه خواهند شد. اگر به دنبال مبل با رنگ خاص هستید، می‌توانید با پشتیبانی وبسایت تماس بگیرید تا در صورت امکان مدل مبلمان شما با رنگ مورد نظر تولید شود.

نمایش بیشتر