راهنما خرید 0 سبد خرید

مبل دسته منبتی

محدوده قیمت
از 13,392,000 تومان
تا 40,373,400 تومان

خرید مبل دسته منبتی با قیمت مناسب

مبلمان دسته منبتی که با نام‌هایی مثل مبل دسته منبت یا مبل دسته چوبی نیز در بازار و در بین مردم معروف هستند، از جمله مدل مبل های جدید و پرطرفدار در بین خانواده‌های ایرانی هستند و به همین دلیل امروزه در بسیاری از منازل ایرانی شاهد این نوع مبلمان هستیم.

مبل دسته منبتی یا مبل دسته چوبی منبت کاری شده در دسته مبلمان، در دسته مبلمان استیل (یا همان سلطنتی) و کلاسیک (یا همان نیمه استیل) قرار می‌گیرد. چرا که معمولا دسته های مبلمان راحتی با پارچه پوشیده می‌شود و به همین خاطر امکان منبت کاری بر روی دسته‌های این نوع مبلمان وجود ندارد. از طرفی نیز مبلمان راحتی بر خلاف مبلمان استیل و کلاسیک، ساده بوده و معمولا نقش و نگاری بر روی کلاف، دسته‌ها و پایه‌های آن وجود ندارد.

اگر قصد خرید مبل دسته منبتی را دارید بایستی به این نکته توجه داشته باشید که قیمت مبلمان دسته منبتی معمولا به خاطر قرار گرفتن در دسته بندی مبل‌های کلاسیک و استیل و از طرفی به خاطر ریزه‌کاری‌ها، وجود نقش و نگار و ظرافت به کار گرفته شده در این دسته از مبلمان، نسبت به سایر مبل‌ها کمی بیشتر است.

با این که شاید قیمت مبل دسته منبتنی نسبت به سایر مدل مبل ها اندکی بالا باشد، اما اگر علاقمند به خانه‌های مجلل و باشکوه هستید، مطمئنا این نوع مبلمان می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. چرا که مبل هایی با دسته های منبت کاری شده شکوه و جلال خاصی داشته و منزل شما را زیباتر نشان خواهند داد.

نکته آخر در مورد این مبلمان این که همه مدل های مبلمان دسته منبت، همانند سایر مدل‌های مبلمان استیل و کلاسیک و راحتی امکان خرید به صورت قسطی را دارا بوده و می‌توانید مبل مورد نظر خود را به صورت اقساطی با سود صفر درصد و بدون هیچ بهره ای خریداری کنید.

نمایش بیشتر