مبل » مبل دسته منبتی

مبل دسته منبتی

مبل کلاسیک مونالیزا
مبل کلاسیک مونالیزا

مونالیزا با داشتن دسته ها، پایه ها و تاج منبت کاری شده نسبتا پر و دسته ها و پشتی راحتی، به خوبی از ویژگی های هر دو سبک مبلمان استیل و راحتی بهره برده و یکی از خاص ترین مدل های مبل کلاسیک به شمار می‌رود که می‌توان آن را مبل کلاسیک سلطنتی و یا کلاسیک راحتی نامید که پاسخگوی سلیقه‌های مختلفی است.

ناموجود
5 % مبل کلاسیک کلاریسا
مبل کلاسیک کلاریسا

کلاریسا مناسب سلیقه‌هایی است که به دنبال خرید مبل کلاسیک چوبی شیک هستند. این مدل با داشتن دسته ها و پشتی تمام چوب و بدون پارچه یکی از خاص ترین مدل های مبل کلاسیک محسوب می‌شود که اصطلاحا با نام چپندر نیز شناخته می‌شوند. رنگ طلایی قسمت های چوبی این مدل می‌تواند با پارچه های مختلف ست شود.

7,200,000 تومان 6,840,000 تومان
مبل کلاسیک بیانکا
مبل کلاسیک بیانکا

بیانکا بدون شک یکی از زیباترین مدل های مبل کلاسیک است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می‌کند. این مدل با قسمت های چوبی خود که به زیبایی با هر رنگ پارچه ای ست می‌شوند، به ظرافت هرچه تمام‌تر از منبت کاری بهره برده و برای افراد شیک پسندی که به دنبال جدیدترین و شیک ترین مدل مبلمان کلاسیک هستند مناسب است.

7,800,000 تومان
10 % مبل استیل همایون
مبل استیل همایون

همایون را می‌توان باشکوه ترین و مجلل ترین مبل استیل در بین همه مدل ها دانست که با منبت کاری ظریف خود روی دسته ها، پایه ها و تاج هایش وارد هر محیطی که شود آن را تحت تاثیر شکوه و جلال خود قرار می‌دهد. همایون از جمله مدل های مبل سلطنتی مصری نیز به شمار می‌رود. سبکی که بیشتر با منبت کاری روی دسته ها و پایه های مبل شناخته می‌شود.

14,400,000 تومان 12,960,000 تومان

خرید مبل دسته منبتی با قیمت مناسب

مبلمان دسته منبتی که با نام‌هایی مثل مبل دسته منبت یا مبل دسته چوبی نیز در بازار و در بین مردم معروف هستند، از جمله مدل مبل های جدید و پرطرفدار در بین خانواده‌های ایرانی هستند و به همین دلیل امروزه در بسیاری از منازل ایرانی شاهد این نوع مبلمان هستیم.

مبل دسته منبتی یا مبل دسته چوبی منبت کاری شده در دسته مبلمان، در دسته مبلمان استیل (یا همان سلطنتی) و کلاسیک (یا همان نیمه استیل) قرار می‌گیرد. چرا که معمولا دسته های مبلمان راحتی با پارچه پوشیده می‌شود و به همین خاطر امکان منبت کاری بر روی دسته‌های این نوع مبلمان وجود ندارد. از طرفی نیز مبلمان راحتی بر خلاف مبلمان استیل و کلاسیک، ساده بوده و معمولا نقش و نگاری بر روی کلاف، دسته‌ها و پایه‌های آن وجود ندارد.

اگر قصد خرید مبل دسته منبتی را دارید بایستی به این نکته توجه داشته باشید که قیمت مبلمان دسته منبتی معمولا به خاطر قرار گرفتن در دسته بندی مبل‌های کلاسیک و استیل و از طرفی به خاطر ریزه‌کاری‌ها، وجود نقش و نگار و ظرافت به کار گرفته شده در این دسته از مبلمان، نسبت به سایر مبل‌ها کمی بیشتر است.

با این که شاید قیمت مبل دسته منبتنی نسبت به سایر مدل مبل ها اندکی بالا باشد، اما اگر علاقمند به خانه‌های مجلل و باشکوه هستید، مطمئنا این نوع مبلمان می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. چرا که مبل هایی با دسته های منبت کاری شده شکوه و جلال خاصی داشته و منزل شما را زیباتر نشان خواهند داد.

نکته آخر در مورد این مبلمان این که همه مدل های مبلمان دسته منبت، همانند سایر مدل‌های مبلمان استیل و کلاسیک و راحتی امکان خرید به صورت قسطی را دارا بوده و می‌توانید مبل مورد نظر خود را به صورت اقساطی با سود صفر درصد و بدون هیچ بهره ای خریداری کنید.

نمایش بیشتر