میز آرایش

میز آرایش مدرن آمودیت
میز آرایش مدرن آمودیت
1,700,000 تومان
میز آرایش مدرن کارن
میز آرایش مدرن کارن
1,750,000 تومان
میز آرایش مدرن آرون
میز آرایش مدرن آرون
1,550,000 تومان
میز آرایش مدرن راجیتا
میز آرایش مدرن راجیتا
1,600,000 تومان
میز آرایش مدرن آناند
میز آرایش مدرن آناند
1,650,000 تومان
میز آرایش مدرن روهان
میز آرایش مدرن روهان
1,700,000 تومان
میز آرایش مدرن پارنیک
میز آرایش مدرن پارنیک
1,550,000 تومان

خرید میز آرایش یا همان میز توالت جدید شیک و زیبا

میز آرایش چیست و میز توالت چیست دو مورد از سوالاتی هستند که در مورد این اقلام موجود در سرویس خواب پرسیده می‌شوند و قبل از هر توضیحی در مورد میز آرایش بایستی به این نکته اشاره کنیم که میز آرایش و میز توالت هر دو برای یک مفهوم یکسان به کار برده می‌شوند.

میز آرایش یکی از اجزای اصلی هر سرویس خوابی است که در کنار تخت و پاتختی یک سرویس خواب را تکمیل می‌کند و در واقع یکی از ضروریات هر اتاق خوابی، مخصوصا اتاق خواب زوج ها و یا بانوان، به حساب می‌آید.

انواع مدل های جدید میز آرایش یا همان میز توالت معمولا همراه با آینه به فروش می‌رسند؛ چرا که کاربرد میز آرایش، همان طور که از نامش پیداست، برای آرایش است و آرایش بدون آینه کاری تقریبا غیر ممکن به نظر می‌رسد. آینه میز آرایش نیز می‌تواند دیواری باشد که بر روی دیوار اتاق خواب نصب می‌شود، و یا به صورت جدا بروی میز توالت قرار بگیرد. نوع دیگری از میز آرایش با آینه ایستاده است که در آن آینه کنار میز قرار می‌گیرد و شما می‌توانید خود را به طور کامل در آینه مشاهده کنید. البته در صورتی که از مدلی از میز آرایش خوشتان آمده که برای مثال آینه آن به صورت ایستاده نیست، می‌توانید با اندکی هزینه اضافی یک آینه ایستاده نیز همراه میز آرایش خرید کنید.

می‌توان گفت که همه مدل های میز آرایش کشو دارند تا بتوان لوازم آرایشی، شانه، عطر و... را درون آن‌ها نگه داری کرده و به نوعی از شلخته بودن اتاق خواب جلوگیری کرد.

هر میز آرایشی با تختخواب و سایر اجزای سرویس خواب ست بوده و به نوعی شکل ظاهری آن وابسته به سبک سرویس خواب است. پس اگر انواع مدل های سرویس خواب را به سه دسته کلی مدرن، کلاسیک و سلطنتی تقسیم کنیم، میز آرایش نیز به سه دسته بندی کلی میز آرایش مدرن، میز آرایش کلاسیک و میز آرایش سلطنتی تقسیم می‌شود. (میز آرایش اسپرت نیز معمولا در دسته بندی مدرن قرار می‌گیرد)‌

در مورد سبک های میز آرایش بایستی بگوییم که میز توالت مدرن معمولا مدلی ساده بوده و هیچ گونه نقش و نگاری بر روی خود ندارد برای سبک هایی مانند مدرن یا مینیمال مناسب است. میزهای کلاسیک همانند تختخواب های کلاسیک دارای برخی تزیینات ظریف و انحناهایی زیبا بوده و به معنای واقعی سبک طراحی کلاسیک را نشان می‌دهد که مورد پسند اغلب ایرانی ها بوده و می‌توان آن را یک میز آرایش ایرانی نامید. میزهای توالت سلطنتی نیز همان گونه که از نامشان پیداست، بیانگر سبکی اشرافی هستند. این میزها معمولا دارای منبت کاری ها و نقش و نگارهای با ظرافتی روی خود هستند که جلوه و شکوه خاصی به آن‌ها می‌دهد.

در خصوص قیمت میز آرایش بایستی بگوییم که قیمت میز توالت بر دو فاکتور مهم جنس و سبک استوار است. جنس مدلهای میز آرایش معمولا چوبی و یا ام دی اف mdf هستند. اما با توجه به اینکه استفاده از تمام چوب در سرویس خواب‌ها صرفه اقتصادی ندارد، در بیشتر موارد از ام دی اف برای تولید سرویس خواب و در واقع تولید میز آرایش استفاده می‌شود که مقرون به صرفه تر از چوب است. استفاده از ام دی اف در تولید باعث می‌شود که میز آرایش ارزان تر به دست مشتری برسد و به همین دلیل اکثر محصولات موجود در بازار از جنس MDF هستند. البته ارزان بودن قیمت این میزهای آرایش به معنی کیفیت پایین نیست و شما می‌توانید با خیال راحت آن‌ها را خریده و سال‌ها با خیالی راحت از آن‌ها استفاده کنید.

اگر قصد خرید میز آرایش عروس برای جهیزیه را دارید، اولین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید سبک دکوراسیون خانه عروس و وسایل جهیزیه است. برای مثال اگر سبک خانه قرار است مدرن و یا مینیمال باشد، مطمئنا میز آرایش ام دی اف یا چوبی عروی می‌تواند بهترین گزینه باشد و در غیر این صورت می‌توان میز آرایش کلاسیک را انتخاب کرد که اکثر سلیقه‌ها و خانه‌های ایرانی همخوانی دارد. و یا اگر سبک مبلمان و سایر وسایل منزل تجملی هستند، میز آرایش سلطنتی بهترین گزینه خواهد بود.

در صورتی که اتاق خواب کوچکی دارید، پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید میز آرایش دقت کنید که کشورهای میز آرایش جادار باشند تا بتوانید وسایل بیشتری را در آن قرار دهید.

در نهایت نیز بایستی بگوییم که با خرید اینترنتی میز آرایش شما مزیت را نسبت به بقیه افراد دارید که می‌توانید عکس و قیمت جدیدترین مدل های میز آرایش یا همان میز توالت را مشاهده کرده، با هم مقایسه کنید و یک انتخاب و خرید آگانه داشته باشید. شما می‌توانید مدل مد نظر خود را از بین مدل های موجود در فروشگاه اینترنتی توکامارت انتخاب کرده و آن را در درب منزل خود تحویل بگیرید. عکس مدل های جدید میز توالت نیز پس از تولید به وبسایت اضافه خواهند شد.

 

نمایش بیشتر