ناهارخوری » ناهارخوری استیل

ناهارخوری استیل

ناهارخوری استیل کرشمه
ناهارخوری استیل کرشمه

مبلمان سلطنتی کرشمه یکی از زیباترین مدل های مبلمان سلطنتی است و صندلی یا همان میزبان کرشمه نیز از زیبایی برخوردار بوده و هنگامی که با میز نهارخوری سلطنتی همراه می‌شود یک سرویس ناهار خوری سلطنتی کامل و تمام عیار را بوجود می‌آورد. کرشمه از محبوب ترین مدل های مبلمان سلطنتی موجود در بازار ایران به حساب می‌آید.

4,260,000 تومان
ناهارخوری استیل سپنتا
ناهارخوری استیل سپنتا

ناهارخوری سلطنتی سپنتا از مجموعه های مربوط به ست مبلمان استیل سپنتا است که شامل مجموعه ای از صندلی میزبان سپنتا و میز ناهاخوری است. ناهارخوری سپنتا در مجموعه های  4،6،8،10 و 12 نفره قابل عرضه بوده و قیمت آن با توجه به ابعاد میز خریداری شده تعیین می گردد.

4,410,000 تومان
ناهارخوری استیل گلرخ
ناهارخوری استیل گلرخ

صندلی نهارخوری مدل گلرخ از جدیدترین مدل های ناهار خوری سلطنتی بوده و به دلیل داشتن منبت کاری های خاص و زیبا در قسمت پایه و تاج آن علاقمندان زیادی دارد. این مدل به دلیل زیبایی خاص خود علاوه بر منازل ایرانی، در آتلیه های عکاسی و تالارهای عروسی نیز به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

4,560,000 تومان
ناهارخوری استیل ترنج
ناهارخوری استیل ترنج

منبت کاری های صندلی ترنج به نوعی طراحی شده اند که از دور گویی نگین هایی بر روی تاج و پایه های آن قرار داده شده است. این مدل نیز جزء ناهار خوری های سلطنتی با قیمت مناسب محسوب می‌شود که می‌توانید آن را به صورت ست مبلمان و ناهار خوری و یا به صورت تکی یا تنها ناهارخوری خرید کنید.

4,410,000 تومان
ناهارخوری استیل ماهور
ناهارخوری استیل ماهور

ماهور نسبت به مدل های مشابه خود در سبک سلطنتی یا همان استیل، جزء مدل های نهارخوری سلطنتی ارزان قیمت تر محسوب می‌شود و دلیل این امر نیز ساده تر بودن منبت های این کار نسبت به سایر مدل ها است. سادگی که با داشتن پارچه ای با طرح و رنگ خاص جبران شده و مجموعه ای کامل را بوجود آورده است.

4,260,000 تومان
ناهارخوری استیل گیسو
ناهارخوری استیل گیسو

مدل گیسو از جمله مدل های خاص ناهار خوری سلطنتی است که کمتر کسی می‌تواند به آن علاقه نداشته باشد. چرا که این مدل با وجود طراحی سلطنتی و مجلل خود، ساده بوده و زیاد اشرافی نیست. دلیل این امر در رنگ منحصر به فرد فندقی به کار رفته در بدنه آن است که باعث می‌شود همانند مدل های طلایی براق نباشد.

4,710,000 تومان
ناهارخوری استیل اهورا
ناهارخوری استیل اهورا

رنگ بدنه صندلی نهار خوری اهورا به نوعی است که با مدل های میز نهار خوری سلطنتی به خوبی ست می‌شود. این صندلی میزبان که متعلق به مجموعه مبلمان اهورا است با داشتن رنگ قهوه ای متمایل به رنگ چوب و ترکیب آن با رنگ طلایی با دکوراسیون منازل ایرانی همخوانی داشته و برای این سبک ها مناسب است.

4,710,000 تومان
ناهارخوری استیل فروهر
ناهارخوری استیل فروهر

طراحی مجموعه استیل فروهر نسبت به سایر مدل ها کمی ساده تر است و این امر باعث می‌شود که قیمت ناهارخوری سلطنتی این مدل نسبت به سایر مدل ها کمی پایین تر باشد. این سادگی در طراحی، فروهر را برای افرادی که سلیقه ای ساده پسند دارند و از مدل های با طرح زیاد خوششان نمی‌آید، تبدیل به مدلی ایده آل کرده است.

4,260,000 تومان
ناهارخوری استیل خورشید
ناهارخوری استیل خورشید

بسیاری از افراد به رنگ طلایی در نهارخوری و مبلمان علاقه نداشته و صندلی هایی را ترجیح می دهند که رنگ بدنه آن ها استخوانی و سفید رنگ باشد. اگر شما هم جزء این افراد هستید مجموعه نهار خوری سلطنتی خورشید (تشکیل شده از صندلی میزبان خورشید و میز نهار خوری سلطنتی)  گزینه مناسبی برای خرید شما محسوب می‌شود.

5,160,000 تومان
ناهارخوری استیل هور
ناهارخوری استیل هور

طراحی شیک صندی ناهارخوری سلطنتی هور به نوعی است که با اکثر مدل های میز نهار خوری سلطنتی یا همان استیل ست می‌شود. همین طراحی نیز باعث می شود که این مجموعه استیل با سلیقه بسیاری از ایرانی ها همخوانی داشته و یکی از پرفروش ترین مدل های ناهار خوری استیل محسوب شود.

4,860,000 تومان
ناهارخوری استیل همایون
ناهارخوری استیل همایون

مجموعه همایون به معنای واقعی کلمه «سلطنتی»، مبلمانی شاهانه است که هر میهمانی را مجذوب طراحی شاهکارانه خود خواهد کرد. صندلی نهار خوری سلطنتی همایون نیز همانند سایر اجزای این ست، یعنی کاناپه سه نفره و مبل تکی حالتی اشرافی داشته و برای سلیقه های مجلل پسند بهترین گزینه به شمار می‌رود.

7,860,000 تومان
ناهارخوری استیل پالیز
ناهارخوری استیل پالیز

مجموعه نهار خوری سلطنتی پالیز با داشتن تاجی که همچون گل بر روی بدنه و پشتی صندلی میزبان پالیز قرار گرفته است مانند نگینی در خانه شما خواهد درخشید. بدنه صندلی سلطنتی پالیز از جنس چوب بوده و منبت کاری های انجام شده روی آن پلی استر هستند که این امر باعث کیفیت و دوام بالای این محصول (و سایر مدل ها) شده است.

4,560,000 تومان
ناهارخوری استیل شهناز
ناهارخوری استیل شهناز

اگر دنبال خرید ناهار خوری سلطنتی طلایی هستید می‌توانید مدل شهناز را در لیست انتخاب های خود قرار دهید. این مدل با داشتن منبت کاری های طلایی رنگ در قسمت تاج و پایه های صندلی حالت سلطنتی و اشرافی داشته و از طرفی نیز پارچه گل دار آن به حالت سلطنتی آن افزوده است.

4,410,000 تومان
ناهارخوری استیل کیان
ناهارخوری استیل کیان

نهارخوری سلطنتی کیان شامل مجموعه ای از صندلی های سبک سلطنتی کیان همراه با میز نهار خوری در ابعاد 4، ۶، ۸، 10 و 12 است که قیمت آن با توجه به ابعاد میز و تعداد صندلی های خریداری شده تعیین می شود. مدل میز ناهارخوری نیز قابل تغییر بوده و می‌توانید آن را در طرح های مختلف سفارش دهید.

4,260,000 تومان
ناهارخوری استیل افشار
ناهارخوری استیل افشار

مدل نهار خوری سلطنتی افشار که از صندلی های سلطنتی افشار همراه با میز ناهار خوری تشکیل می‌شود، وارد هر محیطی که شود حالتی اشرافی به آن می‌بخشد. علت این امر نیز طراحی لوکس و شکیل این مبل است. به همین خاطر نیز از صندلی های نهارخوری افشار در تالارهای عروسی و آتلیه های عکاسی نیز استفاده می‌شود.

4,410,000 تومان
ناهارخوری استیل سورنا
ناهارخوری استیل سورنا

ناهارخوری استیل سورنا از جمله مدل های خاص ناهار خوری سلطنتی محسوب می‌شود و دلیل خاص بودن این مدل رنگ به کار برده شده در آن است. این صندلی نهارخوری استخوانی که به زیبایی با رنگ سفید و کرمی ترکیب شده است، برای افرادی که به دنبال خرید نهار خوری سلطنتی بدون رنگ طلایی هستند، بهترین انتخاب است.

4,260,000 تومان

خرید میز ناهارخوری استیل یا سلطنتی جدید با قیمت مناسب

در انتخاب و خرید ناهارخوری بایستی به نکات مختلفی نظیر رنگ، جنس و کیفیت، بادوام بودن، نوع پارچه استفاده شده، ست بودن آن با دکوراسیون خانه و سایر وسایل موجود در منزل و... توجه داشت و انتخاب و خرید ناهار خوری استیل یا همان ناهارخوری سلطنتی نیز از این امر مستثنی نیست و به همه این موارد بایستی توجه داشت.

ناهارخوری سلطنتی معمولا هنگام خرید مبلمان سلطنتی، همراه با آن خریداری شده و کاملا با آن ست می‌باشد. چرا که ناهار خوری استیل در واقع تشکیل شده از تعدادی صندلی استیل یا همان میزبان استیل همراه با میز نهار خوری است که در قالب ست های چند نفره ارائه می‌شود.

عکس مدل های ناهارخوری که در فروشگاه اینترنتی مبلمان توکامارت مشاهده می‌کنید، همگی ست با مبلمان استیل موجود در سایت هستند که می‌توانید آن‌ها را همراه با مبلمان خریداری کنید و یا اینکه با توجه به سلیقه خود، نهارخوری را جداگانه انتخاب کرده و سفارش دهید.

سفارش و خرید ناهارخوری استیل اینترنتی از فروشگاه توکامارت این مزیت را دارد که شما می‌توانید هر تعداد صندلی را همراه با میز نهار خوری دلخواه خود انتخاب کرده و سفارش دهید. برای نمونه شما می‌توانید میز نهارخوری در ابعاد مختلف ۴ تا 12 نفره انتخاب کرده و هر تعداد صندلی استیل که با توجه به فضای خانه و بزرگ و کوچک بودن آن انتخاب می‌شوند، سفارش داده و خرید کنید.

قیمت ناهار خوری استیل که در سایت مشاهده می‌کنید، به صورت پیش فرض مخصوص نهارخوری 6 نفره است (شش عدد صندلی همراه با میز نهارخوری شش نفره)، که البته همان طور که اشاره شد به سادگی می‌توان تعداد صندلی، ابعاد میز و مدل میز نهارخوری را تغییر داد. برای مثال اگر خانه شما کوچک و آپارتمانی است، می‌توانید یک میز نهارخوری کوچک جمع و جور 4 نفره همراه با ۴ صندلی انتخاب کنید و یا اگر خانه‌ای بزرگ با تعداد خانوار بالا دارید می‌توانید تعداد بیشتر و به طور مثال نهارخوری استیل 12 نفره خرید کنید. برای خانه های متوسط نیز معمولا ناهار خوری استیل 8 نفره خریداری می‌شود.

البته از ناهار خوری های استیل تنها برای منزل استفاده نمی‌شود و بسیاری از تالارهای عروسی و مراسم خاص نیز با توجه به زیبایی خاص صندلی های سلطنتی به دنبال خرید آن‌ها هستند و در صورتی که به دنبال خرید صندلی استیل شیک برای تالار هستید نیز می‌توانید به تعداد دلخواه صندلی مورد نظر خود را از وبسایت توکامارت سفارش دهید.

برای خرید هر یک از مدل های ناهار خوری استیل شیک و زیبای موجود در سایت، کافیست ک به صفحه مخصوص آن رفته و تعداد صندلی‌ها، ابعاد میز و مدل آن را از بین مدل میزهای نهارخوری موجود انتخاب کرده و در نهایت با انتخاب گزینه «افزودن به سبد خرید» سایر مراحل خرید را تکمیل کنید. لازم به ذکر است که با تغییر تعداد صندلی ها و نوع یا اندازه میز نهارخوری قیمت آن تغییر پیدا کرده و نمایش داده می‌شود.

در مورد عکس ناهارخوری های استیل موجود در فروشگاه اینترنتی توکامارت نیز بایستی به این نکته اشاره کنیم که این تصاویر تنها به عنوان نمونه در وبسایت قرار داده شده‌اند و در صورتی که رنگ و یا پارچه دیگری برای مبلمان یا نهارخوری خود مد نظر داشتید می‌توانید آن را از بین رنگ های مختلف انتخاب کرده و سفارش دهید. مدل های جدید ناهارخوری استیل نیز پس از تولید شدن به وبسایت اضافه خواهند شد.

نمایش بیشتر