ناهارخوری » ناهارخوری کلاسیک

ناهارخوری کلاسیک

ناهارخوری کلاسیک آپریلا
ناهارخوری کلاسیک آپریلا

ناهارخوری کلاسیک آپریلا

7,000,000 تومان
ناهارخوری کلاسیک سابرینا
ناهارخوری کلاسیک سابرینا

ناهارخوری کلاسیک سابرینا

6,550,000 تومان
ناهارخوری کلاسیک مونالیزا
ناهارخوری کلاسیک مونالیزا

صندلی کلاسیک مونالیزا با طراحی ساده و شکیل خود تقریبا با هر میز ناهار خوری کلاسیکی ست می شود که با قرار گرفتن در پشت میز نهارخوری محیطی زیبا و لوکس را در خانه شما خلق خواهد کرد. طراحی مونالیزا شبیه به سبک نهارخوری های مدل ترک نیز بوده و به همین دلیل برای افرادی که به این سبک مبلمان علاقه دارند نیز مناسب است.

ناموجود
ناهارخوری کلاسیک کلاریسا
ناهارخوری کلاسیک کلاریسا

صندلی نهار خوری کلاسیک کلاریسا که از مدل صندلی های بدون پارچه است، یکی از مدل های خاص ناهارخوری کلاسیک به شمار می‌رود. این مدل که رنگ آبی و طلایی در آن به زیبایی با هم ترکیب شده اند، از جمله مدل های ناهار خوری کلاسیک با قیمت مناسب به شمار می‌روند که قیمت نهایی به تعداد صندلی و ابعاد میز خریداری شده بستگی دارد.

4,260,000 تومان
ناهارخوری کلاسیک پرادا
ناهارخوری کلاسیک پرادا

صندلی نهارخوری پرادا با پشتی بلند و کشیده خود هنگامی که دور میز ناهار خوری کلاسیک چیده می شود محیطی کاملا اشرافی و با شکوه بوجود می‌آورد. این صندلی که بی شباهت به سبک های ایتالیایی نیز نیست، اندکی جنبه سلطنتی را نیز در خود داشته و به همین دلیل برای سلیقه های استیل پسند نیز مدلی مناسب به حساب می‌آید.

3,960,000 تومان
ناهارخوری کلاسیک بیانکا
ناهارخوری کلاسیک بیانکا

بیانکا یکی از زیباترین ست های میز و صندلی نهار خوری است که با رنگ طلایی و سفید خود همراه با انواع مدل های جدید میز ناهارخوری کلاسیک با روح و روان آدمی بازی می‌کند. این مدل یکی از پرفروش ترین مدل های نهارخوری کلاسیک است که برای خانه های با سبک دکوراسیون ایرانی کاملا مناسب است.

4,560,000 تومان
ناهارخوری کلاسیک ویتوریا
ناهارخوری کلاسیک ویتوریا

صندلی نهارخوری ویتوریا را می‌توانید در تعداد مختلف همراه با میزهای نهار خوری در ابعاد 4 تا 12 نفره انتخاب کرده و خریداری کنید. رنگ پارچه صندلی قابل تغییر بوده و می توانید آن را با رنگ و طرح مختلف سفارش دهید. قیمت صندلی نهار خوری ممکن است با تغییر جنس پارچه تغییر کرده و ارزان تر یا گران تر شود.

ناموجود

خرید میز ناهار خوری کلاسیک با قیمت مناسب

ناهار خوری (شامل صندلی و میز نهارخوری) معمولا همراه با ست مبلمان خریداری شده و با آن ست می‌باشد، اما می‌توان در صورت نیاز نهار خوری را به صورت جداگانه نیز سفارش داده و خریداری کرد. مدل های ناهار خوری کلاسیک که در فروشگاه اینترنتی مبلمان توکامارت موجود هستند، قابلیت خرید به صورت جداگانه و یا همراه با ست مبلمان کلاسیک را دارند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود آن‌ها را سفارش دهید.

نهار خوری کلاسیک شامل میز نهارخوری همراه با صندلی نهارخوری کلاسیک بوده و شما می‌توانید به تعداد دلخواه آن‌ها را انتخاب کرده و سفارش دهید. توجه کنید که قیمت ناهارخوری کلاسیک های موجود در وبسایت به صورت پیش فرض برای ست نهار خوری ۶ نفره (۶ عدد صندلی نهارخوری همراه با میز نهارخوری 6 نفره) بوده و شما می‌توانید با توجه به اندازه خانه و خود و تعداد مورد نیاز، آن‌ها را تغییر دهید. برای مثال در صورتی که ابعاد منزل شما کوچک بوده و تعداد اعضای خانواده‌تان نیز کم باشد، می‌توانید یک سرویس میز ناهار خوری کلاسیک کوچک و کم جای ۴ نفره همراه با چهار عدد صندلی سفارش دهید.

تعداد صندلی‌های نهارخوری کلاسیک کاملا قابل سفارشی سازی بوده و شما هر تعداد صندلی که نیاز داشته باشید می‌توانید همراه با میز نهار خوری کلاسیک خریداری شده سفارش دهید. مدل های میز نهار خوری کلاسیک نیز به صورت میز نهار خوری ۴ نفره، 6 نفره، 8 نفره، 10 و ۱۲ نفره بوده و در مدل‌های مختلف با جنس چوبی و شیشه ای در وبسایت موجود هستند. (عکس میزهای نهارخوری را می‌توانید در صفحه نهارخوری انتخاب شده مشاهده کنید)

برای انتخاب و خرید ناهارخوری کلاسیک مد نظر خود می‌توانید وارد صفحه مخصوص نهارخوری کلاسیک انتخاب شده شوید و سپس بعد از مشخص کردن تعداد صندلی و میز نهارخوری، مدل میز کلاسیک را از بین مدل های میز نهار خوری انتخاب کرده و سپس ابعاد میز نهارخوری را انتخاب کنید. با انتخاب و یا تغییر هر یک از گزینه‌های موجود، قیمت ناهارخوری کلاسیک نیز تغییر داده شده و به شما نمایش داده می‌شود. در نهایت نیز با انتخاب گزینه افزودن به سبد خرید می‌توانید مراحل بعدی خرید خود را انجام دهید.

توجه کنید که عکس سرویس های ناهار خوری موجود در سایت به عنوان نمونه قرار داده شده و شما می‌توانید در صورت تمایل آن‌ها را رنگ دیگری سفارش دهید. مدل های جدید نهار خوری کلاسیک نیز پس از تولید به وبسایت اضافه خواهند شد.

نمایش بیشتر