ناهار خوری کلاسیک

ناهارخوری کلاسیک ویتوریا
ناهارخوری کلاسیک ویتوریا

صندلی نهارخوری ویتوریا را می‌توانید در تعداد مختلف همراه با میزهای نهار خوری در ابعاد 4 تا 12 نفره انتخاب کرده و خریداری کنید. رنگ پارچه صندلی قابل تغییر بوده و می توانید آن را با رنگ و طرح مختلف سفارش دهید. قیمت صندلی نهار خوری ممکن است با تغییر جنس پارچه تغییر کرده و ارزان تر یا گران تر شود.

3,960,000 تومان
ناهارخوری کلاسیک بیانکا
ناهارخوری کلاسیک بیانکا

بیانکا یکی از زیباترین ست های میز و صندلی نهار خوری است که با رنگ طلایی و سفید خود همراه با انواع مدل های جدید میز ناهارخوری کلاسیک با روح و روان آدمی بازی می‌کند. این مدل یکی از پرفروش ترین مدل های نهارخوری کلاسیک است که برای خانه های با سبک دکوراسیون ایرانی کاملا مناسب است.

4,260,000 تومان
ناهارخوری کلاسیک پرادا
ناهارخوری کلاسیک پرادا

صندلی نهارخوری پرادا با پشتی بلند و کشیده خود هنگامی که دور میز ناهار خوری کلاسیک چیده می شود محیطی کاملا اشرافی و با شکوه بوجود می‌آورد. این صندلی که بی شباهت به سبک های ایتالیایی نیز نیست، اندکی جنبه سلطنتی را نیز در خود داشته و به همین دلیل برای سلیقه های استیل پسند نیز مدلی مناسب به حساب می‌آید.

3,060,000 تومان
ناهارخوری کلاسیک کلاریسا
ناهارخوری کلاسیک کلاریسا

صندلی نهار خوری کلاسیک کلاریسا که از مدل صندلی های بدون پارچه است، یکی از مدل های خاص ناهارخوری کلاسیک به شمار می‌رود. این مدل که رنگ آبی و طلایی در آن به زیبایی با هم ترکیب شده اند، از جمله مدل های ناهار خوری کلاسیک با قیمت مناسب به شمار می‌روند که قیمت نهایی به تعداد صندلی و ابعاد میز خریداری شده بستگی دارد.

3,600,000 تومان
ناهارخوری کلاسیک مونالیزا
ناهارخوری کلاسیک مونالیزا

صندلی کلاسیک مونالیزا با طراحی ساده و شکیل خود تقریبا با هر میز ناهار خوری کلاسیکی ست می شود که با قرار گرفتن در پشت میز نهارخوری محیطی زیبا و لوکس را در خانه شما خلق خواهد کرد. طراحی مونالیزا شبیه به سبک نهارخوری های مدل ترک نیز بوده و به همین دلیل برای افرادی که به این سبک مبلمان علاقه دارند نیز مناسب است.

4,710,000 تومان