پاتختی

خرید پاتختی شیک و جدید با مناسب ترین قیمت

پاتختی تخت یا سرویس خواب شاید در نگاه اول وسیله‌ای چندان کاربردی به نظر نرسد، یا حداقل اهمیت آن از نظر برخی به اندازه میز آرایش یا دراور نباشد، ولی بدون شک وقتی پاتختی کنار تخت قرار می‌گیرد، آن را تکمیل می‌کند. چرا که می‌توان از پاتختی استفاده‌های فراوان و متفاوتی کرد؛ می‌توان وسایل مختلفی که ممکن است شب و هنگام خواب به آن‌ّها نیاز داشت را در کشوی پاتختی قرار داد و یا اینکه کتابی که در حال مطالعه‌اش هستید و شب قبل از خواب آن را مطالعه می‌کنید را روی پاتختی قرار دهید تا همیشه در دسترتان باشد. گوشی خود را قبل از خواب روی آن بگذارید یا قرص ها و لیوان آب را روی آن قرار دهید تا نیمه شب وقتی که تشنه شده‌اید نیازی به رفتن به آشپزخانه و نوشیدن آب نداشته باشید، و صدها استفاده دیگر. پس می‌توان گفت که پاتختی سرویس خواب نیز یکی از اصلی‌ترین وسایل موجود در هر سرویس خوابی است و همانند میز آرایش یا دراور کاربردهای خاص خود را دارد.

نوع و مدل پاتختی کنار تخت وابسته به سبک سرویس خواب است و به همین دلیل نیز پاتختی تخت را نیز می‌توان در سه دسته بندی کلی پاتختی مدرن، کلاسیک و سلطنتی یا همان استیل قرار داد. اگر به دنبال پاتختی ساده و شیک هستید دنبال خرید مدل پاتختی مدرن باشید و اگر به سبک های تجملاتی و اشرافی علاقه دارید، پاتختی سلطنتی مناسب اتاق خواب شما خواهد بود. اگر که سلیقه‌تان بین این دو سبک است و می‌خواهید یک پاتختی شیک و ساده و در عین حال با شکوه در خانه و اتاق خواب تان داشته باشید، پاتختی کلاسیک بهترین انتخاب برای کنار تختخواب شما خواهد بود.

قیمت پاتختی ها نیز تقریبا وابسته به سبک آن‌ها است. برای مثال معمولا پاتختی مدرن و کلاسیک از قیمت پاتختی سلطنتی ارزان تر است و علت آن نیز این امر است که در پاتختی های سلطنتی نقش و نگار و منبت کاری های فراوانی استفاده می‌شود.

البته یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت پاتختی جنس آن است. جنس پاتختی تخت معمولا از ام دی اف و یا چوب است که اغلب تولیدکنندگان از ام دی اف در تولید پاتختی استفاده می‌کنند تا قیمت پاتختی ارزان تر باشد و خرید آن برای مشتری نیز مقرون به صرفه بوده و توجیه اقتصادی داشته باشد.

میز پاتختی معمولا به عنوان جزئی از سرویس خواب خریداری می‌شود، ولی اگر قصد خرید آن به صورت جداگانه را دارید، بهتر است نکاتی را در رابطه با آن در خاطر داشته باشید.

قیمت پاتختی همان طور که اشاره شد بستگی به جنس و سبک کار دارد و معمولا مدل های مدرن و کلاسیک ارزان تر از مدل های سلطنتی هستند و از طرفی نیز در صورت استفاده از MDF قیمت پاتختی ارزان از نوع چوبی خواهد بود.

انواع مدل پاتختی های مدرن در رنگ های مختلفی تولید می‌شوند و پاسخگوی سلیقه‌های متفاوت هستند، اما پاتختی‌های کلاسیک و سلطنتی معمولا به رنگ سفید و طلایی تولید می‌شوند.

اگر قصد خرید پاتختی تک برای اتاق خواب خود را دارید، ابتدا به این نکته توجه کنید که آیا تختخواب شما دو نفره است یا تک نفره؛ اگر تخت خوابتان یک نفره است، یک پاتختی می‌تواند برای شما کافی باشد، اما اگر تخت دو نفره دارید بهتر است دو پاتختی خرید کنید تا هر کدام را در یک طرف از تخت قرار دهید. همچنین به رنگ و سبک تخت نیز توجه داشته و میز پاتختی را ست و هماهنگ با آن سفارش دهید. مثلا برای تخت سفید پاتختی سفید رنگ همراه با رگه‌هایی از رنگی دیگر می‌تواند مناسب باشد.

خرید اینترنتی پاتختی تخت یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید انواع مدل های پاتختی سرویس خواب است. چرا که در خرید اینترنتی شما می‌توانید عکس جدیدترین مدل های پاتختی را مشاهده کرده، آن‌ها را از نظر قیمت و شکل ظاهری مقایسه کنید و سپس یک پاتختی شیک و مناسب برای کنار تخت خواب خود انتخاب کنید.

برای خرید آنلاین پاتختی از فروشگاه اینترنتی توکامارت کافی است پس از انتخاب مدل به صفحه مخصوص آن رفته و با انتخاب گزینه افزودن به سبد خرید، فرایند خرید را تکمیل کنید. عکس مدل های جدید پاتختی نیز پس از تولید به وبسایت اضافه خواهند شد.

نمایش بیشتر