مبل » کاناپه سه نفره

کاناپه سه نفره

کاناپه کلاسیک آپریلا
کاناپه کلاسیک آپریلا

کاناپه کلاسیک آپریلا

4,200,000 تومان
کاناپه کلاسیک سابرینا
کاناپه کلاسیک سابرینا

کاناپه کلاسیک سابرینا

3,900,000 تومان
کاناپه چستر آلفردو
کاناپه چستر آلفردو

خرید کاناپه چستر آلفردو مناسب برای استفاده در منازل و اداره ها و با طراحی به روز و جدید و فوق العاده شیک 

3,200,000 تومان
کاناپه راحتی آلبرتا
کاناپه راحتی آلبرتا

خرید کاناپه راحتی تختخواب شو و شیک مدل جدید آلبرتا با طراحی زیبا و فوق العاده

3,300,000 تومان
کاناپه راحتی رامونا
کاناپه راحتی رامونا

خرید کاناپه سه نفره راحتی رامونا با طراحی شیک و زیبا از فروشگاه اینترنتی مبلمان توکامارت

2,950,000 تومان
کاناپه راحتی آنجلا
کاناپه راحتی آنجلا

کاناپه راحتی آنجلا

2,050,000 تومان
کاناپه راحتی ربکا
کاناپه راحتی ربکا

کاناپه راحتی ربکا

2,100,000 تومان
کاناپه راحتی فلورا
کاناپه راحتی فلورا

کاناپه راحتی فلورا

2,150,000 تومان
کاناپه کلاسیک مونالیزا
کاناپه کلاسیک مونالیزا

مونالیزا یکی از خاص ترین کاناپه های کلاسیک است که طراحی بسیار خاصی دارد. این مبل سه نفره کلاسیک با داشتن نشیمن و پشتی راحت و داشتن منبت کاری های بسیار ظریف و زیبا از هر دو سبک مبلمان راحتی و استیل یا همان سلطنتی بهره برده است. امری که آن را تبدیل به یک مبل تمام عیار شیک و زیبا می‌کند.

ناموجود
کاناپه کلاسیک کلاریسا
کاناپه کلاسیک کلاریسا

کلاریسا از آن مدل کاناپه های کلاسیک شیک و ساده است که با طراحی و منبت کاریهای ظریف خود  روحیههای هنری و کلاسیکپسند را می‌نوازد. دو رنگ آبی و طلایی در این ست مبلمان به صورت حرفه ای با یکدیگر ترکیب شده اند، اما شما در صورت تمایل می‌توانید آن را در رنگ های دیگری نیز سفارش داده خریداری کنید.

2,400,000 تومان
کاناپه کلاسیک پرادا
کاناپه کلاسیک پرادا

اگر دنبال خرید کاناپه کلاسیک با قیمت مناسب هستید پرادا را حتما در لیست خرید خود قرار دهید. این مبل سه نفره کلاسیک که جزئی از ست مبلمان پرادا است، با منبت کاری های ساده و در عین حال زیبا و چشم نواز خود و ترکیب رنگ عالی از رنگ چوب همراه با طلایی همانند نگینی درخشان در خانه شیک شما خواهد درخشید.

2,200,000 تومان
کاناپه کلاسیک بیانکا
کاناپه کلاسیک بیانکا

بدون شک یکی از زیباترین کاناپه های کلاسیک که منبت کاری ظریف طلایی اش، که بدنه سفید مبل را قاب گرفته است، زیبایی دلنوازی آفریده است. بیانکا یک کاناپه لوکس و زیبا است که ست مبلمان آن طرفداران زیادی در بین افرادی دارد که به دنبال خرید مبلمان برای جهیزیه هستند.

2,600,000 تومان
کاناپه کلاسیک ویتوریا
کاناپه کلاسیک ویتوریا

ویتوریا را می‌توان یک کاناپه کلاسیک سلطنتی دانست. چرا که منبت کاری هایی شبیه به سبک های سلطنتی دارد که البته نسبت به آن‌ها ساده تر است و به همین دلیل نمی‌توان آن را در دسته بندی سلطنتی قرار داد. همین سادگی باعث می‌شود که ویتوریا تبدیل به مدلی خاص شود که با سلیقه بسیاری از افراد همخوانی داشته و مبلی مناسب برای خانه های شیک ایرانی باشد.

3,000,000 تومان
کاناپه راحتی چسترا
کاناپه راحتی چسترا

چسترا یکی از جدیدترین مدل های کاناپه راحتی چستر است که با کمی خلاقیت و تغییر در ظاهر به زیبایی که مشاهده می‌کنید طراحی شده است. این کاناپه با پایه های چوبی قهوه ای همراه با پارچه چرم سفید رنگ با لمسه کاری های ظریف یک مبل تمام عیار به حساب می‌آید که می‌تواند در دکوراسیون هر محیطی اعم از خانه، اداره، هتل و... بدرخشد.

2,400,000 تومان
کاناپه راحتی آنیتا
کاناپه راحتی آنیتا

استفاده از پایه های چوبی ساده و پارچه ای شیک با رنگ خاکستری، آنیتا را تبدیل به یکی از محبوب ترین کاناپه های مدرن و امروزی کرده است در سبک های دکوراسیون مختلفی می‌توان از آن استفاده کرد. آنیتا رنگبندی های متنوعی داشته و می‌توان آن را با پارچه های متنوعی با رنگ و طرح گوناگون سفارش داد.

2,100,000 تومان
کاناپه راحتی امیلیا
کاناپه راحتی امیلیا

یکی از کاناپه‌های راحت، ساده، شیک و جمع و جور که برای خانه های کوچک و نقلی بسیار مناسب است. کاناپه راحتی سه نفره روژا جزئی از ست مبلمان راحتی امیلیا است که از جمله مبلمان راحتی دو رنگ به حساب می‌آید. مبلمانی که رنگ مبل تکی آن‌ها با رنگ کاناپه سه نفری ست تفاوت می‌کند و از سبک های جدید به شمار می‌رود.

2,200,000 تومان
کاناپه راحتی روژا
کاناپه راحتی روژا

روژا را می‌توان از مدل های جدید کاناپه راحتی دانست که با سادگی و زیبایی خود پاسخگوی سلیقه های متنوعی است. این مبل سه نفره سفید رنگ، که در رنگ های دیگری نیز موجود است، به خاطر داشتن تاج و پایه هایی زیبا از نظر بسیاری یک کاناپه راحتی کلاسیک به شمار می‌رود.

2,200,000 تومان
کاناپه استیل سورنا
کاناپه استیل سورنا

سورنا یکی از اجزای مبلمان سلطنتی به شمار می‌رود که مناسب برای افرادی است که به دنبال کاناپه سلطنتی سفید رنگ، استخوانی و یا کرمی رنگ هستند. منبت کاری های این مبل نسبت به سایر مبلمان سلطنتی کمتر و ساده تر بوده و به همین خاطر نیز برای افرادی که ساده پسند هستد بسیار مناسب است. سادگی که باعث می‌شود قیمت آن نیز نسبتا پایین باشد.

2,200,000 تومان
کاناپه استیل سپنتا
کاناپه استیل سپنتا

سپنتا یکی از زیباتری مدل های کاناپه سلطنتی به شمار می‌رود. طراحی قسمت تاج و بدنه سپنتا به نوعی است که هنگام تماشای آن از دور این چنین به نظر می‌رسد که در بدنه آن از نگین هایی درخشان استفاده شده است. به همین خاطر نیز بایستی بگوییم که سپنتا با وارد شدن به هر منزلی درخشانی خود را به آن هدیه خواهد کرد.

2,500,000 تومان
کاناپه استیل گلرخ
کاناپه استیل گلرخ

منبت کاری و نقش و نگار ظریف، تقارن چشم نواز در طراحی، ترکیب رنگ طلایی و قهوه ای با پارچه گلدار تنها چند نمونه از ویژگی های ظاهری این مدل است که وقتی در کنار کیفیت بالای ساخت کاناپه سلطنتی گلرخ قرار می گیرد آن را تبدیل به یک مبل سه نفره تمام عیار می‌کند. گلرخ، همچون نام خود و مانند گلی چشم نواز، زیبایی منزل شیک شما را چندین برابر خواهد کرد.

2,600,000 تومان
کاناپه استیل ترنج
کاناپه استیل ترنج

طراحی بی بدیل کاناپه سلطنتی ترنج که در خود طرح یک گل زیبا را دارد باعث خواهد شد ک با خرید آن یک گل ناپژمردنی همیشگی در مرکز دکوراسیون منزل خود داشته باشید. زیبایی و طراحی خاص این مبل سه نفره به نوعی است که حتی می‌توانید از آن به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون منزل شیک خود نیز بهره ببرید.

2,500,000 تومان
کاناپه استیل گیسو
کاناپه استیل گیسو

در کاناپه گیسو به زیبایی از پارچه گلدار در کنار تاج و بدنه فندقی رنگ همراه با باریکه هایی طلایی استفاده شده و همین امر آن را تبدیل به یکی از زیباترین و پرفروش ترین مدل های مبلمان استیل کرده است. هر خانه ای که میزبان مبلمان گیسو باشد بدون شک دکوراسیونی مجلل و با شکوه و کاملا متفاوت نسبت به سایر منازل خواهد داشت.

2,700,000 تومان
کاناپه استیل ماهور
کاناپه استیل ماهور

مبل سلطنتی ماهور با داشتن رنگ بدنه متمایل به قهوه ای و پارچه طوسی شکل با طرحی زیبا، یکی از کاناپه های خاص سلطنتی به شمار می‌رود. البته این مبل نیز همانند سایر مدل ها رنگ بندی های مختلفی داشته و می‌توانید آن را با پارچه هایی در رنگ و طرح های مختلف سفارش داده و خریداری کنید.

2,300,000 تومان
کاناپه استیل اهورا
کاناپه استیل اهورا

دو رنگ سفید و طلایی به زیبایی در این مدل با یکدیگر ترکیب شده و یک کاناپه سلطنتی چشم نواز را بوجود آورده‌اند. منبت کاری و نقش و نگارهای مدل اهورا بسیار خاص بوده و شیک بوده و نقش و تصویری از تاج آن نیز به طرز ظریفی در بدنه مبل و به صورت وارونه کار شده است که زیبایی آن را چندین برابر می‌کند.

2,700,000 تومان
کاناپه استیل کرشمه
کاناپه استیل کرشمه

کرشمه را می‌توان در لیست زیباترین مدل های کاناپه سلطنتی یا همان استیل قرار داد. این مدل با دارا بودن تاج بسیار زیبا که به طور چشم نوازی به بدنه و پشتی مبل نیز نفوذ کرده است، در هر خانه ای که قرار بگیرد زیبایی آن را چندین برابر خواهد کرد. این مبل به دلیل زیبایی خود در تالارهای عروسی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2,400,000 تومان
کاناپه استیل فروهر
کاناپه استیل فروهر

فروهر برای افرادی که به دنبال خرید یک کاناپه سلطنتی ساده با منبت کاری و نقش و نگار کم هستند بسیار مناسب است. این مدل نسبت به سایر مدل ها یک کاناپه سلطنتی ارزان تر و با قیمت مناسب تر نیز به شمار می‌رود که این قیمت پایین خود را مدیون ساده تر بودن خود است.

2,200,000 تومان
کاناپه استیل خورشید
کاناپه استیل خورشید

بسیاری از افراد هنگام خرید مبلمان سلطنتی دنبال مبل با رنگ چوب سفید استخوانی هستند. اگر شما هم جزء این افراد هستید بایستی بگوییم که مدل خورشید مناسب ترین گزینه برای شماست. چرا که مبل سه نفره مدل خورشید در عین زیبایی و داشتن رنگ خاص، یک کاناپه سلطنتی با قیمت مناسب نیز به شمار می‌رود.

3,000,000 تومان
کاناپه استیل هور
کاناپه استیل هور

کاناپه سلطنتی مدل هور با نشیمن و پشتی خاص و متفاوتی که نسبت به سایر کاناپه‌های سلطنتی دارد، بسیار راحت تر از آن‌ّهاست. دلیل این امر برآمدگی نرم در قسمت پشتی این کاناپه سلطنتی است که باعث می‌شود گودی کمر موقع نشستن روی آن پر شده و شخص احساس راحتی داشته باشد. پس اگر به دنبال خرید کاناپه سلطنتی راحتی هستید، هور را حتما جزء گزینه های خود بدانید.

2,800,000 تومان
کاناپه استیل همایون
کاناپه استیل همایون

همایون، همانند نام خود، یکی از باشکوه ترین و مجلل ترین مبلمان سلطنتی ایرانی به شمار رفته و اکثر افرادی که خانه هایی بزرگ و وسیع دارند آن را یکی از اصلی‌ترین گزینه های خرید خود می‌دانند. کاناپه سلطنتی همایون می‌تواند جزء اصلی دکوراسیون خانه شیک ایرانی شما بوده و به آن شکوه و جلوه خاصی تقدیم کند.

4,800,000 تومان
کاناپه استیل پالیز
کاناپه استیل پالیز

پالیز را می‌توان مبلی مخصوص برای سلیقه های خاص ایرانی دانست که به زیبایی هر چه تمام تر هنر منبت کاری را قسمت های مختلف این مدل خاص و به خصوص در بدنه آن به کار برده است. کاناپه سلطنتی پالیز رنگبندی های مختلفی داشته و از همین رو پاسخگوی نیازها و سلیقه های مختلف و متعددی است.

2,600,000 تومان
کاناپه استیل شهناز
کاناپه استیل شهناز

اگر به دنبال خرید کاناپه سلطنتی با قیمت مناسب هستید، حتما مدل جدید شهناز را در بین گزینه های نهایی خود قرار دهید. این مبل سه نفره سلطنتی با داشتن نقش و نگارهای با ظرافت در بدنه خود و داشتن دو شکل قلب در قسمت پشتی، یکی از خاص ترین مدلهای مبلمان استیل به شمار می‌رود.

2,500,000 تومان
کاناپه استیل کیان
کاناپه استیل کیان

 کیان بدون شک یکی از زیباترین مدل های کاناپه در بین همه مدل‌های سلطنتی به شمار می‌رود که با تاج بلند خود، که تا میانه پشتی و بدنه مبل نفوذ کرده، چشم هر بیننده‌ای را نوازش می‌دهد. این مبل سه نفره رنگ بندی های متنوعی داشته و با پارچه هایی در رنگ ها و طرح های مختلف موجود بوده و قابل سفارش است.

2,400,000 تومان
کاناپه استیل افشار
کاناپه استیل افشار

کاناپه سلطنتی افشار متعلق به ست مبلمان استیل افشار بوده و و یکی از زیباترین مدل های کاناپه‌های استیل به شمار می‌رود. این کاناپه سه نفره شکوه خاصی دارد و با وارد شدن به هر منزلی، آن را تخت تاثیر شکوه و جلال خاص خود قرار خواهد داد. این مدل جزء کاناپه‌های خاص و بزرگ در بین مدل های سلطنتی به شمار می‌رود.

2,500,000 تومان

خرید اینترنتی کاناپه جدید و شیک با قیمت مناسب

مبلمان در خانه‌های امروزی تبدیل به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما شده و انواع مدل های کاناپه نیز به عنوان بخشی جدایی‌ناپذیر از مبلمان، نقش مهمی را در دکوراسیون منازل ایفا می‌کنند.

با توجه به اینکه کاناپه بزرگ‌ترین بخش هر ست مبلمانی را تشکیل می‌هد و زیبایی آن را می‌توان نشانی از زیبایی و شیک بودن سرویس مبلمان دانست، بایستی هنگام خرید ست مبلمان به آن توجه ویژه‌ای داشت. اما بسیاری از افراد برای قسمت‌هایی از خانه خود، و یا در برخی موارد برای فضاهای اداری، هتل‌ها و... نیز کاناپه را به صورت جداگانه خرید می‌کنند که در این صورت نیز بایستی به مواردی مانند اندازه کاناپه برای متناسب بودن آن در فضای خانه، رنگ و سبک آن برای ست بودن با دکوراسیون منزل، توجه به نوع و مدل کاناپه (این که کدام مدل کاناپه برای محیط شما مناسب است؟ کاناپه راحتی، کاناپه استیل یا کاناپه کلاسیک؟) و مواردی از این دست توجه کرد.

انواع مدل های کاناپه را از نظر شکل ظاهری می‌توان به سه دسته تقسیم کرد:

 • کاناپه استیل
 • کاناپه کلاسیک
 • کاناپه راحتی

کاناپه‌های سبک کلاسیک و استیل معمولا به صورت سه نفره ارائه می‌شوند، اما کاناپه راحتی را می‌توان به سه دسته کاناپه راحتی سه نفره، کاناپه راحتی دو نفره و کاناپه تک نفره (که در واقع همان مبل تکی است) تقسیم کرد. سایر دسته بندی ها و مدل های کاناپه مانند کاناپه اسپرت و جدید، کاناپه تخت خواب شو، کاناپه اداری، کاناپه راحتی ال شکل و... را نیز می‌توان در دسته بندی کاناپه های راحتی قرار داد که تنوع بسیاری دارند.

در صورتی که قصد خرید کاناپه دارید، بهتر است نکاتی درباره قیمت کاناپه ها و انواع مدل ها و سبک های آن در خاطر داشته باشید:

 • قیمت کاناپه راحتی ارزان تر از مدل های استیل یا همان سلطنتی و کلاسیک است. چرا که کاناپه راحتی ساده تر بوده و در آن نقش و نگار و منبت کاری وجود ندارد
 • در صورتی که قصد خرید کاناپه برای اتاق خواب و یا اتاق کودک یا دفتر کار را دارید، بهتر است به دنبال کاناپه جمع و جور و کوچک باشید تا فضای زیادی از اتاق را اشغال نکند
 • اگر قصد خرید کاناپه تلویزیون یا همان کاناپه برای جلوی تلویزیون و تماشای فیلم و سریال و فوتبال و... دارید، بهتر است سراغ کاناپه های راحت و مناسب برای لم دادن و دراز کشیدن بروید
 • کاناپه چرم نیز در دسته راحتی قرار می‌گیرد و طرفداران خاص خود را دارد. از مزیت‌های این نوع کاناپه می‌توان به دیرتر کثیف‌تر شدن آن نسبت به کاناپه پارچه ای اشاره کرد. از جمله معروف‌ترین و با کیفیت ترین کاناپه های چرمی می‌توان به کاناپه چستر اشاره کرد که طرفداران بسیاری داشته و شاهد استفاده روزافزون از آن در اداره‌ها و منازل هستیم
 • مدل های کاناپه راحتی تنوع بسیاری در رنگ و طرح داشته و شما می‌توانید با سلیقه خود کاناپه خاص با رنگ و طرحی متفاوت خریداری کنید
 • نوع دیگری از این نوع مبلمان، مبل های شزلون هستند که معمولا به صورت سه نفره ارائه می‌شوند و می‌توان از آن با عنوان کاناپه شزلون نیز یاد کرد که به خاطر زیبایی خاص خود بیشتر جنبه تزیینی داشته و به منزل زیبایی و شکوه خاصی می‌بخشد
 • در صورتی که قصد خرید اینترنتی کاناپه راحتی، استیل و یا کلاسیک را دارید، کافی است پس از انتخاب مدل مورد نظر در فروشگاه آنلاین مبل و دکوراسیون توکامارت، به صفحه مخصوص آن در وبسایت رفته و سپس با انتخاب رنگ و تعداد کاناپه مورد نظر، آن را به سبد خرید خود افزوده و ادامه فرآیند خرید کاناپه را انجام دهید
 • عکس های کاناپه های موجود در وبسایت تنها به عنوان نمونه کار قرار داده شده‌اند و شما می‌توانید آن‌ها با پارچه های مختلف و در رنگ‌های متنوع سفارش دهید
 • عکس مدل های جدید کاناپه ها نیز پس از تولید به وبسایت اضافه خواهند شد

 

نمایش بیشتر