اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب مدرن » سرویس خواب مدرن آدویکا

سرویس خواب مدرن آدویکا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

دکوراسیون دوست داشتنی خانه‌های مادربزرگ ‌هایمان همیشه آرزویی بود که برای آینده در سر داشتیم. یک چیدمان شیک و اصیل با بهره گرفتن از کالاهای لوکس رویای کودکی ما بود که امروز به واقعیت رسیده است. در دنیای مدرن امروز جای هیچ چیزی برای رسیدن به یک دکوراسیون شیک و بی‌ نظیر خالی نیست.

سرویس خواب آدویکا

شکیل بودن و خاص بودن سرویس خواب آدویکا به دلیل رنگی است که این کالای خواب بی‌نظیر دارد. یک طراحی شیک ساده و اصیل، پارامتری است که سبب متفاوت شدن این ایده پردازی ناب شده است. همان طور که در تصویر مشاهده می ‌شود، سرویس خواب آدویکا بدون بهره گرفتن از هیچ رنگی تنها با یک تنالیته رنگی طراحی و ساخته شده است. این امر برای شما این مهم را فراهم می‌ آورد که با هر تناژ رنگی که در نظر دارید یک دکوراسیون شیک و متفاوت داشته باشید.

تخت سرویس خواب آدویکا

 تختی که در سرویس خواب آدویکا مشاهده می‌شود از یک پشتی شیک و ساده بهره گرفته است. از سه جهت برجستگی در پشتی تخت مشاهده می‌ شود و همین امر سبب شده که یک تو رفتگی در قسمت بالای تخت ایجاد شود و شبیه به یک قاب در تصویر خود نمایی کند. هم چنین طرحی با یک المان خاص در بالا و پایین تخت ایجاد شده و این تصویرسازی زیبا در لبه‌ های بالایی پاتختی و میز آرایش نیز به خوبی مشهود است. از نمای رو به رو ارتفاع خاصی در تخت مشاهده نمی‌ شود و همین امر به دکور کردن شما با استفاده از یک روتختی زیبا بسیار کمک می‌کند. در برخی از تخت‌ ها تاج لبه پایین به سمت بالا طراحی شده است که سبب می‌ شود نمای رو به رو به خوبی رو تختی را نمایش ندهد.

پاتختی سرویس خواب آدویکا

پاتختی سرویس خواب آدویکا شبیه به یک کمد طراحی شده است. یک قوس زیبا در طراحی این کمد مشاهده می‌ شود که در میز تآؤایش نیز این امر قابل رؤیت است. پاتختی سرویس خواب آدویکا از دو کشو با دستگیرهای بسیار زیبا طراحی و ساخته شده است. سطح روی میز نیز شکلی بزرگ و جادار طراحی و ایده پردازی شده که سبب می‌شود وسایل شما بدون هیچ نگرانی بر روی آن فیکس باقی بمانند. استقامت میز به دلیل شکل خاص ساخت آن در صورت برخورد شما با میز مانع از افتادن وسایل شما از روی آن می‌شود.

میز آرایش سرویس خواب آدویکا

میز توالت یا همان میز آرایش سرویس خواب آدویکا از کشوهایی طراحی و ساخته شده است که در عین بی‌نظمی نظم خاصی را به همراه دارد. کشوهایی پهن و باریک بر روی قسمت پایینی تخت که مجزا از کشوهای بالای میز طراحی و ساخته شده‌اند. کشوهای تعبیه شده در زیر آینه برای استفاده لوازم ریز و قیمتی بسیار گزینه مناسبی هستند. از سوی دیگر از کشوهای کوچک برای وسایل آرایشی و بهداشتی به راحتی می‌توان بهره گرفت. بدون شک جای خالی یک میز دارور در هر سرویس خوابی مشاهده می‌شود، اما شما می‌توانید از کشوهای بزرگ میز آرایش برای قرار دادن البسه خود بهره بگیرید. آینه به صورت پیوسته بر روی میز نصب شده است که امکان جابجایی آن در فضا به ‌راحتی ممکن است. برخی از میز آرایش ها از یک آینه جدا بهره گرفته ‌اند که این امر نیاز به فیکس شدن آن بر روی دیوار دارد و همین امر سبب می‌شود شما جای مانور کمتری در دراز مدت داشته باشید.

نگاه کلی به سرویس خواب آدویکا

استقامت و ماندگاری بالا اولین چیزی است که در نگاه اول از سرویس خواب آدویکا مشهود بوده و مشخص دیده می‌شود. بدون تردید شکل طراحی بسیار زیبا و شیب‌دار این سرویس تمام سادگی این کار را زیر سؤال برده است. یا اینکه بهتر است بگوییم یک سادگی آشفته‌ای در این دکوراسیون مشهود است که سبب منحصر به فرد شدن آن می‌شود. شما می‌توانید از صندلی میز آرایش در مواقع نیاز به راحتی استفاده کنید و به آسانی آن را در اتاق جا به جا کنید. در کلام آخر تنها می ‌شود به این نکته اشاره کرد که زیبایی اتاق خواب شما حق شما است و با بهره گرفتن از سرویس خواب شیک و بی‌نظیر آدویکا می‌ توانید به این مهم دست پیدا کنید.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات