اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب مدرن » سرویس خواب مدرن آریاما

سرویس خواب مدرن آریاما

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

این اوج خوشبختی است اگر بتوانید در اتاق خواب خود خوابی آسوده و رویایی را تجربه کنید. این حس آرامش زمانی در فضا حاکم می‌شود که شما از یک سرویس خواب ایده‌آل بهره بگیرید. بدون تردید سرویس خواب آریاما یک انتخاب ناب برای این منظور به شمار می‌رود.

 سرویس خواب آریاما

سرویس خواب آریاما به شما حسی از آرامش و زیبایی را یک‌جا هدیه می‌دهد. از آنجایی که این کالای خواب بی‌نظیر از ایده پردازی‌ های متنوعی بهره برده است، می‌ توانید در کنار حس آرامش به یک دکوراسیون بی ‌بدیل نیز دست پیدا کنید. با توجه به این امر که از المان ‌های نور پردازی در این سرویس خواب بهره گرفته شده است، به جرأت می‌ توان گفت که سرویس خواب آریاما در نوع خود بی‌نظیر است. بهره گرفتن از یک نورپردازی ویژه عدم استفاده از پاتختی و بازتر شدن فضا به شما این امکان را می‌دهد که یک دکوراسیون ایده‌آل در فضا ایجاد کنید. طراحی برجسته‌ای که بر روی تمام لوازم مشاهده می‌شود نیز حس نوستالژی کالاهای قدیمی را در وجود شما زنده می‌کند.

تخت سرویس خواب آریاما

 تخت یکی از اصلی‌ترین گزینه ‌ها برای زیباسازی اتاق خواب به شمار می‌رود. از همین رو توجه به زیبایی و طراحی خاص آن پس از کیفیت بالا امری مهم به شمار می‌رود. سرویس خواب آریاما از یک تخت بدون پاتختی بهره گرفته و پشتی تخت شبیه به یک دیوارکوب دست‌ ساز طراحی شده است. دیوارکوبی که از چهار پنجره نورانی با یک پشتی نرم دکمه ‌ای ساخته شده است. تمام فاصله‌ ها نیز به صورت برجسته با تمی خاص که در تمام سرویس مشاهده می‌ شود طراحی شده است. به این دلیل این تخت نیاز به پا تختی ندارد که از چند کشو و یک صندوقچه بهره برده است. دو کشو به صورت سنتی در پایین تخت تعبیه شده و یک کشو شبیه به ایده پردازی‌های مدرن به صورت ریلی ساخته شده است. صندوقچه را می ‌توانید از نمای روبرو مشاهده کنید که سبب شده است شما یک تخت هم فن حریف داشته باشید.

 

میز آرایش سرویس خواب آریاما

میز آرایش همانند چیزی که در تصویر مشاهده می‌کنید، بسیار هنرمندانه طراحی شده است. چند کشو به همراه یک کمد چیزی است که به شکل نامنظم در این ایده پردازی نظم داده شده است. یک آینه ریلی بر روی یک کمد تعبیه شده است که به شما این امکان را می‌دهد از کمد پشت آن برای قرار دادن وسایل موردنیاز خود استفاده کنید. یک صندلی نیز همراه با این میز آرایش قرار دارد که استفاده از آن کار شما را برای استفاده از آینه و کشوها ساده‌تر می‌کند.

کمد سرویس خواب آریاما

 شما به ‌جای استفاده از یک دراور می‌توانید از این کمد زیبا بهره بگیرید. کمدی که به سبک کمدهای قدیمی ما طراحی و ساخته شده است و حسی نوستالژی را در یک چیدمان مدرن به ما القاء می‌کند. کمد از دو کشو و دو در ساخته شده است که شما به راحتی از آن برای قرار دادن البسه خود می‌توانید استفاده کنید. از آنجایی که استفاده از دراور کار آویز کردن کت‌ و شلوار و لباس‌های مجلسی را برای شما ممکن نمی‌سازد، توصیه ما به شما استفاده از کمد آریاما است. این امر به وسیله این کالای پرکاربرد بسیار راحت مهیا می‌شود.

 

 نگاهی کلی به سرویس خواب آریاما

 به این دلیل نیاز به پاتختی در این سرویس خواب مشاهده نمی‌شود که کار نورپردازی آباژورها را خود تخت با نورپردازی‌اش به انجام رسانده است. استفاده کردن از کشوهای که بر روی تخت، میز آرایش و کمد تعبیه شده است، این مهم را برای شما فراهم می‌ آورد که کار مرتب کردن وسایل خود را با بیشترین فضا در کمترین زمان به انجام برسانید. استفاده از یک کمد به شما این امکان را می‌ دهد که لباس ‌های مجلسی خود را به خوبی نگهداری کنید. هم چنین می‌ توانید از نورپردازی ایجادشده به ‌وسیله تخت و میز توالت کار دکوراسیون فضا را بدون استفاده از آباژور به انجام برسانید. شکی در این نیست که سرویس خواب آریاما نظر افراد سخت پسند را نیز به خود جلب می‌کند.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات