اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب مدرن » سرویس خواب مدرن آنیکا

سرویس خواب مدرن آنیکا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

در خانه خود می‌توانید پادشاهی کنید، اگر شبیه به قصر قصه‌ها ایده پردازی کنید. برای رسیدن به این مهم باید قدرتمندانه و باشکوه به زیبایی‌های پیرامون خود نگاه کنید تا به بی‌نظیرترین‌ها دست پیدا کنید. بدون شک سرویس خواب آنیکا این مهم را برای اتاق خواب شما فراهم می‌آورد.

 سرویس خواب آنیکا

 برای زیباتر زندگی کردن باید از وسایل زیباتری بهره گرفت. شما می‌توانید با استفاده از یک کالای خواب شیک و بی‌نظیر به این مهم دست پیدا کنید و چیدمان اتاق خواب خود را بسیار شیک‌تر از گذشته تغییر دکوراسیون دهید. سرویس خواب آنیکا علاوه بر اینکه از یکرنگ خاص بهره گرفته است، در زمان طراحی نیز از ظاهری متفاوت‌تر ایده گرفته است. استفاده از یک کتابخانه، صندوقچه، کشو، آینه ایستاده و قدی، آینه معمولی و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی‌های بارز سرویس خواب آنیکا به شمار می‌رود.

تخت سرویس خواب آنیکا

همان طور که در تصویر این سرویس خواب چوبی نیز مشاهده می‌کنید، سرویس خواب آنیکا از یک تخت بی‌نظیر بهره گرفته است. تختی که خود به تنهایی تمام نیاز‌های شما را مرتفع می‌کند. شما به راحتی با استفاده از تخت این سرویس خواب می‌توانید فضاهای بسیار کوچک خود را به شکل چشم‌گیری دیزاین کنید. ارتفاع استاندارد و بالای این تخت سبب بهتر دیده شدن دیزاین روتختی شما می‌شود. از سوی دیگر طراحی تاج تخت شبیه به یک تاج اتفاق نیفتاده است. بلکه شما به راحتی می‌توانید از پشت تخت به‌عنوان یک کتابخانه بی‌نظیر بهره بگیرید.

اگر بخواهیم از ویژگی‌های تخت سرویس خواب آنیکا بگویم باید ابتدا به پشتی این تخت اشاره کنیم. پشتی به شکلی ساخته و ایده پردازی شده است که گویی شما از 5 قفسه کتابخانه به شکل بسیار زیبایی بهره گرفته‌اید. شما می‌توانید هم برای دیزاین فضا و هم برای چیدمان کتاب از این پشتی با شکوه بهره بگیرید. امر دیگری که سبب تفاوت این تخت بسیار زیبا شده است، کشوهای متعددی است که از نمای کنار و روبرو شاهدِ آن هستید. شما به راحتی می‌توانید البسه خود را به صورت منظم در داخل این کشوها قرار دهید. از سوی دیگر یکی از کمدها شبیه به صندوقچه در کنار تخت قرار گرفته است که شما برای جایگذاری اسناد و مدارک مهم می‌توانید از آن بهره ببرید.

میز توالت سرویس خواب آنیکا

 میز توالت سرویس خواب آنیکا علاوه بر زیبایی بی‌نظیری که در طراحی بهره برده است، بسیار کاربردی است. یک آینه قدی ایستاده و یک آینه ریلی چیزی است که شما می‌توانید از آن نهایت استفاده را کنید. در ابتدا اگر بخواهیم به توصیف میز توالت بپردازیم، باید بگویم شما از چهار کشو و یک کمد خاص به راحتی می‌توانید استفاده کنید. دو کشو به صورت ساده طراحی شده است و دو کشو دیگر با چوبی ‌شکل داده شده دیزاین شده است. از مزایای بارز این میز به آینه ریلی آن می‌توان اشاره کرد که در زمان جابجایی بسیار کار شما را ساده‌تر جلوه می‌دهد.

آینه قدی سرویس خواب آنیکا

 آینه قدی این سرویس خواب به نوعی کنار میز آرایش قرار می‌گیرد که گویی به آن وصل بوده و به آن چسبیده است. اما بایستی بگوییم که این گونه نبوده و میز آرایش و آینه قدی جدا از هستند که این امر باعث می‌شود جابجایی راحت‌تر صورت گیرد. از سوی دیگر از کشوی که در پایین آینه‌قدی قرارگرفته است برای جمع‌آوری وسایل خود می‌توانید استفاده کنید و در واقع فضایی بیشتر برای وسایل خود دارید. از صندلی همراه نیز می‌توانید به صورت دلخواه برای میز توالت یا آینه قدی استفاده کنید.

 نگاه کلی به سرویس خواب آنیکا

در این که این سرویس خواب به شکل بسیار هنرمندانه‌ای طراحی شده است شکی نیست. شما به راحتی از کشوها و میزهای تعبیه شده در میزها و تخت می‌توانید به عنوان یک میز کنسولی بهره بگیرید و وسایل خود را در آن جایگذاری کنید. از آنجایی که در زندگی مدرن خانه‌ها به سبک آپارتمانی و کوچک طراحی شده‌اند، با استفاده از این کالای خواب پرکاربرد، می‌توان تمام نیازها را مرتفع کرد. شما می‌توانید از یک تخت و یک میز به تنهایی استفاده‌های فراوانی بکنید. با تجه به این ‌که ارتفاع تخت قدری به نسبت سایر تخت‌ها بلندتر است نیز زیبایی بیشتری در اتاق خواب شما حاکم می‌شود و امر نظافت نیز برای شما راحت‌تر می‌شود.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات