اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب مدرن » سرویس خواب مدرن آویکا

سرویس خواب مدرن آویکا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

خواب خود را طلایی کنید و با اتاق خواب رؤیایی و دوست داشتنی خود رؤیاپردازی کنید. آرامش خواب شبانه شما سبب می‌شود یک روز پرانرژی داشته باشید. از همین رو نیاز است بسیار به سرویس خواب انتخابی خود توجه کنید تا این مهم برای شما فراهم شود.

 سرویس خواب آویکا

طراحی بسیار خوب سرویس خواب آویکا نشان از استقامت بسیار بالای این کالای خواب ایده‌آل دارد. از آنجایی که سرویس خواب آویکا با بهره گرفتن از هنر طراحی قدیمی و با تکنولوژی دنیای مدرن طراحی و ساخته شده است، شما می‌توانید تلفیقی از دنیای مدرن و سنت گذشته را در این کالای خواب بی‌نظیر مشاهده کنید. یک کالای خواب شیک و ساده با تناژ رنگی که با هر هارمونی رنگی ست می‌شود چیزی است که در ایده پردازی سرویس خواب آویکا مشاهده می‌شود.

تخت سرویس خواب آویکا

 تخت یکی از پارامترهای اصلی سرویس خواب به شمار می‌رود و از همین رو علاوه بر زیبایی باید از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد. اگر پایه‌های تخت نامتوازن باشند، سبب می‌شود سروصدای آن در طی گذر زمان خواب شما را آشفته کند. اما سرویس خواب خوب و با کیفت مطمئنا از این امر مستثنی است. تخت سرویس خواب آویکا به صورت فیکس بر روی زمین قرارگرفته و همین امر از این اتفاق ناخوشایند جلوگیری می‌کند. از سوی دیگر پشتی و لبه پایینی تخت به شکل بسیار هنرمندانه‌ای برش خورد است. این امر سبب می‌شود در عین سادگی، شما شاهد یک زیبایی منحصر به فرد در این کالای خواب بی‌نظیر باشید. تخت از یک ارتفاع مطلوبی برخورد دار است؛ نه خیلی بالا است که سبب شود شما خواب خوشی را تجربه نکنید و نه خیلی پایین است که شما تصور کنید روی زمین خوابیده‌اید. از همین رو به‌راحتی می‌توان گفت شما با خرید سرویس خواب آویکا از یک تخت خواب ایده‌آل بهره خواهید برد. از آنجایی که سبک طراحی این کالای خواب شیک بسیار ساده است، افراد سخت پسند و مشکل‌پسند به راحتی آن را برای اتاق خواب خود انتخاب خواهند کرد.

پاتختی یا میز کنار تختی آویکا

 پاتختی سرویس خواب آویکا شبیه به یک کمد کوچک طراحی و ساخته شده است. کمدی که از دو کشو با دستگیره‌های مرغوب ساخته شده است. اندازه و ارتفاع مناسب میز کنار تختی سرویس آویکا این میز را یک انتخاب ایده‌آل برای یک تخت باکیفیت قلمداد می‌کند. شما می‌توانید از چهار کشو پاتختی‌های تعبیه شده در کنار تخت برای جایگذاری وسایل لازم و ضروری خود بهره بگیرد. رنگ بسیار زیبای این کالای خواب به شما این امکان را می‌دهد که از هر تناژ رنگی برای دکور کردن اتاق خواب خود بهره ببرید.

میز آرایشی سرویس خواب آویکا

 میز آرایشی یا همان میط توالت سرویس خواب آویکا همانند تخت و پاتختی به شکلی بسیار ساده و زیبا طراحی و ساخته شده است. کشوهای تعبیه شده به صورت قرینه در دو طرف میز این امکان را فراهم آورده است که صندلی میز آرایش شما در داخل میز قرار بگیرید. همچنین با استفاده از یک آینه که به سبک پشتی و لبه پایینی تخت طراحی شده است، می‌توانید تیر خلاص را برای یک دکور متفاوت به نشانه بزنید. از آنجایی که آینه از یک ارتفاع و اندازه خوبی بهره گرفته است، شما به راحتی می‌توانید لباس خود را در آینه مشاهده و آن را مرتب کنید. پیوستگی آینه به میز به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمان که تمایل داشتید کار تغییر دکوراسیون را با جابجا کردن آن به انجام برسانید.

نگاه کلی به سرویس خواب آویکا

 سرویس خواب آویکا با سبک بسیار متفاوتی به شکل بسیار ساده و شکیلی طراحی شده است. شاید در نگاه اول به یادِ خانه‌های مادربزرگ‌هایتان بیفتید که از وسایل چوبی با همین رنگ استفاده می‌کردند. بدون تردید پس از دقت بیشتر پی خواهید برد که این سرویس خواب به سبک مدرن با دستان متخصصان هنرمند طراحی و ساخته شده است. از همین رو شما می‌توانید از هر هارمونی رنگی برای دیزاین فضای خود بهره بگیرد. استفاده کردن از روتختی‌های چهل تیکه سنتی با کوسن‌های رنگی به بیشتر جلوه دادن این سرویس خواب بی‌نظیر بسیار کمک می‌کند. همچنین شما می‌توانید از یک رو تختی ساده و مدرن برای دکوراسیون فضای خود استفاده کنید.

تعداد نشیمن
3
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات