اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب مدرن » سرویس خواب مدرن آکاش

سرویس خواب مدرن آکاش

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

با توجه به اینکه اولین جایی که برای استراحت در منزل برای خود اختصاص می‌دهیم معمولا اتاق خواب است، باید یک سرویس خواب مطلوب نیز برای این محیط تهیه شود. اتاق خواب نقش به سزایی در شروع روز کاری خوب دارد و اگر خواب راحتی نداشته باشید، بدون تردید روز خوبی را شروع نخواهید کرد. از همین رو در زمان خرید سرویس خواب برای اتاق خواب باید قدری سخت‌گیرانه تصمیم گرفت.

 سرویس خواب آکاش

بدون شک وجود لوازم جانبی همراه با تخت یک مزیت به شمار می‌رود. به عنوان مثال یک درارو ست در کنار تخت که اولین و مهم‌ترین رکن یک سرویس خواب است یک مزیت به شمار می‌رود. شما با استفاده از یک دراور می‌توانید سر و سامان دادن به فضا را به دست بگیرید. سرویس خواب آکاش همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، یک سرویس خواب مدرن و شیک است. این سرویس متشکل شده است از تخت، پاتختی، دراور، میز توالت و صندلی مخصوص که در نوع خود یک ست کامل به شمار می‌رود.

تخت سرویس خواب آکاش

تخت این سرویس خواب مدرن و امروزی از یک پشتی ساده بهره گرفته که انتخاب را برای هر دکوراسیونی راحت کرده است. همچنین طراحی شیار مانند تخت که قرینه با پشتی تخت طراحی شده، سبب خاص شدن آن می‌شود. همان طور که مشاهده می‌کنید، یکی از مهم‌ترین پارامترهایی که نظر هر شخصی را در این چیدمان جلب می‌کند، سادگی بی‌نظیری است که تخت از آن بهره برده است. به دلیل ارتفاع کم از نمای روبرو شما به راحتی می‌توانید از هر روتختی که تمایل دارید برای زیباتر شدن فضا بهره بگیرید. پایه‌های مقاوم و با ارتفاع مناسب تخت نیز به شما این امکان را می‌دهند که کار نظافت اتاق خواب را بدون جابجایی وسایل به انجام برسانید.

پاتختی سرویس خواب آکاش

شما می‌توانید از کشوهای پاتختی نیز برای قرار دادن سایر لوازم ضروری مثل قرص و ساعت بهره بگیرید. قرار دادن چراغ خواب رومیزی بر روی پاتختی به دلیل طراحی صاف و بدون ناهمواری نیز یک مزیت به شمار می‌رود. شما با استفاده از دو پاتختی دو کشو بزرگ در اتاق خواب خود دارید و به راحتی می‌توانید وسایل ضروری خود را به طور جداگانه در کشوی میزها قرار دهید.

میز دراور سرویس خواب آکاش

شما با استفاده از دراور 5 طبقه آکاش به راحتی می‌توانید تمامی البسه خود را جایگذاری کنید. همچنین از روی دروار نیز می‌توانید برای قرار دادن آینه و شمعدان خود بهره بگیرید. ارتفاع مناسب پایه‌ها از سطح زمین نیز این امکان را به شما می‌دهد که در کمترین زمان کار نظافت اتاق خواب را به پایان برسانید. شاید تمایل داشته باشید که از میز کنسولی برای اتاق خواب خود بهره بگیرید، اما فضای کافی نداشته باشید. در این صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم از دراور آکاش برای این منظور استفاده کنید. اندازه دراور آکاش تنها قدری از پاتختی بزرگ‌تر است که این امر به شما امکان استفاده از آن را به راحتی در هر اتاقی می‌دهد.

میز آرایش سرویس خواب آکاش

میز آرایش­ها یا همان میزهای آرایش در سرویس خواب، به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول مدلی که آینه آن همانند تصویر متصل است به میز، و دسته دوم این مزیت را ندارد و شما باید آینه را به دیوار نصب کنید. این امر سبب می‌شود شما زیاد قدرت مانور و جابجایی آن را در دکوراسیون داخلی نداشته باشید. از همین رو آینه متصل به میز یک مزیت مطلوب برای این سرویس امروزی به شمار می‌رود. کشوهای تعبیه شده بر روی میز توالت به شما این امکان را می‌دهد که وسایل آرایشی بهداشتی خود را به‌راحتی از روی میز جمع کنید و در داخل کشو جایگذاری کنید. صندلی این میز آرایش نیز به شکلی طراحی شده است که فضای زیادی را به خود اختصاص نمی‌دهد.

نگاه کلی به سرویس خواب آکاش

طراحی خاص این سرویس خواب سبب شده است افراد سخت پسند به راحتی با یک تیر دو نشان بزنند. اول از همه تهیه یک سرویس خواب بادوام و شکیل و در مرحله دوم سادگی بی‌نظیر این مدل است که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره نگه می‌دارد؛ ویژگی که رکن اصلی در دکوراسیون مدرن به شمار می‌رود. بدون شک این سرویس خواب یک گزینه ایده‌آال و مطلوب برای اتاق خواب‌های با فضای بزرگ و کافی به شمار می‌رود و از طرفی نیز با توجه به جمع و جور بودن آن، می‌توان سرویس خواب آکاش را به عنوان گزینه‌ای مناسب برای اتاق خواب‌های کوچک نیز دانست.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات