اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب مدرن » سرویس خواب مدرن آگرا

سرویس خواب مدرن آگرا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

بهترین انتخاب حق بهترین‌هاست. پس با بهترین وسایل این مهم را برای خود و اعضای خانواده خود فراهم سازید. از آنجایی که خانم‌های خانه‌دار نقش به سزایی در دیزاین منزل به عهده‌ دارند، به شما توصیه می‌کنیم در این زمینه بیشتر دقت کنید!

 

سرویس خواب آگرا

با توجه به این که شما برای رسیدن به یک دکوراسیون خاص نیاز دارید عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید، به شما توصیه‌هایی در این زمینه داریم. بدون تردید تخت یکی از کلیدی‌ترین عنصر در زمان خرید سرویس خواب به شمار می‌رود. تخت به شما کمک می کند دکوارسیون شیک تری را در فضا ایجاد کنید، حال اگر پاتختی شما کاملا با تخت ست شده باشد این زیبایی اثر گذارتر جلوه می‌کند. چیدمان یک سرویس خواب شکیل سبب می شود شما به یک ایده پردازی دلخواه دست پیدا کنید. یکی از مواردی که در زمان خرید میز توالت باید به آن توجه شود آینه است. استفاده از آینه‌های رومیزی فضای کمتری را برای چیدمان به شما می‌دهد، اما امکان جابجایی آن برای شما ساده‌تر است. حال آنکه میزهای آینه جدا به شما فضای بیشتری برای چیدمان می‌دهد و باید به صورت فیکس از یک قسمت فضا از آن بهره ببرید.

 

تخت سرویس خواب آگرا

سرویس خواب آگرا از یک تخت افسانه‌ای بهره گرفته است. به این دلیل می‌گوییم افسانه‌ای که تاج و لبه پایینی تخت شما را به یاد یک کلبه خاطره‌انگیز می‌اندازد. لبه بالای تاج به شکلی طراحی شده است که گویی شما در یک کلبه جنگلی مشغول استراحت هستید. این المان شیک و زیبا بر روی آینه نیز پیاده شده است. از سوی دیگر ارتفاع بسیار خوب تخت موجب منحصر به فرد شدن آن در دیزاین داخلی شده است که بسیار به شکیل شدن دکوراسیون شما کمک می‌کند. طراحی ساده تاج و لبه پایینی آن خود یکی دیگر از دلایل بارزی است که سبب می‌شود کار نظافت تخت برای شما در کمترین زمان ممکن به انجام برسد.

 

پاتختی سرویس خواب آگرا

پاتختی آگرا از سه کشو بسیار زیبا بهره گرفته است که سبب می‌شود شما وسایل مورد نیاز خود را به‌راحتی در داخل آن جایگذاری کنید. از سوی دیگر پایه‌ها نیز به شکل یک میز طراحی شده‌اند. گویی کشوها بر روی یک میز چهارپایه قرار گرفته‌اند. این امر خود به زیباتر شدن این میز کنار تختی شیک بسیار کمک کرده است. همچنین استفاده از دستگیره‌های کلاسیک بر روی کشوها یکی دیگر از مهارت‌های دستان طراحان هنرمند را می‌رساند.

 

میز آرایش سرویس خواب آگرا

میز آرایش سرویس خواب آگرا به شما این امکان را می‌دهد که با یک تیر دو نشان بزنید. شاید با خود بگوید به غیر از اینکه این میز یک میز آرایش است، چه چیز دیگری برای ما فراهم می‌شود؟ باید به شما بگویم با استفاده از این میز آرایش در کنار یک میز آرایشی، یک دراور با چند کشوی جادار نیز دارید. کشوهای سه تیکه بالایی را می‌توانید برای قرار دان لوازم‌آرایشی و بهداشتی خود مورد استفاده قرار دهید و از سوی دیگر از کشوهای شش‌تایی که در ادامه این طراحی تعبیه شده است، می‌توانید برای سایر وسایل خود استفاده کنید. آینه این میز شیک بر روی کمد به صورت پیوسته نصب می‌شود و شما یک کلبه شیک دیگر در فضا می‌توانید برای خود متصور شوید.

 

نگاه کلی به سرویس خواب آگرا

 یکی از ایده‌آل‌ترین سرویس خواب‌هایی که برای فضاهای کوچک می‌توان از آن بهره گرفت سرویس خواب آگرا است. ارتفاع مناسب لوازم جانبی آن از سطح زمین به صورتی است که شما به راحتی می‌توانید کف اتاق را تمیز کنید. همچنین صندلی میز آرایش به شما این امکان را می‌دهد که در صورت نیاز به صورت نشسته به پیرایش خود مشغول شوید. همچنین ایده پردازی‌هایی که در حین طراحی توسط هنرمندان این صنعت بر روی این سرویس خواب پیاده شده است، سبب منحصر به فرد شدن آن در دیزاین داخلی شما می‌شود. شما با استفاده از یک رومیزی شیک بر روی میز توالت می‌توانید کار دیزاین فضای اتاق خواب خود را به پایان برسانید.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات