اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب مدرن » سرویس خواب مدرن راتیکا

سرویس خواب مدرن راتیکا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

خواب خوش کودکی یادگاری است که از گذشته تا کنون همیشه در خاطر ما ماندگار شده است. این که این امر بار دیگر برای ما تکرار شود، بدون تردید نیاز به یک سرویس خواب مناسب دارد. شما به راحتی با استفاده از سرویس خواب راتیکا می‌توانید خواب خوش کودکی و خاطره‌انگیز خود را تجربه کنید. سادگی و در عین حال زیبایی چشم‌نواز سرویس خواب راتیکا، یکی از دلایل ایجاد این حس خاطره‌انگیز به شمار می‌رود.

 سرویس خواب راتیکا

سرویس خواب راتیکا نشانه‌ای از قدرت و زیبایی را برای شما تداعی می‌کند. ترکیب زیبایی که در این طراحی مورد استفاده قرار گرفته است یکی از دلایل بارز این امر به شمار می‌رود. سادگی بی‌نظیر این کالای خواب به شما این امکان را می‌دهد که از هر تم رنگی که مد نظر دارید برای دیزاین فضا استفاده کنید. برای مثال هیچ محدودیتی برای شما در مورد روتختی که استفاده می‌کنید وجود ندارد و روتختی تخت شما می‌تواند یک رنگ ساده کرمی داشته باشد و یا اینکه به سبک روز و برای مثال با رنگ بنفش دیزاین شود.

تخت سرویس خواب راتیکا

تخت راتیکا به شکل شبکه‌ای و چهارخانه طراحی شده است. به دقت به پشتی تخت نگاه کنید. شما به راحتی می‌توانید برای ساعت‌های طولانی به آن تکیه داده و استراحت کنید. نرمی و لطافت این پشتی این مهم را برای شما فراهم آورده است. از سوی دیگر با بهره گرفتن از کشو و صندوقچه تعبیه شده در کنار تخت می‌توانید نشانه بارز دیگری از این تفاوت را مشاهده کنید. کمد به صورت صندوقی باز و بسته می‌شود و کشوها به صورت ریلی. شما علاوه بر استراحت از تخت می‌توانید به عنوان کمد نیز استفاده کنید. سادگی لبه‌های تخت این مهم را برای شما فراهم می‌کند که نمایی بهتر از روبروی تخت داشته باشید. دستگیره‌های بسیار خاص کار شده در تخت به دیزاین بهتر آن نیز کمک قابل توجهی کرده است.

پاتختی سرویس خواب راتیکا

 پاتختی سرویس خواب راتیکا شبیه به تاج تخت و به صورت چهارخانه طراحی و ساخته شده است. هم سطح بودن پاتختی با تخت، یکی از دلایل زیبایی آن شده است. شما علاوه بر زیبایی از یک استقامت ویژه‌ای در این کالای خواب بهره می‌برید. به راحتی قاب عکس‌های خود، و یا هر وسیله سنگینی را بر روی پاتختی قرار دهید و نگران از شکستن آن نباشید. با استفاده از کشوهای تعبیه شده در این پاتختی‌ها، وسایل جانبی خود را جایگذاری کنید. پاتختی یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که پس از تخت نیاز به آن احساس می‌شود.

میز آرایش سرویس خواب راتیکا

 میز توالت یا همان میز آرایش سرویس خواب راتیکا در نوع خود یکی از متفاوت‌ترین میزهای آرایشی به شمار می‌رود. طراحی خاص آینه در ابتدا سبب چشم‌نوازی آن شده است. شما با استفاده از کمد لوکسی که در کنار آینه تعبیه‌شده است می‌توانید کار دکوراسیون آن قسمت از اتاق را به انجام برسانید. همچنین می‌توانید لوازم آرایشی مورد نیاز خود را که کاربرد بیشتری دارد در این قسمت قرار دهید تا دسترسی به آن آسان‌تر باشد. از سوی دیگر دو کشو به‌صورت ال بر روی یک پایه باریک طراحی شده است. شاید این شکل طراحی خاص به این دلیل بوده است که صندلی میز آرایش شما در وسط اتاق سرگردان نباشد. شما با جایگذاری صندلی در این قسمت این مهم را نیز مرتفع می‌کنید. در ادامه سه کشو تعبیه شده است که شما به راحتی می‌توانید بعد از دو کشو بالایی برای قرار دادن لوازم آرایشی و بهداشتی خود از آن بهره بگیرید.

نگاه کلی به سرویس خواب راتیکا

 این امر که سرویس خواب راتیکا یک سرویس خواب شیک است، بدیهی بود و در تصویر نیز کاملا مشهود است. یکی از دلایل بارز این امر زیبایی رنگ این سرویس خواب است. امر دیگر طراحی چهارخانه‌ای است که بر روی لوازم پیاده شده است. مورد بعد که بسیار مشهود است، طراحی و ساخت بسیار زیبای میز آرایش است. با خرید سرویس خواب راتیکا می‌توانید حس زیبایی را به اتاق خواب خود مهمان کنید. با استفاده از دو آباژور رومیزی و در صورت امکان استفاده از چند درختچه طبیعی در اتاق خواب خود، یک چیدمان متفاوت را تجربه خواهید کرد. ارتفاع مناسب آینه و صندلی سبب آسودگی بیشتر شما در زمان بهره گرفتن از میز آرایشی نیز می‌شود.

تعداد نشیمن
3
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات