اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب مدرن » سرویس خواب مدرن شزال

سرویس خواب مدرن شزال

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

به سبک قدیمی با لوازم مدرن زندگی خود را زینت ببخشید. با بهترین وسایل و شیک‌ترین ایده پردازی‌ها می‌توانید با بهره گرفتن از کمترین فضا به این مهم دست پیدا کرده و در منزل خود شبیه به پادشاهان پرقدرت زندگی کنید. این امر تنها به دست سرویس خوابی با کیفیت و شیک برای شما فراهم می‌شود.

 سرویس خواب شزال

تخت یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین لوازم سرویس خواب به شمار می‌رود و در کل اگر نیاز به تخت در فضای اتاق خواب احساس نشود اصلاً نیازی به خرید سرویس خواب وجود ندارد. از آنجایی که تخت طراحی شده سرویس خواب شزال از کشوهای بسیار زیادی بهره گرفته است، عملا نیاز به وسایلی مانند پاتختی در این سرویس احساس نمی‌شود و شما به راحتی با حذف این گزینه از سرویس خواب خود می‌توانید فضای بیشتری برای دیزاین اتاق خواب برای خود فراهم کنید.

تخت سرویس خواب شزال

کشوهای تعبیه شده در کنار تخت این مهم را برای شما فراهم می‌آورد که به راحتی وسایل مورد نیاز خود را جایگذاری کند. ایده دیگری که شاید در نگاه اول مشاهده نشود کمد تعبیه شده در پشتی تخت است. این کمد به صورت کشویی بر روی پشتی قرارگرفته است. شما می‌توانید برای قرار دادن وسایل مورد نیاز خود به جای پاتختی از این کمد مخفی بهره بگیرید. همان طور که مشاهده می‌کنید لبه‌های تخت به صورت بسیار ساده و با ارتفاعی مناسب طراحی شده است و شما به راحتی می‌توانید از یک روتختی شیک برای دکور کردن این تخت زیبا استفاده کنید.

میز آرایش سرویس خواب شزال

 دستان هنرمند سازندگان سرویس خواب شزال کشوهای میز توالت یا همان میز آرایش را به شکل بسیار زیبایی طراحی کرده است. شاید یکی از وسایلی که در این سرویس خواب چشم‌نوازی می‌کند میز آرایش بی‌نظیر این کار باشد. شما به راحتی می‌توانید این طراحی را در کنارهای آینه‌ها نیز مشاهده کنید. این ایده پردازی به‌صورت ال بر روی تمام سرویس مشاهده می‌شود. کشوهای تعبیه شده بر روی کمد شما سبب می‌شود لوازم موردنیاز خود را با کمترین زحمتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن جایگذاری کنید. همچنین صندلی که در این سرویس قرار داده شده است نیاز شما را برای رسیدن به آرایش پیرایشی بهتر برطرف می‌کند. ارتفاع این صندلی به حدی است که پای شما در زمان نشستن خسته نمی‌شود.

آینه قدی سرویس خواب شزال

 شاید اگر آینه قدی به صورت تکی به شما عرضه شما زیاد تمایلی به خرید آن نداشته باشید. با خود بگوید وقتی میز آرایش آینه دارد چه نیاز به آینه قدی است. حال آنکه آینه قدی به صورت پیوسته به میز آرایش وصل باشد بی‌شک انتخاب مطلوبی برای شما خواهد بود و در مواقع استفاده تازه به نیاز آن در فضای اتاق خواب خود پی می‌برید. سرویس خواب شزال این مهم را برای شما فراهم آورده و با کم کردن از اندازه میز آرایش یک آینه قدی را برای شما به ارمغان آورد ه است. آینه قدی به شکلی طراحی شده است که بر روی یک میز فیکس شده است. دیگر نیازی نیست شما آن را بر روی دیوار نصب کنید یا در کنار اتاق به شکل جداگانه قرار دهید. این ایده پردازی سبب زیبایی بیشتر کار شده است.

نگاه کلی به سرویس خواب شزال

 یکی از دلایل بارز زیبا بودن سرویس خواب شزال طراحی منحصر به فرد تخت است. تخت به‌ صورتی طراحی شده است که شما از خرید پاتختی و میز دراور برای این سرویس خواب معاف می‌شوید. به راحتی می‌توانید از کشوهای تعبیه شده به جای میز دراور و از کمد مخفی پشت تخت به جای پاتختی استفاده کنید. ایده پردازی در طراحی برجسته لبه‌های تخت و آینه خود به زیبایی این کار افزوده است؛ به شکلی که شما یک نمای کلی‌تر از این طراحی را بر روی کشوهای میز آرایش مشاهده می‌کنید. از آنجایی که نیاز به پاتختی و میز داور در این سرویس خواب امری مهم و ضروری نیست آینه قدی جایگزین خوبی به شمار می‌رود. شما می‌توانید از نماهای خالی کنار آینه برای قرار دادن وسایل زینتی بهره بگیرید. این وسایل می‌توانید گلدان‌های کوچک باشد یا لوازم آرایشی مورد نیاز شما که کاربرد بیشتری دارد.

0
0
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات