اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب مدرن » سرویس خواب مدرن پریما

سرویس خواب مدرن پریما

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

سرویس خواب پریما

با استفاده از سرویس خواب‌های شیک، منزلی لوکس و خاطره انگیز برای خود طراحی کنید. این که چیدمان منزل امری سلیقه‌ای است شکی در آن نیست، اما باید در کنار زیبایی به کیفیت محصولات نیز توجه لازم را داشته باشیم.

 

سرویس خواب پریما

چیدمان با کالاهای باکیفیت، سبب زیبا سازی بیشتر فضا نیز می‌شود. بدون تردید اگر سرویس خواب شما یک کالای خواب با کیفیت باشد، دیگر نیازی نیست تا مدت‌ها دست به جیب شوید و هزینه مازاد برای تعمیر و یا تغییر سرویس خود پرداخت کنید. شما تا سال‌ها  مثل روز اول از چیدمان خود در فضای داخلی منزلتان لذت می‌برید و این امر تنها به لطف یک کالای خواب باکیفیت برای شما فراهم  می‌شود.

 

تخت سرویس خواب پریما

 یکی از مهم‌ترین دلایلی که سبب می‌شود از یک سرویس خواب تا سالیان طولانی بهره بگیرید، بدون تردید تخت باکیفیت و شیک آن است. با توجه به این که تخت پریما به شکل هنرمندانه‌ای با لبه‌های صیقلی داده‌ شده طراحی‌ شده است، بسیار ایده‌آل به شمار می‌رود. همچنین این تخت به شکلی طراحی و ساخته ‌شده است که شما نمای بسیار زیبایی از تخت را در اتاق ‌خواب خود مشاهده می‌کنید. پشتی ساده آن خود یکی دیگر از دلایل بارزی است که حتی سخت‌پسندان و مشکل‌پسندان، مخصوصا خانم‌هایی که سلیقه‌های خاصی دارند، در نگاه اول جذب این سرویس خواب بی‌نظیر می‌شوند. پایه‌های استاندارد تخت پریما نیز یک مزیت به شمار می‌رود. زیرا امکان نظافت بدون جابجایی را برای شما فراهم آورده است.

 

پاتختی سرویس خواب پریما

پاتختی در این سرویس خواب به شکل شیب‌دار طراحی ‌شده است. ست شدن آن با میز توالت این امر را در ذهن شما تداعی می‌کند که شما سه پاتختی در اتاق ‌خواب خود دارید. پایه‌های محکم و استاندارد یکی از دلایل بارز برای شما به شمار می‌رود؛ زیرا کار نظافت بدون جابجایی همچنان برای شما مهیا است. از چهار کشو تعبیه ‌شده در دو پاتختی می‌توانید برای قرار دادن مدارک و لوازم ضروری خود استفاده کنید.

 

میز توالت چندکاره سرویس خواب پریما

 میز توالتی که در تصویر مشاهده می‌کنید دارای مزایای بی‌شماری است. ابتدا باید به این موضوع اشاره شود که آینه به شکل بسیار خاصی طراحی و ساخته ‌شده است. شما هر بار با استفاده از این آینه، به یاد میزهای گریمورهای زبردست خواهید افتاد! زیرا یک کار هنری زیبا و مدرن را در برابر خود مشاهده می‌کنید. از سوی دیگر صندلی و میز جلوی شما یک میز کار شیک و ساده را برای شما فراهم کرده است. استفاده از دو کشو همانند پاتختی‌ها و یک کمد این مهم را برای شما فراهم کرده است که از تمام لوازم جانبی برای جایگذاری وسایل خود استفاده کنید.

 

دراور پریما

دروار در سرویس خواب پریما به شکلی طراحی‌ شده است که با ارتفاع بلند و کشوهای کوچک در هر فضایی قابلیت جایگذاری دارد. از آنجایی ‌که برای جایگذاری وسایل به این دراور شیک نیاز است، با این اندازه و ارتفاع مناسب در هر فضایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید بر روی این دراور از یک گلدان شیک و زیبا نیز برای دکور کردن فضا بهره ببرید.

 

نگاهی کلی به سرویس خواب پریما

 طراحی خاص سرویس خواب پریما این امکان را به شما می‌دهد که با صرف کمترین زمان، کار نظافت اتاق‌ خواب خود را به انجام برسانید. از سوی دیگر لبه‌های تمام سرویس به شکلی طراحی ‌شده‌اند که در صورت برخورد ناگهانی با آن آسیب جدی به شما وارد نشود. میز چند کاره نیز عوامل متعددی را برای شما در یک فضای کوچک فراهم می‌آورد. همچنین ارتفاع متناسب و استاندارد سرویس خواب بدون تردید یک امتیاز مثبت برای نظافت به شمار می‌رود؛ زیرا نیاز شما را برای جابجایی به حداقل ممکن می‌رساند. در برخی موارد به دلیل فضای کوچک، از دراور استفاده نمی‌شود که باید بگوییم اندازه مناسب و استاندارد دراور این سرویس خواب سبب شده است که به ‌راحتی بتوانید از آن در اتاق خود استفاده کنید.

 

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات