اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب کلاسیک » سرویس خواب کلاسیک آراز

سرویس خواب کلاسیک آراز

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

با سرویس خواب آراز به سرزمین رنگ‌ها سفر کنید. رؤیاپردازی‌های کودکانه شما با بهره گرفتن از سرویس خواب آراز به واقعیت نزدیک خواهد شد. این که در کودکی آرزوی هرکسی داشتن یک اتاق‌خواب رؤیایی بوده است بر هیچ کسی پوشیده نیست. بدون تردید با این سرویس خواب بی‌نظیر این رؤیای کودکانه برای شما محقق می‌شود.

سرویس خواب آراز

سرویس خواب‌های اتاق خواب هرکدام دنیای مختص به خود را دارند. سرویس آراز با طراحی بی‌نظیر و رنگ‌آمیزی منحصر به فرد به بارز بودن این محصول مهر تائید می‌زند.

تخت  در سرویس خواب آراز

تخت هر چه زیباتر باشد کار شما برای دیزاین اتاق خواب ساده‌تر خواهد شد. از آنجایی که تاج تخت آراز به شکل هنرمندانه‌ای طراحی و دیزاین شده است، بدون شک شما با کمترین لوازم دکوری به یک دکوراسیون بی‌نظیر دست پیدا خواهید کرد. با توجه به این که لبه‌های تخت به شکل زیبایی با دو ستون از بالا و پایین ایده پردازی و طراحی شده، کار دیزاین این تخت به صورت باشکوه‌تر در فضای اتاق خواب شما راحت‌تر می‌شود. همچنین قسمت پایینی تخت با گل‌های ظریفی دیزاین شده است و قاب‌های قرینه لبه پایین تخت یک قاب زیبا را به تصویر کشیده است. ارتفاع تخت از سطح زمین که به لطف پایه‌های محکم به انجام رسیده، سبب آسایش شما برای نظافت اتاق خواب نیز شده است.

پاتختی سرویس خواب آراز

طراحی زیبای تخت به وسیله پاتختی به صورت دنباله‌دار ادامه پیدا کرده است. رنگ‌آمیزی کشوهای این تخت به شکلی صورت گرفته است که حالتی ابر و بادی را شما در دیزاین خود مشاهده می‌کنید. رنگ‌آمیزی گل‌های ظریفی که بر روی میز صورت گرفته نیز یک هارمونی رنگ خاصی را با حاشیه‌های کشو حاصل کرده است. بارز بودن این پاتختی به این دلیل است که انحنای پایه‌ها به سمت داخل شما را به یک دکوراسیون خاص در اتاق خوابتان نزدیک می‌کند.

میز آرایش سرویس خواب آراز

اگر می‌خواهید متفاوت دیده شوید باید دست به خریدهای متفاوت بزنید. آینه این میز آرایشی بی‌نظیر شما را به یک چیدمان سه تیکه نزدیک می‌کند. گویی یک آینه و دو شمعدان بر روی میز تعبیه شده است. ستون‌های اضافی که در بین سه آینه تعبیه شده است این امر را پررنگ‌تر به رخ می‌کشاند. بدون شک رنگ‌آمیزی لبه‌های بیرونی کشوی میز سبب شده است هارمونی رنگ با گل‌های طراحی شده بر روی تاج آینه به خوبی مشهود شود. کشوهای میز آرایش نیز به صورت قرینه در دو طرف میز تعبیه شده است؛ به شکلی که شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن وسایل شخصی خود را پیدا کنید. ارتفاع این میز آرایش زیبا از سطح زمین خود یک ویژگی بارز دیگر محسوب می‌شود. همچنین فضای خالی بین کشوهای قرینه شده میز آرایش این امکان را به شما می‌دهد که صندلی را از وسط دست و پا جمع کنید و در جای خود قرار دهید. بدون تردید استفاده کردن از پارچه تاج تخت بر روی صندلی میز آرایش خود یک امتیاز ممتاز برای این سرویس چوب به شمار می‌آید.

نگاه کلی به سرویس خواب آراز

نقطه عطف و کانون توجه هر مخاطبی در زمان چیدمان اتاق خواب به سرویس خواب آن محیط است. بدون تردید با بهره گرفتن از سرویس خواب آراز شما یک چیدمان بدون دردسر خواهید داشت. شاید تنها دکوری که در این چیدمان مورد نیاز باشد دو آباژور رومیزی است که نیاز هر اتاق خوابی نیز محسوب می‌شود. خاص بودن را با خریدهای خاص باید تجربه کنید. به روزترین سرویس خواب‌های سال جدید به شما این امکان را می‌دهد که با شروع سال جدید روزهای جدید را نیز آغاز کنید. از آنجایی که مهم‌ترین قسمت هر منزل برای استراحت اتاق خواب آن به شمار می‌رود نیاز است در زمان تهیه سرویس خواب قدری بیشتر توجه لازم مبذول شود. اگر شما به دنبال یک سرویس  خواب ایده‌آل باشید، سرویس خواب آراز مطمئنا می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برایتان باشد.

تعداد نشیمن
ندارد
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات