اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب کلاسیک » سرویس خواب کلاسیک آلیشا

سرویس خواب کلاسیک آلیشا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

سرویس خواب آلیشا

شبیه به پادشاه در قصر خود شبی را با آسایش تمام به صبح برسانید. این مهم فراهم نمی‌شود مگر اینکه سرویس خواب شما یک سرویس خواب عالی باشد. بدون تردید با بهره گرفتن از برترین سرویس خواب‌های روز دنیا می‌توانید یک خواب خوش و یک دکور بی‌نظیر را در فضای منزل خود تجربه کنید.

 

سرویس خواب آلیشا

 شاید در دنیای مدرن امروز بتوان افسانه‌ها را از رؤیا، به زندگی واقعی فراخواند. شما می‌توانید با سرویس خواب آلیشا به یک دکوراسیون شیک و بی‌نظیر دست پیدا کنید. ایده پردازی‌هایی که در زمان طراحی این سرویس خواب مورد استفاده قرار گرفته است بدون شک نشان از هوش و سلیقه متخصصان این فن خبر می‌دهد. طراحی اشرافی با تناژ رنگی طلایی سفید خود یک مزیت برای این کالای خواب بی‌نظیر محسوب می‌شود.

 

تخت سرویس خواب آلیشا

 از آنجایی که تخت مهم‌ترین دلیل تهیه یک سرویس خواب به شمار می‌رود، شما باید در زمان خرید علاوه بر زیبایی به کیفیت آن نیز توجه کنید. بی‌کیفیت بودن کالا سبب می‌شود در طی گذر زمان توسط موریانه‌ها به یک تخت بلااستفاده تبدیل شود. تخت آلیشا با طراحی شاهانه ایده پردازی شده است. تاج به شکل بی‌نظیری طراحی و ساخته شده است که دو ستون کناری تاج سبب استواری بیشتر آن نیز شده است. شما همین ستون‌ها را از نمای روبرو نیز مشاهده می‌کنید. به شکلی که گویی چهارستون این دژ حکومتی شما را پایدار محافظت می‌کند. نمای روبروی تخت به شکلی طراحی شده است که شما به راحتی بتوانید از روتختی‌های متنوع برای جلوه گری بیشتر استفاده کنید.

 

پاتختی سرویس خواب آلیشا

 پاتختی در کنار از تخت یک عنصر اساسی به شمار می‌رود. طراحی و شکل پاتختی همیشه به گونه‌ای است که با تخت هارمونی رنگ خوبی داشته باشد. همان طور که مشاهده می‌شود ستون‌های طراحی شده روی تاج تخت در گوشه‌های کشو پاتختی نیز طراحی شده است. دو کشو و ارتفاع مناسب برای نظافت ساده‌تر مزایایی است که این پاتختی زیبا به همراه دارد. شما می‌توانید با یک آباژور رومیزی شیک کار دیزاین در فضا را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید.

 

میز توالت سرویس خواب آلیشا

 میز آرایشی این امکان را به شما می‌دهد که به راحتی به آراستگی خود در امن‌ترین و خصوصی‌ترین قسمت منزل یعنی اتاق خواب بپردازید. از همین رو باید میز آرایش به شکلی طراحی شده باشد که شما قادر به جایگذاری وسایل شخصی خود در آن نیز باشید. همان طور که مشهود است سه کشو و یک کمد این مهم را برای شما فراهم آورده است. باید به این نکته نیز توجه شود که آینه در اندازه و ارتفاع مناسبی طراحی و ساخته شده است و شما با استفاده از صندلی طراحی شده در کنار آن می‌توانید یک پیرایش مطلوبی را برای خود داشته باشید. از آنجایی که زیبایی این میز آرایش به دلیل تاج منحصر به فرد آن است باید بگوییم حتی آینه نیز به شکل یک تاج برش خورده است و این امر به خاص‌تر بودن کالای خواب شما کمک شایان به ذکری می‌کند.

 

نگاه کلی به سرویس خواب آلیشا

 در یک نگاه کلی عواملی که بسیار در این سرویس خواب مشهود است را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در ابتدا ارتفاع مناسب و ایده‌آل تخت، پاتختی و میز توالت است که یک مزیت و حسن به شمار می‌رود. مورد دوم طراحی اشرافی و سلطنتی که با بهره گرفتن از ایده پردازی ستون مانند در کنار تمام ملزومات به چشم می‌خورد. امر دیگری که سرویس خواب آلیشا را متفاوت و بارز نشان می‌دهد رنگ بسیار شیک و زیبای آن است. شما با استفاده از هر تناژ رنگی که مد نظر داشته باشید می‌توانید به یک دکوراسیون شیک در اتاق خواب خود دست پیدا کنید. به عنوان مثال انتخاب شما می‌تواند یک روتختی سلطنتی توری باشد یا یکرو تختی سنتی قرمز که به سلیقه و نظر شما بستگی دارد. در انتها می‌توان به این نکته اشاره کرد که سرویس خواب آلیشا بهترین گزینه انتخابی افراد سخت سلیقه و مشکل‌پسند به شمار می‌رود.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات