اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب کلاسیک » سرویس خواب کلاسیک آیلار

سرویس خواب کلاسیک آیلار

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

همیشه کالاهایی که در برابر دیدگانمان از همه بیشتر خودنمایی می‌کنند، در خاطرمان ماندگار هستند. شاید از اتاق خواب‌های مادر و مادربزرگمان همیشه یک عکس در ذهنمان باقی مانده باشد و این تنها به دلیل استفاده از یک وسیله خاص است که نقش آن‌ها را در ذهن ما پررنگ کرده است.

 

سرویس خواب آیلار

برای اینکه همیشه در ذهن‌ها ماندگار باشید به شما استفاده کردن از سرویس خواب آیلار را پیشنهاد می‌کنیم. زیبایی بی‌نظیر و ایده پردازی بسیار خاص در این سرویس خواب سبب بارز شدن آن در مقایسه با سایر سرویس خواب‌ها شده است. از آنجایی که کیفیت یک اصل در زمان خرید به شمار می‌رود، به شما توصیه می‌کنیم به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشید. زیرا کالای خواب بی‌کیفیت سبب می‌شود شما در کمترین زمان ممکن دوباره دست به جیب شوید و خرج بر روی دست خود و خانواده خود بگذارید.

 

تخت سرویس خواب آیلار

 یکی از عواملی که سبب می‌شود یک سرویس خواب بسیار به چشم بیاید، تخت است. حال چه چیزی سبب می‌شود که تخت شما بیشتر از همیشه در چشم‌ها خودنمایی کند؟ بدون تردید تاج شیک و بی‌نظیر سرویس خواب آیلار آن گزینه مد نظر است. تخت آیلار به شکلی طراحی شده است که گویی دو تاج بر روی تخت سوار شده است. یک تاج در بالای تخت و تاجی دیگر در لبه پایینی تخت خودنمایی می‌کند. این امر سبب شکیل شدن و خاص شدن آن در اتاق خواب شما می‌شود. شما با بهره گرفتن از هر تناژ رنگی برای روتختی می‌توانید کار دیزاین آن را به انجام برسانید.

 

پاتختی در سرویس خواب آیلار

 پاتختی سرویس خواب آیلار بسیار ساده و شیک طراحی شده است. پایه‌های کوتاه طلایی این میز کنار تختی سبب بهتر دیده شدن آن شده است. از سوی دیگر اندازه رویه تخت به صورتی است که شما می‌توانید از هر وسیله‌ای که در نظر دارید برای دیزاین روی آن بهره بگیرید. یک قاب عکس و یک آباژور رومیزی را در سمتی از تخت و یک ساعت و قاب عکسی دیگر را در آن طرف تخت بدون هیچ دردسری برای بهتر دیده شدن سرویس خواب خود می‌توانید قرار دهید.

 

میز آرایش سرویس خواب آیلار

 یکی از امتیازهای مثبتی که در میز آرایش این سرویس خواب مشاهده می‌شود فضای مد نظر برای صندلی آن است. از آنجایی که صندلی در داخل میز قرار می‌گیرد، از دست و پا گیر بودن آن جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید از کشو کوچکی که در وسط دو کمد قرار گرفته شده است، برای جایگذاری لوازم قیمتی خود استفاده کنید. از سوی دیگر دو کمدی که در کناره‌های میز به صورت قرینه قرار گرفته، می‌تواند گزینه مطلوبی برای قرار دادن وسایل بزرگ‌تر شما باشد. آینه کلیت کار شما را به نمایش می‌گذارد و شما بدون هیچ کالای اضافی می‌توانید به دیزاین منزل خود روحی از زیبایی ببخشید. آینه به سبک بسیار خاصی هم ردیف با تاج تخت طراحی و ساخته شده است و به صورت پیوسته بر روی میز تعبیه شده است که شما به راحتی قابلیت جابجایی آن را داشته باشید.

 

نگاه کلی به سرویس خواب آیلار

از موارد مهمی که در هر سرویس خواب باید به آن دقت شود، ارتفاع مناسب آن‌ها از سطح زمین است. حال اگر این مهم فراهم بود، به استقامت پایه‌ها توجه شود که سنگینی وسایل درگذر زمان به پایه‌ها آسیب نزند و باعث شکسته شدن آن‌ها نشود. همان طور که در سرویس خواب آیلار مشاهده می‌شود، پایه‌ها به شکل بسیار زیبای طراحی شده است و از استقامت بالایی نیز برخوردار است. از سوی دیگر به تاج تخت باید توجه شود زیبایی و شکیل بودن آن سبب می‌شود یک دکور زیبا در فضای شما حاکم شود. از سرویس خواب آیلار می‌توانید برای اتاق خواب‌های بزرگ و کوچک به راحتی استفاده کنید. اندازه‌های استاندارد این کالای خواب بی‌نظیر این امکان را به شما می‌دهد که در هر فضای آن را جایگذاری کنید. با حذف برخی از اقلام سرویس خواب می‌توانید همانند سرویس خواب آیلار تنها از لوازم لازم و ضروری بهره بگیرید.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات