اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب کلاسیک » سرویس خواب کلاسیک سانا

سرویس خواب کلاسیک سانا

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

برای زیباتر دیده شدن باید زیبایی را به منزل خود دعوت کنید. با کالاهای با کیفیت و لوکس این مهم برای شما به آسان‌ترین شکل ممکن فراهم می‌شود. شما می توانید با یک دکوارسیون شیک اوقات خوشی را در منزل خود سپری کنید.

سرویس خواب سانا

این‌که از چه سرویس خوابی برای منزل خود استفاده می‌کنید، بی‌شک به ذوق و سلیقه شما در دکوراسیون داخلی منزل شما مربوط می‌شود. شما می‌توانید با کمترین هزینه، به بهترین ایده پردازی در اتاق ‌خواب خود بپردازید. از آنجایی که سرویس خواب از المان‌های به خصوصی بهره می‌برد، نیازی نیست حتماً از تمام این ملزومات برای دیزاین داخلی بهره گرفته شود. به‌ عنوان ‌مثال شما تنها می‌توانید از پارامتر اصلی که همان تخت و میز کنار تختی است، نهایت استفاده را داشته باشید. استفاده از میز توالت و دراور نیز امری سلیقه‌ای است شما در صورت عدم نیاز و یا کمبود جا می‌توانید از آن‌ها استفاده نکنید.

تخت سرویس خواب سانا

تخت عنصر اصلی و کلیدی در دکوراسیون اتاق‌ خواب است. آرامش یک روز خسته‌ کننده کاری تنها به لطف یک ‌تخت راحت در فضای اتاق ‌خواب مرتفع می‌شود. شما می‌توانید از سرویس خواب سانا به این منظور بهره ببرید. زیبایی منحصر به ‌فردی که در تاج این تخت به در زمان طراحی به کار گرفته‌ شده است، در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای را به خود محصور می‌کند. قرینه‌سازی مرواریدی که روی تاج تخت استفاده‌ شده است، سبب منحصر به ‌فرد شدن این کالای خواب بی‌نظیر می‌گردد. از سوی دیگر قسمت پایینی تخت به شکل همان تاج به ‌صورت قرینه تهیه و آماده‌ شده است. چیزی که در تصویر مشاهده می‌شود، یک نقش بسیار زیبا در وسط این قرینه‌سازی مرواریدی است که به ‌خوبی هارمونی رنگ در آن حفظ‌ شده است. از آنجایی ‌که تاج تخت یکی از عوامل اصلی برای بهتر دیده شدن آن به شمار می‌رود، تاج تخت سانا به شکل هنرمندانه‌ای با تاج نمای پایین تخت ست شده است. شیب استفاده ‌شده در قسمت لبه تخت کار نظافت اتاق ‌خواب شما را ساده‌تر از همیشه کرده است.

پاتختی سرویس خواب سانا

از مهم‌ترین پارامترهایی که همیشه به همراه تخت مورد استفاده قرار می‌گیرد، پاتختی است که معمولا همراه با تختخواب و ست با آن ارائه می‌شود. شیک بودن و ست بودن طراحی و رنگ‌آمیزی پاتختی خود یک ویژگی بارزی است که در عکس این تختخواب مشاهده می‌کنید. برخلاف سایر پاتختی‌ها که چند کشو دارند، این میز منحصر به ‌فرد با یک کمد زیبا و جادار طراحی ‌شده است. دسته درب کمد به شکلی طراحی ‌شده که گویی یک قاب در دو طرف تخت تعبیه ‌شده است. این کمد جادار به شما این امکان را می‌دهد که وسایل با اندازه‌های بزرگ، که امکان جایگذاری آن‌‌ها در کشو مقدور نیست، برای شما فراهم شود. از سوی دیگر به شکل هنرمندانه‌ای توسط دستان هنرمند متخصصان، طرح وسط تخت بر روی درب پاتختی نیز طراحی ‌شده است.

 میز آرایش سرویس خواب سانا

با توجه به این که زیبایی فضای اتاق ‌خواب پس از تخت تحت‌الشعاع میز توالت قرار می‌گیرد، به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر فضای کافی برای این منظور دارید، حتماً از میز توالت برای دکور کردن اتاق‌ خواب خود بهره بگیرید. میز آرایش سرویس خواب سانا از سه کشو، دو کمد و یک صندلی مخصوص طراحی و ساخته ‌شده است. از همین رو شما به ‌راحتی می‌توانید صندلی را به ‌راحتی در زیر میز قرار دهید و از دست‌ و پا گیر شدن آن در فضا جلوگیری کنید. طراحی کمدهای میز آرایشی به صورتی است که گویی دو میز پاتختی دیگر در این طراحی استفاده ‌شده است. از سوی دیگر شما یک آینه زیبا بر روی کار مشاهده می‌کنید که همانند تخت از یک تاج شیک و زیبا بهره گرفته است.

 نگاه کلی به سرویس خواب سانا

این سرویس خواب شیک به شما این امکان را می‌دهد که بدون هیچ کالای اضافی یک دکوراسیون شیک و ساده در اتاق‌ خواب خود داشته باشید. برای زیباتر دیده شدن اتاق ‌خواب خود به شما استفاده از دو آباژور رومیزی را نیز پیشنهاد می‌دهیم. این آباژور می‌تواند ست با رنگ میز پاتختی و تخت مهیا شود تا زیبایی کار شما چندین برابر شود. خاص بودن تنها به ‌قدری هوش و ایده پردازی نیاز دارد، که همه خانم‌های خوش‌سلیقه ایرانی از آن بهره برده‌اند.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات