اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب کلاسیک » سرویس خواب کلاسیک سوزان

سرویس خواب کلاسیک سوزان

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

با سرویس خواب سوزان جشنواره‌ای از رنگ‌ها را به خانه خود بیاورید. سرویس‌های خواب همانند ما انسان‌ها سرنوشتی مختص به خود را دارند. از لحظه تولد تا زمان ساکن شدن در یک منزل پروسه زمانی است که یک سرویس خواب طی می‌کند و هیچ کسی نمی‌داند در دل این کالای خواب چه رازهایی نهفته است.

سرویس خواب سوزان

شاید رازداری این سرویس خواب تازه زمانی شروع می‌شود که پا به منزل شما می‌گذارد. خاطرات تلخ و شیرین شمارا در سینه خود پنهان می‌کند و پا به پای شما گذر زمان را تجربه می‌کند. بدون شک با بهره گرفتن از یک سرویس خواب باکیفیت می‌توانید تا مدت‌های طولانی این خاطره سازی را دنبال کنید. یک روز خوش را با خرید سرویس خواب سوزان آغاز کنید و تا همیشه بهترین‌ها را برای خود و خانواده خود با یک سرویس خواب ایده‌آل خاطره سازی کنید.

تخت سرویس خواب سوزان

یکی از دلایل متفاوت بودن سرویس خواب سوزان، تخت بسیار زیبای آن است. تخت از یک تاج قرینه ساخته شده است که شبیه به اشعه‌ی خورشید در منزل شما خودنمایی می‌کند. شما می‌توانید با دایره‌ای که در وسط تاج تخت تعبیه شده است یک خورشید زیبا را متصور شوید. همچنین نکته دیگری که در تخت سرویس خواب سوزان سبب بارز شدن آن شده، پاف متصل به تخت است. شما با استفاده از پاف متصل به تخت می‌توانید وسایل لازم و ضروری خود را شبیه به یک صندوقچه جاسازی کنید. همچنین از آن به عنوان یک صندلی بهره بگیرید.

پاتختی سرویس خواب سوزان

پاتختی سرویس خواب سوزان به شکل بسیار زیبایی طراحی شده است و شما به صورت کشویی می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین نیم دایره طراحی شده بر روی پاتختی نیز با ست شدن با سایر وسایل، بر زیبایی سرویس خواب افزوده است. شما می‌توانید از میز رویه پاتختی خود حتی به عنوان یک میز عسلی برای سرو غذا بهره بگیرید. این ایده پردازی برای دیزاین اتاق خواب شما یک حسن به شمار می‌آید. شما به راحتی می‌توانید از این میز پاتختی برای رسیدن به یک دکوراسیون شیک بهره بگیرد. دسته تعبیه شده بر روی این میز پاتختی به صورت دکمه‌ای است که سبب زیباتر شدن کار شده است.

میز آرایش سرویس خواب سوزان

 همان طور که مشاهده می‌شود شما با یک تیر چند نشان می‌زنید. اول از همه اینکه شما صاحب یک کمد با سه کشو هستید. دوم اینکه شما می‌توانید از یک میز آرایش با یک صندلی همراه بهره بگیرید. یک میز متصل به آینه چیزی است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید. بدون نیاز به دراور شما با یک تیر دو نشان زده‌اید. طراحی یک خورشید بر روی کشوها به این نام اعتبار بیشتری می‌دهد و شما در این دکوراسیون به کرات یک خورشید را مشاهده می‌کنید. این میز آرایش از چند حسن برخورد دار است. اول از همه پایه‌های مقاوم و با ارتفاع مناسب است که کار نظافت اتاق خواب شما را راحت کرده است و دوم اینکه یک آینه و کمد به صورت متصل به میز مورد استفاده شما قرار گرفته می‌شود.

نگاهی کلی به سرویس خواب سوزان

 شاید تصور این امر کار دشواری باشد که شما برای بهتر دیده شدن با کمترین هزینه به این مهم دست پیدا کنید. سرویس خواب سوزان یکی از ایده‌آل‌ها در نوع خود به شمار می‌رود. هارمونی رنگ بسیار زیبا طراحی و رنگ تاج خوشید که با سرویس ست شده است یک امتیاز مثبت به شمار می‌رود. مورد دوم متفاوت بودن طراحی میز پا تختی است که سبب این منحصر به فرد شدن شده است. امر دیگری که در بسیاری از سرویس‌ها مشاهده نشده است، پافی است که در روبروی تحت قرارگرفته است. شما با استفاده از این پاف می‌توانید یک تیر دو نشان بزنید. وسایل خود را در ابتدا مرتب کنید و از صندلی آن برای زمانی که نیاز است بهره ببرید.

تعداد نشیمن
3
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات