اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب کلاسیک » سرویس خواب کلاسیک هایدی

سرویس خواب کلاسیک هایدی

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

سرویس خواب هایدی

سرویس خواب هایدی شما را به یک رؤیاپردازی شبانه مهمان می‌کند. با رؤیاپردازی‌های خواب دنیای واقعی را با تمام سختی‌هایش به دست فراموشی بسپارید. شاید به یاد کودکی‌هایتان بخواهید یک خواب رویایی داشته باشید؛ باید بگوییم که ایده پردازی‌های متخصصان صنعت مد در دکوراسیون داخلی، این مهم را برای شما مرتفع کرده اند. با استفاده از سرویس خواب هایدی شبیه کودکی‌هایتان در خواب خود به رؤیا سفر کنید.

 

تخت سرویس خواب هایدی

تخت از اصلی‌ترین المان‌های یک سرویس خواب به شمار می‌رود. طراحی یک سرویس خواب از لحاظ رنگ‌آمیزی و طراحی ظاهری بسیار در زیبایی و جلوه دادن به کار مؤثر است. از همین رو سرویس خواب هایدی به شکل هنرمندانه‌ای به صورت سنگ مرمر رنگ‌آمیزی شده است و همین امر یک مزیت بارز در این سرویس خواب به شمار می‌رود. تخت ساخته شده در این سرویس خواب به شکلی طراحی شده است که از یک تاج دو طبقه بهره برده است. به دلیل می‌گویم تاج دو طبقه که شما یک طراحی قرینه در بالا و پایین تخت مشاهده می‌کند. دو قاب در دو سوی تاج‌های بالا و پایین و یک گل طراحی شده در وسط این کار بسیار به زیبایی آن جلا داده است. از آنجایی که لبه بیرونی تحت به شکل ساده طراحی شده، شما به راحتی می‌توانید کار مرتب‌سازی رختخواب تخت را به انجام برسانید.

 

پاتختی سرویس خواب هایدی

پاتختی همانند چیزی که در تصور می‌بینید ست با دراور و میز توالت رنگ‌آمیزی شده است. لبه بالای پاتختی به صورت یک مستطیل و قسمت‌های پایین نیز هم‌سطح با کشوها طراحی و رنگ‌آمیزی شده است. از سوی دیگر قاب لبه پایین میز کنار تخت به شکل هنرمندانه به شکل یک گل طراحی و ساخته شده است. این ظرافت کاری شاید به صورت تکی زیاد نمود پیدا نکند، اما بدون تردید به صورت کلی یک چهره خاص و ایده ال به دکوراسیون شما می‌بخشد.

 

دراور سرویس خواب هایدی

یکی از لوازم لازم و ضروری برای سروی خواب دراور است. از آنجایی که جمع‌آوری البسه کار زمان بری است به لطف این دراور چند طبقه کار شما بسیار ساده می‌شود. داشتن فضای کافی برای چیدمان سرویس خواب سبب می‌شود شما به‌راحتی از لوازم جانبی آن از جمله دراور استفاده کنید. سطح صاف و مسطح دراور به نظافت راحت‌تر آن بسیار کمک شایان به ذکری می‌کند.

 

میز آرایش سرویس خواب رویا

اینکه آینه به چه شکلی بر روی میز آرایش قرار بگیرد بسیار به جلوه دادن آن با سرویس خواب اثرگذار خواهد بود. آینه این سرویس خواب به شکلی طراحی شده است که شما نمای تاج را در بالای آینه به شکل زیبایی مشاهده می‌کنید. از سوی دیگر لبه پایینی میز آرایش با صندلی به شکل متوازنی به صورت پیوسته طراحی و ساخته شده است که در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. وجود نه کشو بر روی این میز آرایش کار شما را برای جمع‌وجور کردن وسایل بسیار ساده کرده است. شما به راحتی می‌توانید جواهرات و لوازم گران قیمت خود را در کشوهای کوچکی که در بالای میز تعبیه شده است نگهداری کنید. از سوی دیگر از شش کشوی باقی ‌مانده برای نگهداری لوازم آرایشی بهداشتی خود استفاده کنید. رنگ‌آمیزی مرمری این سرویس خواب شیک سبب شده است که شما تصور کنید با استفاده از سنگ این کالای خواب منحصر به فرد دیزاین شده است.

 

نگاه کلی به سرویس خواب هایدی

برای خاص بودن خاص نگاه کنید. سرویس خواب با ایده پردازی‌های متنوع سبب خاص شدن محیط داخلی اتاق خواب شما می‌شود. به عنوان مثال دستگیره‌های کشوها به شکل خاصی ست با گل‌های روی تاج تخت طراحی و ساخته شده است. از سوی دیگر لبه‌های بیرونی میز توالت، پاتختی و دراور یا همان کنسول به شکل هنرمندانه‌ای با ظرافت کامل طراحی و نقش زده شده است. رؤیایی بخوابید، وقتی در دنیای مدرن امروز جایی برای رؤیاپردازی باقی نمانده است. از استراحت در اتاق خواب خود با استفاده از سرویس خواب هایدی نهایت لذت را ببرید و روزهای خوشی را برای خود و خانواده خود فراهم سازید.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات