اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب کلاسیک » سرویس خواب کلاسیک چیچک

سرویس خواب کلاسیک چیچک

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

برای فرمانروایی کردن در قلمرو خود باید قوی باشید و برای قوی بودن باید بهترین‌ها از آن شما باشد. کالای باکیفیت سبب می‌شود شما بدون صرف هزینه زیاد در دراز مدت از آن نهایت استفاده را ببرید. بدون تردید سرویس خواب چیچک خود یکی از این محصولات به شمار می‌رود.

 سرویس خواب چیچک

 برای زیبایی فضای خانه خود دست به کار شوید. شاید بخواهید شبیه با آخرین صنعت دکوراسیون مد فضای خانه خود را دیزاین کنید. این کار نیاز به کمی هوش و دقت نظر دارد. با انتخاب سرویس خواب چیچک تا مدت‌ها خود را از خرید مجدد یک کالای خواب بی‌نیاز کنید. کیفیت بالا و زیبایی منحصر به فرد سرویس خواب چیچک سبب می‌شود شما تا سال‌ها از این امر معاف باشید. علاوه بر زیبایی باید همیشه ملاک اصلی ما کیفیت و مرغوبیت یک کالا باشد.

تخت سرویس خواب چیچک

 تخت سرویس خواب چیچک همان‌طور که مشاهده می‌کنید شبیه به یک تاج طراحی و ساخته شده است. قسمت بالای پشتی تخت با یک تاج کوچک شما را به یاد تخت‌های پادشاهان می‌اندازد. این‌که ایده پردازی صورت گرفته در لبه پایین تخت با یک رنگ متضاد صورت گرفته است خود نشان بارز از هوش طراح این تخت دارد. بدون تردید استفاده کردن از رنگ مشکی در برخی از قسمت‌های سرویس خواب سبب زیبایی بی‌نظیر آن شده است. استفاده از سه رنگ در قسمت تاج تخت خود به منحصر به فرد شدن آن بسیار کمک کرده است. از آنجایی که نمایی روبرو باز است شما به‌راحتی می‌توانید از یک روتختی زیبا برای بیشتر جلوه دادن سرویس خواب خود بهره ببرید.

پاتختی در سرویس خواب چیچک

 یکی از دلایلی که سرویس خواب چیچک را به عنوان یک سرویس خواب برگزیده قلمداد می‌شود ارتفاع مناسب لوازم جانبی تخت از سطح زمین است. این امر سبب می‌شود کار نظافت اتاق در کمترین زمان ممکن به انجام برسد. همچنین دسته‌های بسیار زیبا و خاصی که بر روی کشو تعبیه شده خود به شکیل شدن آن بسیار کمک کرده است. شما با بهره گرفتن از یک آباژور رومیزی می‌توانید مهر پایان را به این دکوراسیون بی‌نظیر بزنید. پاتختی که در تصویر مشاهده می‌شود از پایه‌های با شیب به سمت داخل بهره گرفته است که خاص بودن آن را سبب شده است. ستون‌های شبیه به کنارهای تاج تخت در گوشه میز نیز استفاده شده است.

میز آرایش در سرویس خواب چیچک

 میز آرایش  یکی از وسایلی است که نیاز آن در اتاق خواب بسیار احساس می‌شود. از آنجایی که برخی از سرویس خواب‌ها بدون صندلی طراح ‌شده است استفاده از صندلی در این سرویس خواب یک مزیت مثبت به شمار می‌رود. امر دیگری که دلیل بارز شدن این کالای خواب شده است، فضای کافی برای قرار دادن صندلی در زیر میز است که کار جمع‌وجور کردن وسایل شما را به انجام می‌رساند. ایده پردازی در این طراحی به شکلی است که تاج روی آینه درست قرینه با تاج تخت طراحی شده است که به ست شدن بیشتر این کالای خواب کمک شایان به ذکری کرده است. شما از دو کمد مجزا برای جایگذاری وسایل آرایش بهداشتی خود به راحتی بهره می‌برید. طراحی مشکی که روی لبه بیرونی میز صورت گرفته است چیزی برای دکوراسیون داخلی شما کم نمی‌گذارد. آینه همانند لبه‌های بیرونی تخت از دو ستون خاص بهره گرفته است و این امر سبب زیباتر شدن این سرویس خواب زیبا و باکیفیت شده است.

نگاه کلی به سرویس خواب چیچک

 یکی از دلایلی اصلی که سبب شده است این سرویس خواب زیباتر از سایر سرویس‌ها به چشم آید ایده پردازی در طراحی است. استفاده از رنگ‌ها به صورت تلفیقی این امر را برای شما فراهم می‌سازد که از چند تناژ رنگی متفاوت در فضا برای دکور کردن بهره بگیرید. از سوی دیگر ستون‌های طراحی‌شده در لبه‌های تخت حس تخت‌های پادشاهان را در فضا حکم‌فرما کرده است. شما می‌توانید از روتختی‌های که این سه تناژ رنگی را دارد بهره بگیرد تا کار ست کردن آن با فضا به خوبی فراهم شود.

تعداد نشیمن
3
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات