اتاق خواب » سرویس خواب » سرویس خواب کلاسیک » سرویس خواب کلاسیک یاشین

سرویس خواب کلاسیک یاشین

این محصول ناموجود است.


محصولات مشابه:

یکی از لوازمی که در زمان تغییر دکوراسیون بسیار به آن توجه می‌شود، بدون تردید سرویس خواب است. سرویس خواب در دیزاین داخلی منزل بسیار نقش پررنگی دارد و از آنجایی که در چیدمان اولین المانی است که به چشم می‌آید و خودنمایی می‌کند، به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک سرویس خواب خوب و با کیفیت استفاده کنید.

سرویس خواب یاشین

شما در زمان خرید سرویس خواب برای منزل باید به نکات بسیاری توجه کنید. اولین نکته‌ای که بایستی به آن توجه ویژه‌ ای داشت،  فضایی است که قرار است در آن چیدمان صورت بگیرد. بدون تردید برای فضاهای کوچک وسایل با اندازه و سایز کوچک‌تر توصیه مطلوب‌تری به شمار می‌رود. شما می ‌توانید از برخی از وسایل برای اتاق خواب خود اگر فضای کافی ندارید استفاده نکنید. حال اگر به اندازه کافی فضا برای چیدمان داشته باشید، می ‌توانید از وسایل اضافی بیشتری برای دکوراسیون اتاق بهره ببرید.

تخت سرویس خواب یاشین

همانطوری که می‌دانید سرویس خواب از لوازم جانبی متعددی تشکیل شده است. از مهم ‌ترین ارکان آن می ‌توان به تخت اشاره کرد که رکن اصلی و اساسی به شمار می ‌رود. موارد بعدی ملزومات اضافی هستند که عبارت‌ اند پاتختی، دراور، میز آرایش، پاف و آینه که در صورت عدم نیاز می ‌توانید تنها موارد اصلی را تهیه کنید. از آنجایی که در زمان چیدمان به نما و ظاهر اصلی سرویس خواب بسیار اهمیت داده می‌شود، تاج تخت این سرویس به شکل شکیلی طراحی شده است. نمایی پایینی تخت نیز همانند تاج بالای تخت به همان سبک طراحی و ساخته شده است که این قرینه‌ سازی سبب زیبایی کار می ‌شود. تخت یکی از اصلی‌ترین وسایل برای اتاق خواب محسوب می‌ شود که نیاز به سایر وسایل جانبی را فراهم می ‌سازد.

پاتختی سرویس خواب یاشین

پاتختی‌ هایی که در دو طرف تخت قرارگرفته ‌اند، علاوه بر آنکه اندازه ‌شان بزرگ نیست و فضای زیادی را اشغال نمی‌ کند، ارتفاع مناسبی نیز از سطح زمین دارند. این ارتفاع به‌ اندازه‌ ای است که شما به راحتی می‌توانید زیر پاتختی را با جارو برقی نظافت کنید. پاتختی از یک کشو با چهار پایه طلایی ساخته شده و طراحی و رنگ ‌آمیزی ست با تخت انجام شده است. پاتختی یکی از لوازم ضروری است که همیشه باید همراه تخت باشد، مگر اینکه برای مثال تخت مجهز به کشوهایی در کناره‌ هایش باشد و شما از تهیه آن معاف شوید. بدون شک استفاده از پاتختی برای رفاه بیشتر در اتاق خواب امری جدی است. به عنوان مثال شما با قرار دادن داروهای خود در داخل کشو و یک لیوان آب بر روی میز می‌توانید هر تایمی که نیاز داشتید داروی خود را مصرف کنید.

میز آرایش سرویس خواب یاشین

طراحی خاص آینه و نمای میز آرایش یک مزیت بارز برای بهتر دیده شدن سرویس خواب یاشین به شمار می‌رود. شما می‌توانید بدون اینکه صندلی میز آرایش فضای زیادی را به خود اختصاص دهد، از آن برای اتاق خواب خود بهره ببرید؛ زیرا طراحی میز به شکلی است که در فضای خالی زیر میز به راحتی جایگذاری می‌شود.کشوهای تعبیه‌شده بر روی میز آرایش این امکان را به شما می‌دهند که لوازم آرایشی بهداشتی خود را به صورت جداگانه در دو طرف کمد قرار دهید. آینه این میز آرایش نیز با یک بی‌نظمی خاصی، زیبایی نظم پیداکرده است؛ گویی قابی به شکل وارونه تهیه شده که آینه بر روی آن سوار شود. در این میز آرایش شما می‌ توانید از سه کشو و دو کمد بزرگ بهره بگیرید. طراحی نمای درو کشوها دقیقا شبیه به ایده پردازی است که درقاب و تاج پایین تخت صورت گرفته است.

 نگاه کلی به سرویس خواب یاشین

ازآنجایی که طراحی خاص این سرویس خواب بسیار چشم‌ نواز و زیبا است، بهترین گزینه برای دیزاین اتاق خواب شما به شمار می‌رود. همچنین کم شدن لوازم جانبی آن را می ‌توان یک حسن محسوب کرد؛ زیرا شما از این سرویس خواب شکیل به راحتی برای آپارتمان ‌های با فضای کوچک می‌ توانید بهره ببرید. به دلیل رنگ ‌آمیزی روشنی که از آن برای طراحی استفاده شده است، می‌توانید از هر تم رنگی برای فضای خود بهره بگیرید. دست شما برای انتخاب یک روتختی سنتی و یا یک روتختی فانتزی نیز باز است و با توجه به سلیقه خود می‌ توانید از هر یک از آن‌ها استفاده کنید. شما با هر تناژ رنگی که به آن علاقه داشته باشید، می‌ توانید یک دکوراسیون متفاوت را در فضا مشاهده کنید. بهره بردن از یک آباژور ایستاده یا چند درختچه سبب بهتر دیده شدن دکوراسیون شما در اتاق خواب می ‌شود.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات