مبل » مبل شزلون » شزلون سوگل

شزلون سوگل

  • شزلون سوگل :


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در 15 تا 25 روز آینده
قیمت:2,450,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:2,450,000تومان

محصولات مشابه:

شزلون، قطعه مبلی است که می‌تواند به تنهایی بخشی خالی از خانه شما را مبله نماید. بخشی از خانه شما که از شدت خالی بودن، دل را می زند با معجزه ورود یک شزلون، مبله و شیک و دلپسند می‌شود. قرار گرفتن یک عسلی مخصوص در کنار شزلون با پس زمینه دیوار پوشیده شده از کاغذ دیواری و آراسته شده با پرده‌های بلند، می‌تواند گوشه عریان خانه شما را تبدیل به گوشه‌ای از کاخ نماید؛ یک شزلون بهتر از یک کاناپه تک می‌تواند این نقش را ایفا کند چون طراحی متفاوت شزلون، نوعی زیبایی و چشمگیری خاص خود را به همراه دارد و نیز به جهت اینکه شزلون ماهیتاً ساختار مشخصی ندارد، بهتر می‌تواند خود را با فضاهای متفاوت و ساختارها و دکوراسیون‌های متفاوت هماهنگ کند.

فرم و شکل مبل‌های معمول، از صندلی- با دسته و بدون دسته- الهام گرفته شده است. در واقع مبل، یک صندلی است که با استفاده از فوم و فنر، نشیمن و پشتی راحت‌تری پیدا کرده است. می‌توانیم بگوییم که مبل برای نشستن راحت و تخت برای خوابیدن راحت، طراحی شده است؛ اما آیا تنها وضعیت‌های بدن برای استراحت، مطالعه، تماشای تلوزیون و ... نشسته و خوابیده است؟  مسلما جواب این سوال منفی است. در اینجاست که شزلون‌ها طراحی شده‌اند تا امکان استراحت و کلا زندگی در وضعیت‌های متنوع‌تری را برای شما فراهم نمایند.

فرض کنید که نوعی مبل وجود داشته باشد که بتوانید هر زمان که فراغتی حاصل شد، روی آن دراز بکشید. به طوریکه سر و پاهای شما روی بالشهای نرم و محکمی قرار گیرد. چنین وضعیتی به عنوان مثال برای مطالعه بسیار خواستنی است و شزلون می تواند چنین موقعیتی را در خدمت شما قرار دهد.

شزلون طرح سوگل با دو دسته در دو اندازه متفاوت که یکی نسبتا بزرگ و دیگری بسیار کوچکتر است و نیز یک  پشتی موجی شکل که ارتفاع آن در قسمتء‌های مختلف، متفاوت است امکان وضعیت‌های متنوع برای قرار گرفتن بدن شما روی مبل را فراهم می‌کند. ضمن اینکه همین عدم تقارن، چشم‌نوازی خاص خود را دارد.

همچنین می‌توانید از دسته بلندتر شزلون طرح سوگل به عنوان نیم پشتی استفاده کنید و کوچک بودن دسته دوم امکان آزاد قرار گرفتن پای شما را فراهم می‌کند. در عین حال از کنج بین دسته بزرگتر و پشتی نیز  می‌توانید به عنوان یک پشتی دو وجهی استفاده کنید و ....

نقش گل‌های ریز، ملوسی و ظرافت خاص خود را داشته و به همین جهت محبوبیت ویژه‌ای نزد بسیاری از بانوان دارد. طراحان نیز سعی می‌کنند با استفاده از گل‌های ریز در طراحی پارچه و لباس ( از مانتو گرفته تا تاپ و دامن )، لوازم شخصی ( از کیف و کتونی گرفته تا جلد کلاسور و برچسب کیبورد ) و لوازم خانگی (از لوازم تزیینی گرفته تا فرش و مبلمان ) صاحبان این سبک سلیقه ظریف را راضی نگه دارند.

در کنار هم قرار گرفتن خطوط لوزی شکل و گل‌های ریز، یک حال و هوای نوستالوژیک دارد و هر چیزی که حسی نوستالوژیک داشته باشد قدری آرامش و لختی و راحتی ناشی از حس آسودگی و آرامش را نیز با خود به همراه دارد و همین موجب محبوب و دلپسند شدن آن می‌گردد. در عین حال به جز پارچه طرح لوزی، چندین نوع پارچه دیگر نیز برای تولید شزلون طرح سوگل استفاده شده تا بتوانید راحت‌تر این قطعه مبل خلاقانه را با دکوراسیون منزل و سلیقه شخصی خودتان هماهنگ نمایید.

تعداد نشیمن
3
نیاز به نصب
دارد
جنس اسکلت
چوب راش
جنس چوب نماکار
چوب مهندسی شده (Engineered wood)
منبت کاری
چوب مهندسی شده (Engineered wood)، چوب راش
پوشش منبت کاری
رنگ و سرگل ورق طلا
جنس پارچه
یزد پر تراکم
متراژ پارچه
10 متر
جنس فوم
فوم سرد
ابعاد
طول: 220 سانتی متر عرض:75 سانتی متر ارتفاع:114 سانتی متر
نوع گارانتی
18 ماهه توکامارت
ضمانت تعویض
7 روز
گارانتی پارچه
ندارد
وارانتی
60 ماهه
ست ناهارخوری
دارد(ناهارخوری فروهر)
زمان تولید و تحویل
حداکثر 15 روز
شرایط فروش و پرداخت
نقدی
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات