مبل » مبل شزلون » شزلون نازگل

شزلون نازگل

  • شزلون نازگل :


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در 15 تا 25 روز آینده
قیمت:2,400,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:2,400,000تومان

محصولات مشابه:

ساده‎ترین و معمول‎ترین شکل مبلمان، صندلی‌هایی هستند که  با اضافه شدن فوم و پارچه و فنر، هم نرم و گرمتر شده‌اند و هم چشمنوازتر و خانگی تر، و ما آن‌ها را به نام مبل می‌شناسیم. اما لزومی ندارد که یک نشیمن راحت (مبل) فقط به شکل قالبی یک صندلی و مشخصاً برای نشستن باشد.

می‎توان طرحی نو درانداخت و رنگی از تفاوت و قالب_گریزی به دکوراسیون خانه زد و به این شکل، حس و حالی از رهایی به دکوراسیون خانه بخشید؛ این کار را می‎توان با اضافه کردن قطعه مبلی متفاوت به اسم شزلون به مجموعه مبل‌ها ایجاد کرد. شزلون، قطعه مبلی است که به علت متفاوت بودن، چشمگیر است و حال و هوای خانه شما را از رکود و یکنواختی در می‎آورد. تفاوت همیشه زیباست، تفاوت یعنی نگنجیدن در قالب‌های مرسوم و قائل شدن سهمی برای آزادی ذاتی انسان که درون هر شخصی به ودیعه گذاشته شده و هر سلیقه و روحیه‌ای آن را می‎پسندد و از آن انرژی می‌گیرد.

به طور کلی شزلون‌ها برای شما امکان قرار گرفتن در وضعیت‌های متنوع‎تری را نسبت به مبلهای معمول فراهم می‎کنند و بسته به نوع طراحی شزلون می‌توانید در وضعیت‌های خوابیده، نیمه خوابیده، نیمه نشسته و حالت‌هایی که در آن می‌توان پا را در اطراف مبل آویزان کرد و ... قرار گیرید.

قابلیت در اختیار قرار دادن حالت‌های متنوع نشستن و خوابیدن در شزلون، موجب می‎شود که این وسیله کاربری‌های متنوع‎تری نسبت به مبل‌های معمولی داشته باشند و امکانات بیشتر برای استراحت، تماشای تلوزیون – مثلا در حالت خوابیده همراه با کمی بلندی سر و ..‌ - و مطالعه .. را فراهم نماید.

 شزلون‌ها در طراحی‎های بسیار متنوع و در سبک‌های مختلف تولید می‎شوند؛ از شزلون راحتی گرفته تا شزلون سلطنتی، تاجدار و مدرن. برخی از شزلون‌ها به ویژه شزلون‌های مدرن بسیار ساختار‎شکنانه طراحی می‎شوند. در عین حال برخی دیگر همچون «شزلون طرح نازگل» به گونه‎ای طراحی شده‌اند که تفاوت چندانی با کاناپه ندارند، تا افرادی که تمایل به ساختار‎شکنی و ریسک زیادی در دکوراسیون منزل خود ندارند و در عین حال تفاوت و تنوع را می‎پسندند نیز بتوانند مشتری شزلون شوند.

گرچه «شزلون طرح نازگل» تشابه زیادی به یک کاناپه تک دارد، اما در عین حال، منحنی متناسب دستهها و حالت موجی شکل پشتی شزلون موجب شده است که این طرح از شزلون به نظر غالب افراد چشمنواز و مقبول بیفتد. همچنین انحنای دلنواز به کار رفته در پشتی مبل که از انحنای زیبای ساقههای گیاهان الهام گرفته شده است و نیز کم شدن از مساحت پشتی شزلون نسبت به کاناپههای معمول، موجب شده است که این قطعه مبل زیبا حس انباشتگی و پُری کمتری را به فضا و نیز چشمان بیننده القا کند. همین چابکی بیشتر در طراحی موجب می شود که این قطعه مبل بهتر با فضاهای گوناگون هماهنگ شود و نیز دلپسندتر دیده شود.

تعداد نشیمن
3
نیاز به نصب
ندارد
جنس اسکلت
چوب راش
جنس چوب نماکار
چوب مهندسی شده (Engineered wood)
منبت کاری
چوب مهندسی شده (Engineered wood) ، چوب راش
پوشش منبت کاری
رنگ و سرگل ورق طلا
جنس روکش
روکش ورق طلا
جنس پارچه
یزد پرتراکم
متراژ پارچه
10 متر
جنس فوم
فوم سرد
ابعاد
طول: 220 سانتی متر عرض:80 سانتی متر حداکثر ارتفاع:120 سانتی متر
نوع گارانتی
18 ماهه توکامارت
ضمانت تعویض
7 روز
گارانتی پارچه
ندارد
وارانتی
60 ماه
ست ناهارخوری
دارد
زمان تولید و تحویل
حداکثر 15 روز
شرایط فروش و پرداخت
نقدی
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات