راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل افشار

توقف تولید
مبل استیل افشار
مبل استیل افشار
مبل استیل افشار
مبل استیل افشار
مبل استیل افشار
...

مبل‌های استیل بیش از هر نوع مبل دیگری، شوکت، جلال و حال و هوای سلطنتی را القا میکنند و به همین علت است که آن‌ها را مبل سلطنتی نیز مینامند. درواقع استفاده از کلمه «استیل» برای این نوع مبل‌ها نادرست است؛ زیرا نه تنها استیل، بلکههیچ فلز دیگری در ساخت مبل‌های استیل استفاده نمیشود و علت اطلاق این نام به مبل‌های سلطنتی به یک اشتباه رایج – یعنی تلفظ غلط کلمه انگلیسی « Style» به معنای «سبک» به صورت «استیل»- برمیگردد.

سلطنتی بودن مبل‌های استیل موجب شده است که بیش از هر نوع مبل دیگری مناسب چیدمان اتاق پذیرایی باشند بهطوریکه هیچ مبلدیگری قابلیت رقابت با این مبل‌ها را در بخش پذیرایی خانه ندارد. مبل‌های استیل علاوه بر زیبایی و جلال و شکوهی که به خانه اضافه می‎کنند،مقاوم‌تر و با دوام‌تر از سایر انواع مبل‌ها نیز هستند. زیرا چوب استفاده شده در کلاف این مبل‌ها از چوب‌های با‎کیفیت انتخاب می‎شوند تا توان ضربات کنده‎کاری و منبت شدن را داشته باشند. چرا که منبت‎کاریِ قابل‎توجه یکی از ویژگی‌های بارز مبل سلطنتی است.

در این میان، طراح مبل افشار نیز با به کار گرفتن منبتی ظریف و گسترده به شکل تاج،شخصیت یک پادشاه و امپراطوررا به مبل بخشیده است. شاید شما هم این تجربه را داشته‎اید که گاهی احساس می‎کنید اشیا در حال سخن گفتن با شما هستند؛گویی که روح و شخصیتی دارند. این احساس درست است و در واقع این همان روح و شخصیتی است که سازندگان اثر با استفاده ازمولفه‎هایی چون طرح، رنگ، ابعاد، حجم و .. به اشیاء می‎بخشند.

الهام گرفتن از تاج امپراطوری وملکه برای تاج مبل سه نفره افشار و تاج‌های مبل‌های تک، به استخدام درآوردن یک عنصر سلطنتی برای افزودن بر شخصیت سلطنتی مبل‌هایی است که قرار است به شکوه خانه‌های شما بیفزاید. پشتی و تاج بلند مبل سلطنتی افشار نیز بیش از پیش بر جنبه سلطنتی بودن مبل و چشمگیری آن افزوده است.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: