راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال رایگان

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل اهورا

انتخاب نشمین
کاناپه 1 عدد، تک نفره 4 عدد، میزبان 0 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
نداشته باشد
انتخاب ناهارخوری
نداشته باشد
انتخاب رنگ بدنه
سفيد مشکي
انتخاب پارچه
مارال کد maral9
تومان 10,500,000
9,450,000
%10
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا
...

در واقع آنچه که خانه را تبدیل به خانه می‎کند همان حس گرما و دنجی و آسودگی و آرامشی است که از خانه انتظار می‎رود، که عوامل مختلفی -همچون گرم بودن دل‌های اهالی خانه- در به وجود آوردن این حس مؤثّر هستند. که البته در مؤثر بودن دکوراسیون در این امر هم هیچ شکی نیست.

امروزه مبل‌ها نه تنها وسایل لوکسی محسوب نمی‎شوند، بلکه وسایل بسیار کاربردی و محبوبی قلمداد می‎شوند که علاوه بر فراهم کردن راحتی برای اعضای خانوده، موجب زیبایی و خانه شدن خانه می‎شوند. به ویژه مبل‌های استیل که کلاف آن‌ها چوبی است و در آن‌ها بیش از سایر انواع مبل‌ها از منبت‎کاری استفاده می‎شود و به جهت این دو ویژگی، اصالت و گرمای بیشتری به دکوراسیون خانه می‎بخشند.

راستش را بخواهید امروزه دیگر داشتن و نداشتن مبل محل بحث نیست؛ بلکه سوالی که افراد را به تکاپو وامی‎دارد و انتخاب و خرید را برای آن‌ها دشوار می‎کند این است که «چه مبلی بخرم؟»

با ما همراه باشید تا قدم به قدم شما را به یک ذهنیت روشن‌تر از خرید مبلمان مد نظرتان نزدیک‌تر کنیم:

 از انواع متعدد سبک‌های دکوراسیون شاید بتوان گفت که معمول‌ترین آن‌ها در خانه‎های ایرانی، سبک‌های کلاسیک و مدرن است. اما به نظر می‎رسد که سبک مدرن آن گرما و احساس خانه بودن را به خانه نمی‎دهد و بیشتر مناسب جوانانی است که از نوگرایی و متفاوت بودن لذت می‎برند. بنابراین فرض می‎کنیم که شما سبک کلاسیک را برای دکوراسیون انتخاب کرده‎اید. در این صورت اگر خانه شما کوچک است، می‎توانید از مبل‌های کلاسیک جمع و جور استفاده کنید و آن‌ها را نه تنها در پذیرایی، بلکه در قسمت‌های گوناگون خانه به کار ببرید. اما اگر خانه شما بزرگ است می‎توانید از یک دست مبلمان استیل برای پذیرایی از میهمانان و یک دست مبلمان راحتی برای زندگی روزمره و تماشای تلوزیون و... استفاده نمایید.

اما تا اینجا فقط نوع مبل را انتخاب کرده‌ایم و به بخش سخت‎تر انتخاب، یعنی انتخاب تنها یک مدل از بین صدها مدل از یک نوع مبلمان، رسیده‌ایم. طراحان مبل‌های استیل با استفاده از مؤلفه‎های بسیاری که در طراحی مبل‌های استیل مطرح هست، همچون میزان انحنای پایه‎ها و دسته‎ها، میزان بلندی پشتی و تاج، نوع نقش و میزان و نحوه پراکندگی منبت‎کاری‎ها، نوع چوب استفاده شده در کلاف مبل، نوع و قطر مواد استفاده شده در بدنه مبل، طرح پارچه، رنگ پارچه و چوب و منبت کاری و ... روح، هویت و شخصیت‌های متفاوتی به مبل‌ها می‎بخشند و افراد جذب مبلی می‎شوند که با حال و ‎هوا و شخصیت خود هماهنگ می‎بینند. بنابراین شاید بهتر باشد به جای درگیر این جزئیات شدن از یک جایی به بعد هر مبلی را که به دلمان می‎نشیند انتخاب کنیم. به شرطی که ابعاد آن با متراژ خانه و رنگ آن با دکوراسیون خانه هماهنگ باشد یا دست کم بتوان خانه و دکوراسیون با مبل انتخابی هماهنگ کرد.

در این میان مبلمان مدل اهورا مبل استیلی تقریباً با همان شکل و شمایل چشم‎آشنای معمول مبل‌های استیل است، با این تفاوت که منبّت‎کاری‎های آن به صورت نسبتاً پر، در پایه و تاج متمرکز شده و نسبتاً بلند بودن تاج‌ها، بلندتر بودن پشتی مبل سه نفره نسبت به مبل‌های تک نفره و استفاده از منبّت‎کاری در بدنه پشتی، بر جنبه چشمگیر و سلطنتی بودن آن افزوده است.

پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: