راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل اهورا

انتخاب نشمین
تک نفره 4 عدد،میزبان 0 عدد،کاناپه 1 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
انتخاب ناهارخوری
انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 36,514,800
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا
مبل استیل اهورا
...

در واقع آنچه که خانه را تبدیل به خانه می‎کند همان حس گرما و دنجی و آسودگی و آرامشی است که از خانه انتظار می‎رود، که عوامل مختلفی -همچون گرم بودن دل‌های اهالی خانه- در به وجود آوردن این حس مؤثّر هستند. که البته در مؤثر بودن دکوراسیون در این امر هم هیچ شکی نیست.

امروزه مبل‌ها نه تنها وسایل لوکسی محسوب نمی‎شوند، بلکه وسایل بسیار کاربردی و محبوبی قلمداد می‎شوند که علاوه بر فراهم کردن راحتی برای اعضای خانوده، موجب زیبایی و خانه شدن خانه می‎شوند. به ویژه مبل‌های استیل که کلاف آن‌ها چوبی است و در آن‌ها بیش از سایر انواع مبل‌ها از منبت‎کاری استفاده می‎شود و به جهت این دو ویژگی، اصالت و گرمای بیشتری به دکوراسیون خانه می‎بخشند.

راستش را بخواهید امروزه دیگر داشتن و نداشتن مبل محل بحث نیست؛ بلکه سوالی که افراد را به تکاپو وامی‎دارد و انتخاب و خرید را برای آن‌ها دشوار می‎کند این است که «چه مبلی بخرم؟»

با ما همراه باشید تا قدم به قدم شما را به یک ذهنیت روشن‌تر از خرید مبلمان مد نظرتان نزدیک‌تر کنیم:

 از انواع متعدد سبک‌های دکوراسیون شاید بتوان گفت که معمول‌ترین آن‌ها در خانه‎های ایرانی، سبک‌های کلاسیک و مدرن است. اما به نظر می‎رسد که سبک مدرن آن گرما و احساس خانه بودن را به خانه نمی‎دهد و بیشتر مناسب جوانانی است که از نوگرایی و متفاوت بودن لذت می‎برند. بنابراین فرض می‎کنیم که شما سبک کلاسیک را برای دکوراسیون انتخاب کرده‎اید. در این صورت اگر خانه شما کوچک است، می‎توانید از مبل‌های کلاسیک جمع و جور استفاده کنید و آن‌ها را نه تنها در پذیرایی، بلکه در قسمت‌های گوناگون خانه به کار ببرید. اما اگر خانه شما بزرگ است می‎توانید از یک دست مبلمان استیل برای پذیرایی از میهمانان و یک دست مبلمان راحتی برای زندگی روزمره و تماشای تلوزیون و... استفاده نمایید.

اما تا اینجا فقط نوع مبل را انتخاب کرده‌ایم و به بخش سخت‎تر انتخاب، یعنی انتخاب تنها یک مدل از بین صدها مدل از یک نوع مبلمان، رسیده‌ایم. طراحان مبل‌های استیل با استفاده از مؤلفه‎های بسیاری که در طراحی مبل‌های استیل مطرح هست، همچون میزان انحنای پایه‎ها و دسته‎ها، میزان بلندی پشتی و تاج، نوع نقش و میزان و نحوه پراکندگی منبت‎کاری‎ها، نوع چوب استفاده شده در کلاف مبل، نوع و قطر مواد استفاده شده در بدنه مبل، طرح پارچه، رنگ پارچه و چوب و منبت کاری و ... روح، هویت و شخصیت‌های متفاوتی به مبل‌ها می‎بخشند و افراد جذب مبلی می‎شوند که با حال و ‎هوا و شخصیت خود هماهنگ می‎بینند. بنابراین شاید بهتر باشد به جای درگیر این جزئیات شدن از یک جایی به بعد هر مبلی را که به دلمان می‎نشیند انتخاب کنیم. به شرطی که ابعاد آن با متراژ خانه و رنگ آن با دکوراسیون خانه هماهنگ باشد یا دست کم بتوان خانه و دکوراسیون با مبل انتخابی هماهنگ کرد.

در این میان مبلمان مدل اهورا مبل استیلی تقریباً با همان شکل و شمایل چشم‎آشنای معمول مبل‌های استیل است، با این تفاوت که منبّت‎کاری‎های آن به صورت نسبتاً پر، در پایه و تاج متمرکز شده و نسبتاً بلند بودن تاج‌ها، بلندتر بودن پشتی مبل سه نفره نسبت به مبل‌های تک نفره و استفاده از منبّت‎کاری در بدنه پشتی، بر جنبه چشمگیر و سلطنتی بودن آن افزوده است.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: