راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل ترنج

انتخاب نشمین
کاناپه 1 عدد، تک نفره 4 عدد، میزبان 0 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
نداشته باشد
انتخاب ناهارخوری
نداشته باشد
انتخاب رنگ بدنه
سفيد مشکي
انتخاب پارچه
مارال کد maral9
تومان 34,282,800
مبل استیل ترنج
مبل استیل ترنج
مبل استیل ترنج
مبل استیل ترنج
مبل استیل ترنج
...

گلی ناپژمردنی در مرکز دکوراسیون خانه شما؛ این قابلیتی است که مبل استیل طرح ترنج برای خانه شما به ارمغان میآورد. گل، نماد زندگی، زیبایی، دوستی و لطافت بوده و خواهد بود. شاید اغراق نباشد اگر بگوییم گل نماد تمام حس‌های خوب است و نیز زنده کننده این حس‌ها، در زمان‌هایی که قدری حس و حالمان با حال خوب زاویه ساخته است.

از سوی دیگر شاید شما هم از افرادی هستید که استفاده از گلهای مصنوعی را در محیط خانه نمیپسندید و اعتقاد دارید که خانه محیط زندگی است و نباید گیاهی که سمبل زندگی و رشد است به صورت غیر زنده و مصنوعی در خانه وجود داشته باشد، به ویژه امروزه که قوانین فنگشویی، استفاده از گل مصنوعی و نیز گل خشک را در محیط خانه رد می کند. در این صورت یک طرح درشت و در عین حال متناسب و چشمنواز گل میتواند حس اهالی خانه را به زیبایی و لطافت گل متصل نگه دارد و چنین طرحی در تلطیف روحیه اهالی خانه بیتاثیر نخواهد بود.

در مبلمان استیل مدل ترنج، طرح گل به خوبی به دل چشم‌گیرترین بخش مبلمان -یعنی بدنه مبل سه نفره- نشسته و مبلمانی متفاوت و چشمنواز را خلق کرده است. به ویژه آنکه تناسب ابعاد مبل نیز بر اساس همان اندازههای چشمآشنایی است که از مبل استیل سراغ داریم. جز کمی بلند بودن پشتی مبل سه نفره و تاج‌ها که بر جنبه سلطنتی و چشمگیرتر بودن مبل افزوده است.

معمولاً منبتکاری در مبل‌های استیل روی کلاف مبل صورت میگیرد، اما در مبلمان استیل ترنج، نقشی که بر بدنه مبلمان جلوهگری میکند تنها با منبتکاری ایجاد نشده است؛ بلکه حالت ترکیبی دارد. یعنی این نقش بر اثر کنار هم قرار گرفتن چوب منبّتکاری شده و پارچه پفکی شده و برجسته، به وجود آمده است. از آنجا که این طرح‌های ترکیبی، جدید بوده و کمتر در خانهها دیده می‎شود، لذا چنین سِت مبلمانی میتواند انتخاب افرادی باشد که تفاوت و یکتایی را میپسندند. چنین مبلی به جهت اینکه احتمال وجود آن در دیگر خانه‎ها کمتر است میتواند امضا و نشانه خانه شما باشد.

نکته دیگری که باید در مورد مبلمان سلطنتی مدل ترنج، مورد اشاره قرار گیرد، دوبل بودن تشک‌هاست که موجب میشود هم نظافت مبل راحتتر باشد و همین اینکه  در صورت نشست کردن فوم داخل تشک - پس از سال‌ها استفاده - بتوانید بدون نیاز به تعمیر مبل، فوم‌ها را تعویض نمایید. همچنین لمسهکوبی شدن مبل‌های تک نفره موجب راحتتر و بهتر شدن حس فردی که به پشتی تکیه میدهد خواهد شد. زیرا لمسهها موجب عبور راحت‌تر هوا بین لباس‌ها و مبل میشوند (منظور از لمسه ایجاد طرح لوزیهای کنارهم روی بدنه مبل، با استفاده از دوخت و یا دکمهدوزی است).

مبل‌های استیل به جهت فرم رسمی که دارند نوعی اصالت و وقار را به محیط القا میکنند،  استفاده از هنر منبت در این مبل‌ها نیز بر جنبه اصالت آن میافزاید؛ چرا که هنر منبت در ایران پیشینه زیادی دارد و حتی در آثار سنگی شوش و تخت جمشید نیز قطعاتی از چوب منبّتشده یافت شده است. استفاده از چوب در نمای مبل استیل نیز یکی دیگر از عواملی است که بر جنبه اصالت مبل میافزاید.

اصولاً هر شیءای که به نوعی در اتصال با سنّت‌ها و زندگی پیشینیان ما باشد نوعی گرما به خانه میبخشد و موجب میشود که محیط خانه مطبوع‌تر و خواستنیتر شود. هم خود چوب این خاصیت را دارد و هم هنر منبت و از آنجا که مبل‌های استیل بیش از سایر انواع مبلمان از این دو عنصر بهره می گیرند، بنابراین بیش از آن‌ها نیز القا کننده اصالت و وقار هستند.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: