مبل » مبل استیل » مبل استیل خورشید

مبل استیل خورشید

مبلمان:

هفت نفره با میزبان1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفره، 2 میزبانهفت نفره بدون میزبان1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزباننه نفره1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبانسفارشی سازی
  • مبل استیل خورشید :

  • ناهارخوری استیل خورشید را میخواهم؟

    • انتخاب ابعاد میز:
  • ست 1 جلو مبلی و 2 عسلی را میخواهم؟


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در 15 تا 25 روز آینده
قیمت:9,000,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:9,000,000تومان

محصولات مشابه:

شاید در گذشته، آن زمان که زیباترین خانهها با فرش‌های لاکی فرش میشدند و دور تا دور اتاق پذیرایی با پشتی مزیّن میشد، مبل‌ها غریبههایی به نظر میرسیدند که قدری خودشان را میگرفتند و زیاد با آن‌ها احساس راحتی نمیکردیم. ولی امروز آن‌ها دوستان خاکی و همدل و همراه ما هستند.

امروزه مبل‌ها اشیایی دوستداشتنی، محبوب و سمبولیک هستند؛ زیرا شریک لحظات سخت و شیرین زندگی ما بوده و نقش پررنگی در خاطرات ما دارند. آن‌ها در لحظات شادی و دورهمی به عنوان نشیمن‌هایی راحت، پذیرای ما و میهمانانمان هستند و در زمان‌هایی که روزگار به ما سخت میگیرد با تمام بضاعت خود برای ما، آسودگی و راحتی فراهم میکنند که راحتتر بتوانیم روزهای سخت را پشت سر بگذاریم. و البته بضاعت آن‌ها در این زمینه نه تنها کم نیست، بلکه زیاد هم هست. زیرا آن‌ها اصولاً وسیله و نماد راحتی و آسودگی هستند.

راستش را بخواهید امروزه غالب افرادی که بودجهشان کفاف داشتن مبل را بدهد، در تهیه آن تردید نمیکنند. اما آنچه که خرید مبل را دشوار میکند تنوع انواع و مدل‌هاست.

فرض کنید شما کاملاً میدانید که در بین انواع مبل، انتخاب شما مبل استیل است. به طوریکه که قدری جنبه سلطنتی هم داشته باشد و چشمگیرتر از انواع معمول مبل‌های استیل باشد، بنابراین به نظر میرسد که از موضع مسلّط وارد بازار مبل میشوید و انواع مختلف مبل‌ها شما را محاصره نمی‌کنند. بلکه به سرعت از کنار مبل‌هایی که در مجموعه هدف شما نمیگنجند رد شده و در نهایت از بین  چند مدلی که مشخصههای مد نظر شما را دارند دست به انتخاب میزنید و با غرور به خانه برمی‌گردید و می گویید: «ظرف یک روز مبل انتخاب کردم، آن هم مبل دلخواهم رو. وقتی آدم به روز باشه و از قبل با مراجعه به اینترنت و دیدن مدل‌ها توی اینستاگرام و سایت‌های فروش آنلاین، مبل مد نظرش رو تعیین کنه دیگه با پای تاول زده برنمی‌گرده خونه، تازه قیمت‌ها هم دستم بود. شاید هم آنلاین خرید کردم؛ چون چند تا سایت قیمتاشون پایینتره و تخفیف هم میدن!».

اما باید بگوییم متاسفانه یا خوشبختانه تنوع بیش از این حدود است و شاید مجبور شوید در یک نقطه به سرعت تصمیم بگیرید و از بسیاری از جزئیاتی که باز میتوانند شما را درگیر کرده و در کام خود فروبلعند، فاکتور بگیرید. اتفاقاً گاهی خیلی وسواسی برخورد نکردن نتیجه بهتری میدهد؛ ضمن اینکه وقتی مبل‌ها کنار هم هستند تنوع خود را به شکل سرگیجه آوری نشان میدهند. اما وقتی یک دست را مستقلاَ به خانه برده و میچینید (البته به شرطی که ابعاد و طرح و رنگ مبل با متراژ خانه و دکوراسیون آن هماهنگ باشد)، به خوبی در دکوراسیون خانه مینشیند و بیش از پیش زیبایی خود را نشان میدهد؛ گرچه در بازار مبل، جلوه‌گری و هویت آن زیر سایه سایر مبل‌ها مجال بروز نمی‌یافت و تا این حد شایسته و زیبا به نظر نمی‌رسید.

در این میان مبل استیل خورشید با تاج‌های بلند منبّتکاری شده، پشتی بلند، استفاده از طرح بال عقاب در منبّتکاری بدنه پشتی مبل سه نفره و استفاده از طرح پنجهی شیر در منبّتکاری پایهها از سایر مبل‌های استیل متمایز شده است.

 قطور کردن بخشی از پایه و استفاده از المان‌هایی که تداعی کننده قدرت هستند (بال عقاب و پنجه شیر) بر هیبت مبل افزوده است. همچنین بلند بودن تاج‌ها و پشتی مبل سه نفره، استفاده پُر از منبّتکاری و نیز استفاده از منبّتکاری در بدنه پشتی تمام قطعات مبل (نه تنها مبل سه نفره) به این هیبت و جنبه سلطنتی بودن مبل بیش از پیش افزوده است.

تعداد نشیمن
۹ نفره (پیش فرض)، ۷ نفره
نیاز به نصب
ندارد
نوع گارانتی
گارانتی توکامارت
مدت گارانتی
18 ماه
مدت وارانتی
60 ماه
جنس پارچه
یزد پرتراکم، درجه کیفی A (انتخابی)
جنس اسکلت
چوب
جنس چوب
نراد گرجی
جنس چوب نماکار
پلی استر (رزین)
منبت کاری
با دستگاه
جنس روکش
ورق طلا
جنس فوم
پلی اوررتان
رنگ چوب
طلایی، سفید، نقره، گردویی
زمان تولید و تحویل
حداکثر 15 روز
شرایط پرداخت
نقدی
جلو مبلی
دارد (انتخابی)
عسلی
دارد (انتخابی)
پاف
دارد (انتخابی)
لاوست و شزلون
دارد (انتخابی)
کاور مبل و پیراهن پارچه ای
دارد (انتخابی)
بسته بندی
سلفون حباب دار ضد ضربه
ارسال رایگان درب منزل
در سراسر کشور
حمل رایگان طبقات
ندارد
تسویه درب منزل
در سراسر کشور
ضمانت بازگشت محصول
7 روز
مبلمان قابل عرضه
۹ نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (۴ عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)۷ نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (2 عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)
ابعاد کاناپه
طول: 240 سانتی متر، عرض: 80 سانتی متر، ارتفاع: 170 سانتی متر
ابعاد مبل تک نفره
طول: 110 سانتی متر، عرض: 80 سانتی متر، ارتفاع: 140 سانتی متر
ابعاد صندلی میزبان
طول: 60 سانتی متر، عرض: 65 سانتی متر، ارتفاع: 140 سانتی متر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات