راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل سپنتا

انتخاب نشمین
تک نفره 4 عدد،میزبان 0 عدد،کاناپه 1 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
انتخاب ناهارخوری
انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 32,050,800
مبل استیل سپنتا
مبل استیل سپنتا
مبل استیل سپنتا
مبل استیل سپنتا
مبل استیل سپنتا
...

شاید آن زمان که بالش‌های استوانهای با روکش گلدوزی شده، پشتی‎‎های طرح ترکمن و پتوهای دولا پهن شده، ابزار مهیا نمودن خانه برای پذیرایی از میهمانان بود، مبل‌های کنونی اشیایی لوکس و جاگیر به نظر میرسیدند. اما امروزه همین اشیا به قدری جای خود را در خانههای ایرانی باز کردهاند که اصولاً دکوراسیون خانهها به نفع آن‌ها و در هماهنگی با آن‌ها، تغییر کرده است. یکی از شایعترین مصادیق این تغییر، جایگزین شدن فرش‌های بزرگ با قالیچه وکفپوش‌های سرامیکی و پارکت است.

خلاصه اینکه امروزه این اشیاء به قدری محبوب هستند که غالب افراد در ضرورت آن‌ها برای زیباتر شدن خانه و راحت‌تر شدن زندگی در خانه، شک ندارند. اما مساله اینجاست که تنوع بسیار بالای انواع ومدل‌های گوناگون مبل‌ها، انتخاب را دشوار کرده است.

عوامل متعددی وجود دارند که باعث تنوع مبل‌ها می‎شوند: از انواع راحتی و مدرن و ... که بگذریم و فقط خودمان را محدود به مبل‌های کلاسیک نماییم و از میان این نوع مبل نیز اگر از آن‌ها که طراحی‎های عجیب غریب و خلّاقانه و یا کلاف‌های غیر‎چوبی دارند، بگذریم و به مبل‌هایی که فعلاً در ایران مرسوم هستند اکتفا کنیم، باز هم به ساحل مقصود نرسیده‌ایم و دریای مواجی از هزاران طرح در سبک کلاسیک پیش رویمان ظاهر می‎شود که مجبورمان میکند زورقی هر چند کوچک از دانش و آگاهیهای پایه در مورد خرید مبل پیدا کنیم تا بتوانیم خودمان را به ساحل مقصود-خرید یک دست مبلمان- برسانیم.

اول اینکه می‌توان گفت خود مبل‌های کلاسیک به دو دسته کلاسیک و استیل تقسیم می‌شوند که گرچه شباهت‌های بسیاری دارند، اما مبل‌های استیل غالباً جنبه سلطنتی بیشتری داشته و مقاوم‌تر و گران‌تر هستند. همچنین مبل استیل به جهت زیبایی و وقار و رسمیتی که دارد، بیش از هر نوع مبل دیگری مناسب پذیرایی است.

امروزه وجود یک دست مبلمان برای میهمان یعنی احترام به میهمان تا در وضعیت راحت‎تر و آسوده‎تری قرار گیرد و زمانی که در منزل ما به سر می برد، برایش خوشایندتر باشد. به ویژه اگر میهمانان ما افرد مسنی باشند، وجود مبلمان ضروری است.

اما اگر انتخاب شما مبل استیل باشد، باز هم پرونده خرید مبل در اینجا بسته نمی‎شود؛ چرا که مدل‌های مبلمان استیل آنقدر متنوع است که خود یک دنیاست. بنابراین شاید بهتر باشد از یک جایی به بعد، دیگر خودمان را با جزئیات خسته نکنیم و به حس کلی که با دیدن مبل پیدا می‎کنیم اعتماد کنیم. یعنی همان که در نگاه اول طرحش جذبمان کند و به دلمان بنشیند. (البته به شرط با کیفیت بودن مبل و تناسب رنگ وابعاد آن با دکوراسیون و متراژ خانه)

در این میان مبل سپنتا در یکی از شایعترین شکل و شمایل مبل‌های استیل طراحی شده است و استفاده از منبت کاری ظریف و طلایی بر زیبایی‌اش افزوده است. همچنین عواملی مانند استفاده از تاج نسبتاً بلند و نیز تاج معکوس برای پایین بخش نشیمن، استفاده از منبّتکاری در بدنه پشتی، بلندتر بودن پشتی مبل سه نفره نسبت به مبل‌های یک نفره و صاف بودن آن، بر جنبه سلطنتی و چشمگیر بودن مبلمان افزوده است.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: