مبل » مبل استیل » مبل استیل سپنتا

مبل استیل سپنتا

مبلمان:

هفت نفره با میزبان1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفره، 2 میزبانهفت نفره بدون میزبان1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزباننه نفره1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبانسفارشی سازی
  • مبل استیل سپنتا :

  • ناهارخوری استیل سپنتا را میخواهم؟

    • انتخاب ابعاد میز:
  • ست 1 جلو مبلی و 2 عسلی را میخواهم؟


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در ارديبهشت 99
قیمت:7,500,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:7,500,000تومان

محصولات مشابه:

شاید آن زمان که بالش‌های استوانهای با روکش گلدوزی شده، پشتی‎‎های طرح ترکمن و پتوهای دولا پهن شده، ابزار مهیا نمودن خانه برای پذیرایی از میهمانان بود، مبل‌های کنونی اشیایی لوکس و جاگیر به نظر میرسیدند. اما امروزه همین اشیا به قدری جای خود را در خانههای ایرانی باز کردهاند که اصولاً دکوراسیون خانهها به نفع آن‌ها و در هماهنگی با آن‌ها، تغییر کرده است. یکی از شایعترین مصادیق این تغییر، جایگزین شدن فرش‌های بزرگ با قالیچه وکفپوش‌های سرامیکی و پارکت است.

خلاصه اینکه امروزه این اشیاء به قدری محبوب هستند که غالب افراد در ضرورت آن‌ها برای زیباتر شدن خانه و راحت‌تر شدن زندگی در خانه، شک ندارند. اما مساله اینجاست که تنوع بسیار بالای انواع ومدل‌های گوناگون مبل‌ها، انتخاب را دشوار کرده است.

عوامل متعددی وجود دارند که باعث تنوع مبل‌ها می‎شوند: از انواع راحتی و مدرن و ... که بگذریم و فقط خودمان را محدود به مبل‌های کلاسیک نماییم و از میان این نوع مبل نیز اگر از آن‌ها که طراحی‎های عجیب غریب و خلّاقانه و یا کلاف‌های غیر‎چوبی دارند، بگذریم و به مبل‌هایی که فعلاً در ایران مرسوم هستند اکتفا کنیم، باز هم به ساحل مقصود نرسیده‌ایم و دریای مواجی از هزاران طرح در سبک کلاسیک پیش رویمان ظاهر می‎شود که مجبورمان میکند زورقی هر چند کوچک از دانش و آگاهیهای پایه در مورد خرید مبل پیدا کنیم تا بتوانیم خودمان را به ساحل مقصود-خرید یک دست مبلمان- برسانیم.

اول اینکه می‌توان گفت خود مبل‌های کلاسیک به دو دسته کلاسیک و استیل تقسیم می‌شوند که گرچه شباهت‌های بسیاری دارند، اما مبل‌های استیل غالباً جنبه سلطنتی بیشتری داشته و مقاوم‌تر و گران‌تر هستند. همچنین مبل استیل به جهت زیبایی و وقار و رسمیتی که دارد، بیش از هر نوع مبل دیگری مناسب پذیرایی است.

امروزه وجود یک دست مبلمان برای میهمان یعنی احترام به میهمان تا در وضعیت راحت‎تر و آسوده‎تری قرار گیرد و زمانی که در منزل ما به سر می برد، برایش خوشایندتر باشد. به ویژه اگر میهمانان ما افرد مسنی باشند، وجود مبلمان ضروری است.

اما اگر انتخاب شما مبل استیل باشد، باز هم پرونده خرید مبل در اینجا بسته نمی‎شود؛ چرا که مدل‌های مبلمان استیل آنقدر متنوع است که خود یک دنیاست. بنابراین شاید بهتر باشد از یک جایی به بعد، دیگر خودمان را با جزئیات خسته نکنیم و به حس کلی که با دیدن مبل پیدا می‎کنیم اعتماد کنیم. یعنی همان که در نگاه اول طرحش جذبمان کند و به دلمان بنشیند. (البته به شرط با کیفیت بودن مبل و تناسب رنگ وابعاد آن با دکوراسیون و متراژ خانه)

در این میان مبل سپنتا در یکی از شایعترین شکل و شمایل مبل‌های استیل طراحی شده است و استفاده از منبت کاری ظریف و طلایی بر زیبایی‌اش افزوده است. همچنین عواملی مانند استفاده از تاج نسبتاً بلند و نیز تاج معکوس برای پایین بخش نشیمن، استفاده از منبّتکاری در بدنه پشتی، بلندتر بودن پشتی مبل سه نفره نسبت به مبل‌های یک نفره و صاف بودن آن، بر جنبه سلطنتی و چشمگیر بودن مبلمان افزوده است.

تعداد نشیمن
۹ نفره (پیش فرض)، ۷ نفره
نیاز به نصب
ندارد
نوع گارانتی
گارانتی توکامارت
مدت گارانتی
18 ماه
مدت وارانتی
60 ماه
جنس پارچه
یزد پرتراکم، درجه کیفی A (انتخابی)
جنس اسکلت
چوب
جنس چوب
نراد گرجی
جنس چوب نماکار
پلی استر (رزین)
منبت کاری
با دستگاه
جنس روکش
ورق طلا
جنس فوم
پلی اوررتان
رنگ چوب
طلایی، سفید، نقره، گردویی
زمان تولید و تحویل
حداکثر 15 روز
شرایط پرداخت
نقدی
جلو مبلی
دارد (انتخابی)
عسلی
دارد (انتخابی)
پاف
دارد (انتخابی)
لاوست و شزلون
دارد (انتخابی)
کاور مبل و پیراهن پارچه ای
دارد (انتخابی)
بسته بندی
سلفون حباب دار ضد ضربه
ارسال رایگان درب منزل
در سراسر کشور
حمل رایگان طبقات
ندارد
تسویه درب منزل
در سراسر کشور
ضمانت بازگشت محصول
7 روز
مبلمان قابل عرضه
۹ نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (۴ عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)۷ نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (2 عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)
ابعاد کاناپه
طول: 215 سانتی متر، عرض: 75 سانتی متر، ارتفاع: 150 سانتی متر
ابعاد مبل تک نفره
طول: 90 سانتی متر، عرض: 72 سانتی متر، ارتفاع: 135 سانتی متر
ابعاد صندلی میزبان
طول: 60 سانتی متر، عرض: 50 سانتی متر، ارتفاع: 135 سانتی متر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات