مبل » مبل استیل » مبل استیل شهناز

مبل استیل شهناز

مبلمان:

هفت نفره با میزبان1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفره، 2 میزبانهفت نفره بدون میزبان1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزباننه نفره1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبانسفارشی سازی
 • مبل استیل شهناز :

 • ناهارخوری استیل شهناز را میخواهم؟

  • انتخاب ابعاد میز:
 • ست 1 جلو مبلی و 2 عسلی را میخواهم؟


 • گارنتی 18 ماه توکامارت
 • فروش توسط توکامارت
 • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
 • آماده ارسال در ارديبهشت 99
قیمت:7,500,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:7,500,000تومان

محصولات مشابه:

مبلمان مدل شهناز از آن دست مبل‌های استیل است که وقار و جلوهگری را با سادگیای دلنشین همراه کرده است.

تاج بلند مبل‌های تک نفره استیل و نفوذ تاج در بدنه مبل سه نفره جنبه سلطنتی بودن این مبل‌ها را پوشش داده است و از سوی دیگر ظرافت نقش منبت‌ها و حجم متعادل منبتکاری - نه زیاد بودن و نه کم بودن - و ظرافت و تناسب طراحی بدنه مبل باعث شده است که در جنبه سلطنتی بودن این سِت اغراق نشود و محبوب افرادی شود که ضمن علاقه به رسمیت و وقار و شکوه مبل‌های استیل، سادهپسند هستند.

منظور از ظرافت طراحی بدنه مبل، آن است که کلاف مبل در ابعادی متناسب و همهپسند طراحی شده است؛ میزان انحنای دستهها و پایهها  و نیز میزان انحنا و بلندی پشتیها در همان حدی است که در معمول مبل‌های استیل رعایت میشود و چشمان ما با این اندازهها و ابعاد آشناست. مزیت بزرگ این تناسب ابعاد در حجیم به نظر نرسیدن مبل است که حس ظرافتی را القا میکند که بر دل هر بانوی ظرافتپسندی می نشیند. طرح شهناز نیز بر جنبه دلپذیری این مبلمان اضافه کرده است و آن را بیش از پیش محبوب قلوب بانوان جوان مینماید.

دوبل بودن تشک‌های مبل نیز علاوه بر نظافت راحتتر مبل، این امکان را برای شما فراهم میکند که بتوانید به راحتی فوم داخل تشک را هنگامی که پس از سال‌ها استفاده، قابلیت ارتجاعی آن کاسته شد تعویض نمایید.

داشتن کلاف چوبی با انحناها و پیچ وخم‌های چشمنواز الهام گرفته شده از طبیعت، موجب میشود که مبل‌های استیل یک نوع فرمیافتگی و استایل و ظرافتی داشته باشند که حس رسمیت را القا کند. در واقع همین ویژگی باعث شده است که نام «استیل» برای این دسته از مبلمان رایج شود، با وجودی که هیچ فلز استیلی در ساخت مبل استفاده نمی‌شود. در واقع کلمه «استایل» با تلفظ نادرست «استیل» بین مردم متداول شده و تبدیل به یک اشتباه رایج شده است.

 به بیان دیگر میتوان گفت که مبلمان استیل در میان مبل‌ها حکم کت و شلوار در میان انواع لباس‌ها را دارد.

ویژگی مذکور موجب میشود که از یک سو مبل‌های استیل تنها مناسب اتاق پذیرایی باشند و در دیگر بخش‌های خانه مورد استفاده قرار نگیرند (همانطور که کت و شلوار تنها در میهمانی‌های رسمی مورد استفاده قرار میگیرند) و از سوی دیگر همانطور که هیچ لباسی جانشین کت و شلوار به عنوان یک لباس رسمی و شیک و خوش استایل نمی‌شود، هیچ مبل دیگری نیز به اندازه مبل‌های استیل مناسب اتاق پذیرایی نیست.

 مبل‌های استیل علاوه بر استایل چشمنوازی که دارند، ویژگی‌های دیگری نیز دارند که آن‌ها را مناسب استفاده در بخش پذیرایی خانه مینماید:

 • زیبایی و چشمگیری؛ چرا که ما بهترین‌ها را برای میهمانان میخواهیم و علاقهمندیم که چشمان میهمانان را نیز به صرف زیبایی و تمیزی و آراستگی میزبانی نماییم.
 • بلند بودن نسبی پایهها و پشتی که موجب راحت بودن نشست و برخاست برای میهمان میشود.
 • تعداد بالای قطعات مبل که در صورت لزوم میتوان صندلی‌های ناهارخوری را نیز به آن‌ها اضافه کرد. زیرا مبل‌های استیل غالبا به صورت 9 نفره عرضه می شوند و نیز عموماً دارای سِت ناهارخوری نیز میباشند.
 • جنبه سلطنتی بودن مبل پذیرایی که با عواملی همچون منبتکاری بیشتر نسبت به سایر انواع مبل و تاج‌های نسبتاً بلند و... محقق میشود و نوعی احترام به میهمان و خواستن بهترین‌ها برای میهمان از آن استنباط میشود.
تعداد نشیمن
۹ نفره (پیش فرض)، ۷ نفره
نیاز به نصب
ندارد
نوع گارانتی
گارانتی توکامارت
مدت گارانتی
18 ماه
مدت وارانتی
60 ماه
جنس پارچه
یزد پرتراکم، درجه کیفی A (انتخابی)
جنس اسکلت
چوب
جنس چوب
نراد گرجی
جنس چوب نماکار
پلی استر (رزین)
منبت کاری
با دستگاه
جنس روکش
ورق طلا
جنس فوم
پلی اوررتان
رنگ چوب
طلایی، سفید، نقره، گردویی
زمان تولید و تحویل
حداکثر 15 روز
شرایط پرداخت
نقدی
جلو مبلی
دارد (انتخابی)
عسلی
دارد (انتخابی)
پاف
دارد (انتخابی)
لاوست و شزلون
دارد (انتخابی)
کاور مبل و پیراهن پارچه ای
دارد (انتخابی)
بسته بندی
سلفون حباب دار ضد ضربه
ارسال رایگان درب منزل
در سراسر کشور
حمل رایگان طبقات
ندارد
تسویه درب منزل
در سراسر کشور
ضمانت بازگشت محصول
7 روز
مبلمان قابل عرضه
۹ نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (۴ عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)۷ نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (2 عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)
ابعاد کاناپه
طول: 220 سانتی متر، عرض: 73 سانتی متر، ارتفاع: 135 سانتی متر
ابعاد مبل تک نفره
طول: 90 سانتی متر، عرض: 70 سانتی متر، ارتفاع: 130 سانتی متر
ابعاد صندلی میزبان
طول: 53 سانتی متر، عرض: 50 سانتی متر، ارتفاع: 130 سانتی متر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات