راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل فروهر

انتخاب نشمین
کاناپه 1 عدد، تک نفره 4 عدد، میزبان 0 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
نداشته باشد
انتخاب ناهارخوری
نداشته باشد
انتخاب رنگ بدنه
سفيد مشکي
انتخاب پارچه
مارال کد maral9
تومان 20,916,000
مبل استیل فروهر
مبل استیل فروهر
مبل استیل فروهر
مبل استیل فروهر
مبل استیل فروهر
...

مبلمان استیل فروهر زیبا و چشمنواز است. این سِت مبل در عین مجلّل بودن، از ظرافت و سادگیای دلنشین برخوردار است. و اما دلایل ما برای این ادّعا :

  • طراحی بدنه مبل ظریف است، مثلاً دستهها پهن نیستند و پایهها و پشتی از انحنای کمی برخودار هستند.
  • ابعاد و تناسب بین اندازههای بخشه‌ای مختلف مبل اعم از ارتفاع پشتی و پایهها و تاج و ....، تقریباً همان اندازههای چشم‌آشنایی است که برای مبل‌های استیل می‌شناسیم. همین چشمآشنایی موجب القای حس محبوب و آشنا بودن میشود.
  • میزان استفاده از منبّتکاری نه زیاد است و نه کم، و همین حرکت روی خط اعتدال  موجب دلنشین و پذیرفتنی بودن طراحی مبلمان فروهر میشود.
  • استفاده از منبّتکاری در بدنه پشتی مبل سه نفره و نیز قدری بلندتر بودن ارتفاع آن نسبت به معمول مبل‌های استیل، کمی بر جنبه مجلّل و سلطنتی بودن مبلمان افزوده است.

با توجه به نکاتی که گفته شد، در مجموع میتوان گفت مبل استیل فروهر مبلی است که ضمن داشتن مزایای مبلمان استیل، نه زیادی ساده است و نه زیادی سلطنتی. همین ویژگی موجب میشود که این مبلمان برای طیف وسیعی از مردم مقبول و محبوب واقع شود؛ آن‌ها که میخواهند از زیبایی، دوام و ظرافت اسکلت‌بندی مبلمان استیل و رسمیت و وقاری که به دکوراسیون القا میکند لذّت ببرند، بدون اینکه دکوراسیون خانه آن‌ها از یک حالت معمول و متعارف دکوراسیون خانههای ایرانی زیادی دور شود.

گفتنی است مبل‌های استیل به جهت داشتن اسکلت‌بندی خوش فرم،  پایههای نسبتاً بلند، منبّتکاری و برخوردار بودن از انحناهای مناسب در نمای چوبی مبل، ظرافت و زیبای خاص خود را دارند؛ ضمن اینکه کلاف تمام چوب آن‌ها مرغوب انتخاب میشود تا تحمل منّبت شدن را داشته باشد و به همین دلیل مبل‌های استیل، مقاوم‌تر و بادوام‌تر از سایر انواع مبلمان هستند.

از دیگر ویژگی‌های مبل سلطنتی فروهر میتوان به لمسهدار بودن مبل‌های تک نفره اشاره کرد. لمسهها به جهت راحتتر کردن عبور هوا بین مبل و لباس فردی که به آن تکیه داده است، حس بهتری هنگام پشتی دادن ایجاد مینمایند. همچنین منبّتکاری بدنه پشتی مبل سه نفره نیز تا حدودی نقش لمسهها را ایفا مینماید.

 دوبل بودن تشک‌ها نیز یکی از مزیت‌های مهم مبل فروهر است که موجب میشود نظافت مبل راحتتر شده و نیازی به استفاده از کاور مبل نباشد. ضمن اینکه در صورت نشست کردن فوم‌ها بعد از سال‌ها استفاده، نیازی به تعمیر مبل پیدا نخواهید کرد و میتوانید به راحتی فوم داخل تشک را تعویض نمایید.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: