راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل ماهور

انتخاب نشمین
کاناپه 1 عدد، تک نفره 4 عدد، میزبان 0 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
نداشته باشد
انتخاب ناهارخوری
نداشته باشد
انتخاب رنگ بدنه
سفيد مشکي
انتخاب پارچه
مارال کد maral9
تومان 20,196,000
مبل استیل ماهور
مبل استیل ماهور
مبل استیل ماهور
مبل استیل ماهور
مبل استیل ماهور
...

امروزه مبل‌ها نه تنها وسایل لوکسی به شمار نمیآیند، بلکه از لوازم ضروری خانه هستند. زیرا صرف نظر از احساس راحتی که برای اعضای خانه فراهم میکنند، برای سلامت بدن نیز ضروری هستند.

امروزه بر خلاف گذشته، صورت مسأله در مورد مبل‌ها، «خریدن یا نخریدن مبل» نیست. بلکه این است که «چه مبلی بخرم؟» و البته جواب، یک مقاله ده‎ها صفحه‎ای است. اما فرض را بر این می‎گذاریم که خانه شما به اندازه‎ای بزرگ است که بتوانید دو دست مبل استفاده کنید و شما طبق رسم معمول می‎خواهید یک دست مبل راحتی برای فعالیت‌های روزمره خانوادگی و یک دست مبل استیل برای پذیرایی خانه بخرید و می‎خواهید از دومی شروع کنید:

از آنجا که وارد یک دنیای جدید با کلی تنوع شده‎ایم، پس ناگزیزیم برای سرعت بخشیدن به انتخاب، از برخی جنبه‎هایی که موجب تفاوت مبل‌ها می‎شود فاکتور بگیریم. فرض کنید که از طرح و رنگ پارچه‎ها، لمسه‎دار بودن و نبودن پشتی‎ها، دوبل بودن یا نبودن تشک‌ها و... بگذریم و تنها بخواهیم بر اساس اسکلت‎بندی یا همان کلاف مبل تصمیم بگیریم. اما باز هم  چندان صورت مساله ساده‌تر نمی‎شود. زیرا هنوز باید تصمیم بگیریم که جنس کلاف از چه نوع چوبی باشد؟ میزان منبّت‎کاری تا چه حد باشد؟ فرم دسته‎ها و پایه‎ها به چه شکل باشد و تا چه حد پهن و منحنی باشد؟ قطر فوم استفاده شده در مبل زیاد باشد تا مبل حالت پفکی پیدا کند و یا اینکه کم باشد و مبل کمی شبیه صندلی به نظر برسد؟ نقش منبّت چه باشد؟ تاج و پشتی مبل تا چه حد بلند باشند؟ آیا پشتی مبل هم دارای منبت باشد؟ و ...

این جزئیات به نظر گیج کننده می‎رسند؛ شاید بهتر باشد از یک جایی به بعد دیگر خودمان را با جزئیات خسته نکنیم و به حس کلّی که با دیدن مبل پیدا می‎کنیم اعتماد کنیم. یعنی همان که در نگاه اول جذبمان کند و به دلمان بنشیند، البته به شرط با کیفیت بودن و تناسب رنگ و ابعاد آن با دکوراسیون و متراژ خانه... کلاً خرید مبل کار آسانی نیست. مخصوصاً مبل استیل که شاید بتوان گفت بیش از هر بخش دیگری در دکوراسیون، جلبِ نظر می‎کند.

اما اگر شما مبل ظریفی را می‎پسندید که میزان منبّتکاری آن هم با ظرافت همراه بوده و نه زیاد باشد و نه کم، نقش منبّت آن هم ظریف باشد، قطر فوم استفاده شده در بدنه مبل هم نه آنقدر نازک باشد که مبل شبیه صندلی به نظر برسد و نه آنقدر قطور که موجب حجیم به نظر رسیدن مبل شود و... خلاصه اینکه یک مبل استیل ظریف می‎پسندید و در عین حال تمایل دارید که تاج آن بلند باشد و برای پشتی مبل نیز از منبّتکاری استفاده شده باشد تا بر حال وهوای سلطنتی آن بیفزاید... خب در این صورت شاید به یک قدمی انتخاب خود رسیده اید: مبلمان ماهور

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: