راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل همایون

توقف تولید
مبل استیل همایون
مبل استیل همایون
مبل استیل همایون
مبل استیل همایون
مبل استیل همایون
...

مبل همایون نگین درخشان خانه شما خواهد شد. این مبلمان چنان ظریف طراحی شده است که نه تنها منبت‎کاری‎ گسترده از ظرافت آن نکاسته است، بلکه به زیبایی آن، نفوذ و گیرایی بیشتری بخشیده است. ردیف‌هایی از گل و بوته که بدنه ظریف مبل همایون را در خویش گرفته است نه تنها موجب افزایش جلوه‎گری این ظرافت شده، بلکه در عین حال بر چشمگیری و جنبه سلطنتی بودن مبلمان نیز افزوده است و نام همایون را زیبنده این سِت مبلمان ساخته است. در کنار هم قرار گرفتن شکوه و ظرافت، یک ترکیب خواستنی است که هر طراحی توان چنین هنرنمایی‎ای را ندارد.

عوامل دیگری نیز وجود دارد که جنبه سلطنتی بودن مبل را پوشش داده‎اند، عواملی همچون:

  • نفوذ منبت کاری تاج کاناپه سه نفره به بدنه مبل
  • مشخص و مرکزی بودن طرح منبت کاری مبل سه نفره که به شکل یک گلدان است (بر خلاف منبت‎کاری‎های معمولی که از طرح‎های افشان استفاده می‎شود)
  • بلند بودن تاج
  • استفاده از منبت‎کاری در تمام خطوطی که در نمای مبل به چشم می‎آیند -به جز نشیمن- به طوریکه حتی دسته‎ها نیز منبت‎کاری شده‌اند و از این رو این مدل مبل را دسته‎منبتی نیز می‎نامند.

همچنین ظرافت دسته‎ها و پهن نبودن آن‌ها، صاف بودن پشتی، کم‎انحنا بدن پایه‎ها و اسکلت‎بندی و فرم‎یافتگی‎ای که در کلاف مبل‌های استیل سراغ داریم، موجب شده است که بدنه این مبل جمع و جور و ظریف باشد و استفاده از منبت‎کاری گسترده و تاج‌های بلند، موجب حجیم و نامتناسب به نظر رسیدن ابعاد آن نشود.

 از سوی دیگر این منبت‎کاری‎های زیبا و خوش‎ نقش علاوه بر افزودن زیبایی، مبل و نیز اتصال بیشتر آن با سنت و هنر اصیل ایرانی، مزیت‌های دیگری را نیز رقم زده است که یکی از آن‌ها چشمگیری فوق‎العاده این ست مبلمان است. شاید این سوال برای شما مطرح شود که چشمگیری ممکن است چه مزیت خاصی داشته باشد؟! مگر اینکه افرادی باشیم که اهل چشم و همچشمی باشیم. اتفاقاً آنچه خواهیم گفت چنان مزیت بزرگی است که ممکن است ساده پسندانی را که طرح این مبلمان را شلوغ ارزیابی می‎کنند نیز از هواداران این سِت نماید؛ همراه باشید:

بزرگترین مزیت یک سِت مبلمان چشمگیر در آن است که می‎تواند نقطه کانونی دکوراسیون خانه شما باشد. نقطه کانونی دکوراسیون، بخشی از خانه است که چشم‌ها به محض ورود به سمت آن می‎چرخد و نقش بسیار مهمی در به اصطلاح خودمانی جا افتادن دکوراسیون دارد. وقتی چند قطعه مبل، نقطه کانونی دکوراسیون باشد یعنی شما از دردسر چشمگیر نمودن عناصر دیگر خانه همچون دیوار و پرده‎ها .... راحت شده‎اید. ضمن اینکه استفاده از این مبلمان پرنقش و خوش ‎نقش در یک زمینه ساده، هم خود مبل و هم دکوراسوین شما را بیشتر به جلوه می‎آورد.

می دانید نکته در چیست؟ هر چیزی را باید در بستر و فضایی که در آن قرار خواهد گرفت دید و ارزیابی کرد، نه به صورت تک. مثلاً؟

مثلاً شما یک پارچه پرنقش را می‎بینید و با خود می‎گویید این پارچه زیباست، اما زیادی شلوغ است و از کنار آن می‌گذرید. در حالی‌که اگر شما این پارچه را به صورت یک تاپ بدوزید و با یک دامن ساده بپوشید، زیبایی پارچه دیده شده و شلوغی آن تحت‎الشعاع قرار می‎گیرد. و یا حتی می توان از این پارچه به عنوان نوار‎دوزی و حاشیه بخش‌هایی از یک تاپ ساده استفاده کرد و ...

یا شما وقتی یک انگشتر پرنگین را از نزدیک می بینید ممکن است بیندیشید که در استفاده از نگین اغراق شده است. ولی وقتی این انگشتر در بستر یک دست عریان از هر زیورالات دیگری قرار گیرد بر زیبایی دست می‎افزاید و شلوغی آن کاملاً مرتفع می‎شود.

ممکن است ساده‎پسندان وقتی مبل همایون را در یک نمایشگاه و جدا از فضا و زمینه‎ای که قرار است در آن قرار بگیرد ببینند، آن را شلوغ ارزیابی کنند. ولی همین مبل وقتی در بستر یک دکوراسیون نسبتاً ساده قرار بگیرد چون نگینی در مرکز یک حلقه ساده خواهد درخشید.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: