راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل هور

انتخاب نشمین
تک نفره 4 عدد،میزبان 0 عدد،کاناپه 1 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
انتخاب ناهارخوری
انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 25,956,000
24,658,200
%5
مبل استیل هور
مبل استیل هور
مبل استیل هور
مبل استیل هور
مبل استیل هور
...

مبل یعنی نشیمن آماده و راحت؛ به همین سادگی. اما وقی پای خرید این نشیمن آماده با همین مفهوم ساده و کلی می‎رسد انتخاب چنان پیچیده می‎شود که ناگزیر میشوی به خرید یک دست مبلمان به عنوان یک پروژه میان مدت نگاه کنی و برای هفتهها، همزمان با کارهای روزمرهات به مطالعه و بررسی و پرس و جو و گشت و گذار در بازارهای آنلاین و آفلاین مبل بپردازی تا در نهایت دست یک سِت مبلمان را بگیری و کنار وسایل خانه‌ات بنشانی.

حال فرض کنید که ما قدم‌های اول را برداشته‌ایم و می‌دانیم که در میان تمام انواع مبل، قصد خرید یک دست مبلمان استیل را داریم  و به صورت مشخص‎تر هدف ما مبل‌های استیلی هستند که حال و هوای سلطنتی‎تر و چشمگیرتری نسبت به معمول مبل‌های استیل دارند. یعنی  پشتی‎ها و تاج‌های بلندتری دارند و منبّت‎کاری بیشتری در آنها استفاده شده است. از سوی دیگر تمایل داریم که طراحی بدنه مبل ظریف و جمع و جور باشد مثلاً دسته‎ها پهن نباشد و پایه‎ها انحنای زیادی نداشته باشند.

به نظر می‎رسد که مجموعه مبلمان هدف ما بسیار کوچک شده است و می‎توانیم به سرعت خرید خودمان را انجام دهیم. فرض کنید که سنگ تمام می‎گذاریم و باز هم مجموعه هدفمان را کوچکتر می‎کنیم.  مثلاً تصمیم می‎گیریم که تشک مبلمان دوبل باشد تا نظافت و نوسازی آن پس از استفاده چندین ساله راحت باشد و نیز از هیچ لمسه‎ای روی بدنه مبل استفاه نشده باشد.

 خوب درست است که تا این مرحله توانسته‎ایم تا حد زیادی به مبلمان مد نظر خود نزدیک شویم، اما هنوز هم جزئیات بسیار دیگری وجود دارد که یا باید در مورد آن‌ها هم تصمیم بگیریم یا اینکه سختگیری در مورد آن‌ها را رها کرده و بدون توجه به این جزئیات دست به انتخاب بزنیم:

یکی از این جزئیات، منبّتکاری مبل است؛ اینکه از چه نقشی و به چه میزانی در کدام قسمت‌های کلاف مبل استفاده شده باشد...آیا تاج مبل سه نفره ،مرکزی باشد یا سه تاجه؟ آیا در بدنه مبل نیز از منبّتکاری استفاده شود یا به منبّتکاری کلاف اکتفا شود؟ آیا طرح شکل‎گرفته روی بدنه پشتی، ترکیبی از منبّتکاری و پارچه باشد و یا اینکه فقط منبّتکاری باشد؟ چه طرحی باشد؟ و... .

فرض کنید با کمی گشت و گذار در اینترنت و مجلّات و مشاهده مدل‌های متنوع، به این نتیجه می‎رسید که تاج مبل، مرکزی باشد و طرح منبّت‎کاری بدنه به شکل بال باشد تا تداعی کننده نماد فروهر باشد و به عنوان یک ایرانی، نمادی ملی را وارد دکوراسیون خانه خود نمایید.

شاید تا کنون، میزان مولفههایی که میتوان در خرید مبل استیل در نظر داشت برای شما قدری خارج از حوصله به نظر رسیده باشد؛ اما در عوض حالا درست در یک قدمی مبلمان مد نظر خود قرار دارید: همان مبلمانی که به دلتان نشسته و فکر خریدش برایتان رضایتبخش است: مبل هور؛ ماه درخشان مبل‌ها.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: