مبل » مبل استیل » مبل استیل هور

مبل استیل هور

مبلمان:

هفت نفره با میزبان1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفره، 2 میزبانهفت نفره بدون میزبان1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزباننه نفره1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبانسفارشی سازی
  • مبل استیل هور :

  • ناهارخوری استیل هور را میخواهم؟

    • انتخاب ابعاد میز:
  • ست 1 جلو مبلی و 2 عسلی را میخواهم؟


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در 15 تا 25 روز آینده
قیمت:8,400,000تومان
تخفیف336,000 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:8,064,000تومان

محصولات مشابه:

مبل یعنی نشیمن آماده و راحت؛ به همین سادگی. اما وقی پای خرید این نشیمن آماده با همین مفهوم ساده و کلی می‎رسد انتخاب چنان پیچیده می‎شود که ناگزیر میشوی به خرید یک دست مبلمان به عنوان یک پروژه میان مدت نگاه کنی و برای هفتهها، همزمان با کارهای روزمرهات به مطالعه و بررسی و پرس و جو و گشت و گذار در بازارهای آنلاین و آفلاین مبل بپردازی تا در نهایت دست یک سِت مبلمان را بگیری و کنار وسایل خانه‌ات بنشانی.

حال فرض کنید که ما قدم‌های اول را برداشته‌ایم و می‌دانیم که در میان تمام انواع مبل، قصد خرید یک دست مبلمان استیل را داریم  و به صورت مشخص‎تر هدف ما مبل‌های استیلی هستند که حال و هوای سلطنتی‎تر و چشمگیرتری نسبت به معمول مبل‌های استیل دارند. یعنی  پشتی‎ها و تاج‌های بلندتری دارند و منبّت‎کاری بیشتری در آنها استفاده شده است. از سوی دیگر تمایل داریم که طراحی بدنه مبل ظریف و جمع و جور باشد مثلاً دسته‎ها پهن نباشد و پایه‎ها انحنای زیادی نداشته باشند.

به نظر می‎رسد که مجموعه مبلمان هدف ما بسیار کوچک شده است و می‎توانیم به سرعت خرید خودمان را انجام دهیم. فرض کنید که سنگ تمام می‎گذاریم و باز هم مجموعه هدفمان را کوچکتر می‎کنیم.  مثلاً تصمیم می‎گیریم که تشک مبلمان دوبل باشد تا نظافت و نوسازی آن پس از استفاده چندین ساله راحت باشد و نیز از هیچ لمسه‎ای روی بدنه مبل استفاه نشده باشد.

 خوب درست است که تا این مرحله توانسته‎ایم تا حد زیادی به مبلمان مد نظر خود نزدیک شویم، اما هنوز هم جزئیات بسیار دیگری وجود دارد که یا باید در مورد آن‌ها هم تصمیم بگیریم یا اینکه سختگیری در مورد آن‌ها را رها کرده و بدون توجه به این جزئیات دست به انتخاب بزنیم:

یکی از این جزئیات، منبّتکاری مبل است؛ اینکه از چه نقشی و به چه میزانی در کدام قسمت‌های کلاف مبل استفاده شده باشد...آیا تاج مبل سه نفره ،مرکزی باشد یا سه تاجه؟ آیا در بدنه مبل نیز از منبّتکاری استفاده شود یا به منبّتکاری کلاف اکتفا شود؟ آیا طرح شکل‎گرفته روی بدنه پشتی، ترکیبی از منبّتکاری و پارچه باشد و یا اینکه فقط منبّتکاری باشد؟ چه طرحی باشد؟ و... .

فرض کنید با کمی گشت و گذار در اینترنت و مجلّات و مشاهده مدل‌های متنوع، به این نتیجه می‎رسید که تاج مبل، مرکزی باشد و طرح منبّت‎کاری بدنه به شکل بال باشد تا تداعی کننده نماد فروهر باشد و به عنوان یک ایرانی، نمادی ملی را وارد دکوراسیون خانه خود نمایید.

شاید تا کنون، میزان مولفههایی که میتوان در خرید مبل استیل در نظر داشت برای شما قدری خارج از حوصله به نظر رسیده باشد؛ اما در عوض حالا درست در یک قدمی مبلمان مد نظر خود قرار دارید: همان مبلمانی که به دلتان نشسته و فکر خریدش برایتان رضایتبخش است: مبل هور؛ ماه درخشان مبل‌ها.

تعداد نشیمن
۹ نفره (پیش فرض)، ۷ نفره
نیاز به نصب
ندارد
نوع گارانتی
گارانتی توکامارت
مدت گارانتی
18 ماه
مدت وارانتی
60 ماه
جنس پارچه
یزد پرتراکم، درجه کیفی A (انتخابی)
جنس اسکلت
چوب
جنس چوب
نراد گرجی
جنس چوب نماکار
پلی استر (رزین)
منبت کاری
با دستگاه
جنس روکش
ورق طلا
جنس فوم
پلی اوررتان
رنگ چوب
طلایی، سفید، نقره، گردویی
زمان تولید و تحویل
حداکثر 15 روز
شرایط پرداخت
نقدی
جلو مبلی
دارد (انتخابی)
عسلی
دارد (انتخابی)
پاف
دارد (انتخابی)
لاوست و شزلون
دارد (انتخابی)
کاور مبل و پیراهن پارچه ای
دارد (انتخابی)
بسته بندی
سلفون حباب دار ضد ضربه
ارسال رایگان درب منزل
در سراسر کشور
حمل رایگان طبقات
ندارد
تسویه درب منزل
در سراسر کشور
ضمانت بازگشت محصول
7 روز
مبلمان قابل عرضه
۹ نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (۴ عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)۷ نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (2 عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)
ابعاد کاناپه
طول: 240 سانتی متر، عرض: 80 سانتی متر، ارتفاع: 170 سانتی متر
ابعاد مبل تک نفره
طول: 110 سانتی متر، عرض: 80 سانتی متر، ارتفاع: 140 سانتی متر
ابعاد صندلی میزبان
طول: 60 سانتی متر، عرض: 65 سانتی متر، ارتفاع: 140 سانتی متر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات