مبل » مبل استیل » مبل استیل پالیز

مبل استیل پالیز

مبلمان:

هفت نفره با میزبان1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفره، 2 میزبانهفت نفره بدون میزبان1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزباننه نفره1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبانسفارشی سازی
 • مبل استیل پالیز :

 • ناهارخوری استیل پالیز را میخواهم؟

  • انتخاب ابعاد میز:
 • ست 1 جلو مبلی و 2 عسلی را میخواهم؟


 • گارنتی 18 ماه توکامارت
 • فروش توسط توکامارت
 • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
 • آماده ارسال در 15 تا 25 روز آینده
قیمت:7,800,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:7,800,000تومان

محصولات مشابه:

اگر اهل جسارت به خرج دادن در دکوراسیون نیستید و خواهان خرید یک دست مبل استیل زیبا و چشمنواز در همان اندازههای چشمآشنایی هستید که برای مبل‌های استیل سراغ داریم، و درعین حال میخواهید طراحی مبلمان به گونهای باشد که بیش از معمول مبل‌های استیل، حسی دلنشین و صمیمی را به محیط القا کند، پیشنهاد ما مبلمان استیل مدل پالیز است. این مدل مبل به دو دلیل تداعی کننده حسی دلنواز و لطیف است:

 • اولین علت وجود طرح گل در بدنه پشتی است و از آنجا که گل همواره نماد لطافت و زیبایی بوده است، وجود یک گل ناپژمردنی در مرکز دکوراسیون خانه شما همواره حال و هوای اهالی خانه را در اتصال با زیبایی و لطافت گل قرار میدهد. این نکته از جهت فنگشویی نیز مهم است؛ زیرا در این آیین، استفاده از گل خشک و مصنوعی در محیط خانه رد میشود و اگر شما از افرادی هستید که در نگهداری گیاهان زنده کمحوصله هستید، از طریق چنین خلاقیتی در نحوه منّبتکاری مبلمان، میتوانید - به نوعی- حضور گل را درخانه خود داشته باشید.
 • هم ارتفاع بودن پشتی مبل سه نفره با مبل‌های تک نفره، نوعی حس خاکی بودن و صمیمیت را القا می‌کند؛ برخلاف پشتی‌های بلند که بیش از پیش بر جنبه سلطنتی و چشمگیر بودن مبل میافزایند.

چند ویژگی دیگر خاص طراحی مبل سلطنتی پالیز عبارتند از:

استفاده از منّبتکاری در بدنه پشتی به گونه‎ای که بخش‌هایی از مبل برجسته شده و چوب‌های منبّت شده در کنار پارچه‎ای برجسته شده یک طرح را به وجود آورند، ابتکاری جدید است که گویای حس نو بودن برای مبل و خانه شما خواهد بود. این ابتکار زیبا موجب می‌شود که مبلمان علاوه بر شکیل و دوست‎داشتنی بودن، متفاوت باشد و بنابراین از آنجا که احتمالاً در خانه‎ اطرافیان شما مبلمانی با این طرح وجود ندارد، می‎تواند به نوعی نشانه و امضایی برای منزل شما باشد.

مبل‌های استیل از تنوعی باورنکردنی برخوردار هستند. اگر فرض کنیم که مبل‌های استیل از هر نظر جز نحوه استفاده از منّبتکاری متفاوت باشند، همین یک ویژگی به تنهایی می‌تواند صدها نوع مبل متفاوت را به وجود آورد. حتی اگر نقش منّبتکاری‎ها نیز یکسان باشد، با کم و زیاد کردن میزان منّبتکاری و تغییر نحوه پراکندگی منّبتکاری‎ها در بخش‌های مختلف مبل اعم از تاج، بدنه، پایه، دسته و ... می‎توان هویت‌ها و حال و هواهای متفاوتی به مبلمان بخشید.  مبلمان پالیز از آن دسته مبل‌هایی است که نقش و میزان استفاده از منّبتکاری و نحوه پراکندگی آن‌ها چشمنواز است. این مبلمان ضمن برخوردار بودن از چشمگیری و ظرافت و وقاری که از یک ست مبلمان استیل انتظار می‎رود، زیبا و دلنشین نیز هست.

همچنین کوتاه بودن پشتی مبل سه نفره نسبت به برخی مبل‌های استیل که از پشتی‎های بلندی برخوردار هستند موجب می‎شود که مبل جمع و جورتر به نظر رسیده و برای خانه‎های با متراژ پایین‎تر مناسبتر باشد.

ابعاد
طول: عرض: ارتفاع:
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات