راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل پالیز

انتخاب نشمین
کاناپه 1 عدد، تک نفره 4 عدد، میزبان 0 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
نداشته باشد
انتخاب ناهارخوری
نداشته باشد
انتخاب رنگ بدنه
سفيد مشکي
انتخاب پارچه
مارال کد maral9
تومان 23,796,000
مبل استیل پالیز
مبل استیل پالیز
مبل استیل پالیز
مبل استیل پالیز
مبل استیل پالیز
...

اگر اهل جسارت به خرج دادن در دکوراسیون نیستید و خواهان خرید یک دست مبل استیل زیبا و چشمنواز در همان اندازههای چشمآشنایی هستید که برای مبل‌های استیل سراغ داریم، و درعین حال میخواهید طراحی مبلمان به گونهای باشد که بیش از معمول مبل‌های استیل، حسی دلنشین و صمیمی را به محیط القا کند، پیشنهاد ما مبلمان استیل مدل پالیز است. این مدل مبل به دو دلیل تداعی کننده حسی دلنواز و لطیف است:

  • اولین علت وجود طرح گل در بدنه پشتی است و از آنجا که گل همواره نماد لطافت و زیبایی بوده است، وجود یک گل ناپژمردنی در مرکز دکوراسیون خانه شما همواره حال و هوای اهالی خانه را در اتصال با زیبایی و لطافت گل قرار میدهد. این نکته از جهت فنگشویی نیز مهم است؛ زیرا در این آیین، استفاده از گل خشک و مصنوعی در محیط خانه رد میشود و اگر شما از افرادی هستید که در نگهداری گیاهان زنده کمحوصله هستید، از طریق چنین خلاقیتی در نحوه منّبتکاری مبلمان، میتوانید - به نوعی- حضور گل را درخانه خود داشته باشید.
  • هم ارتفاع بودن پشتی مبل سه نفره با مبل‌های تک نفره، نوعی حس خاکی بودن و صمیمیت را القا می‌کند؛ برخلاف پشتی‌های بلند که بیش از پیش بر جنبه سلطنتی و چشمگیر بودن مبل میافزایند.

چند ویژگی دیگر خاص طراحی مبل سلطنتی پالیز عبارتند از:

استفاده از منّبتکاری در بدنه پشتی به گونه‎ای که بخش‌هایی از مبل برجسته شده و چوب‌های منبّت شده در کنار پارچه‎ای برجسته شده یک طرح را به وجود آورند، ابتکاری جدید است که گویای حس نو بودن برای مبل و خانه شما خواهد بود. این ابتکار زیبا موجب می‌شود که مبلمان علاوه بر شکیل و دوست‎داشتنی بودن، متفاوت باشد و بنابراین از آنجا که احتمالاً در خانه‎ اطرافیان شما مبلمانی با این طرح وجود ندارد، می‎تواند به نوعی نشانه و امضایی برای منزل شما باشد.

مبل‌های استیل از تنوعی باورنکردنی برخوردار هستند. اگر فرض کنیم که مبل‌های استیل از هر نظر جز نحوه استفاده از منّبتکاری متفاوت باشند، همین یک ویژگی به تنهایی می‌تواند صدها نوع مبل متفاوت را به وجود آورد. حتی اگر نقش منّبتکاری‎ها نیز یکسان باشد، با کم و زیاد کردن میزان منّبتکاری و تغییر نحوه پراکندگی منّبتکاری‎ها در بخش‌های مختلف مبل اعم از تاج، بدنه، پایه، دسته و ... می‎توان هویت‌ها و حال و هواهای متفاوتی به مبلمان بخشید.  مبلمان پالیز از آن دسته مبل‌هایی است که نقش و میزان استفاده از منّبتکاری و نحوه پراکندگی آن‌ها چشمنواز است. این مبلمان ضمن برخوردار بودن از چشمگیری و ظرافت و وقاری که از یک ست مبلمان استیل انتظار می‎رود، زیبا و دلنشین نیز هست.

همچنین کوتاه بودن پشتی مبل سه نفره نسبت به برخی مبل‌های استیل که از پشتی‎های بلندی برخوردار هستند موجب می‎شود که مبل جمع و جورتر به نظر رسیده و برای خانه‎های با متراژ پایین‎تر مناسبتر باشد.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: