راهنما خرید 0 سبد خرید

ارسال به سراسر کشور

خرید اقساطی بدون کارمزد

امکان تسویه درب منزل

7 روز ضمانت تعویض

امکان بازدید حضوری

ضمانت 18 ماهه

مبل استیل کرشمه

انتخاب نشمین
تک نفره 4 عدد،میزبان 0 عدد،کاناپه 1 عدد
انتخاب ست جلومبلی و دو عسلی
انتخاب ناهارخوری
انتخاب رنگ بدنه
انتخاب پارچه
تومان 34,282,800
مبل استیل کرشمه
مبل استیل کرشمه
مبل استیل کرشمه
مبل استیل کرشمه
مبل استیل کرشمه
...

شاید در گذشته، آن زمان که زیباترین خانهها با فرش‌های لاکی مفروش شده بود و دور تا دور اتاق پذیرایی با پشتی مزیّن میشد، مبل‌ها، وسایل لوکس و هزینه‎بَری به نظر می‎رسیدند. اما امروز به یمن هنرِ دست هنرمندان و صنعتگران هموطن، بازار مبل ایران آنقدر غنی شده است که می‎توان با هزینه خرید یک عدد فرش ماشینی نیز یک دست مبل خرید. اما خوب این مبل‌های راحتی هستند که با قیمت‌های ارزان‎تر تمام می‎شوند و مبل‌های استیل نسبت به مبل‌های راحتی کار بسیار بیشتری می‎برند و بنابراین گران‌تر تمام می‎شوند.

از ساخت کلاف مبل با انحناها و پیچ و تاب‌های خاص مبل‌های استیل و پرداخت و منبت کردن و رنگ‎کاری این چوب‌ها بگیرید تا رویه کوبی مبل به شکلی که کلاف، حاشیه چوبی‎ای برای بخش‌های پارچه‎ای باشد و این کار به تمیزی صورت گرفته شده باشد.

و البته در این میان، مبل‌های استیلی که منبت‎کاری بیشتر و ظریف‌تری دارند و کیفیت چوب کلاف آنها از بهترین‌هاست از قیمت بالاتری برخوردار هستند. گرچه چوب کلاف مبلمان استیل به طور کلی مرغوب انتخاب می‎شود تا تحمل ضربات منبت‎کاری را داشته باشد.

استفاده از چوب و هنر منبّت در دکوراسیون، موجب اتصال خانه به حال و هوای نوستالوژیک و فرهنگ و سنت بومی ایران می‎شود؛ زیرا هر دو در کودکی‌ها و گذشته‎های ما و پیشینیان ما حضور داشته‌اند و به همین جهت است که مبل‌های استیل اصالت و وقار را القا می‎کنند.

همچنین فرم‎یافتگی و اسکلت‎بندی ظریف و پایه‎های بلند آن‌ها نوعی رسمیت و نظم و آراستگی را القا می‎کند و البته تاج‌ها و منبت‎کاری‌ها به ویژه اگر سطح گسترده‌ای از مبل را به خود اختصاص داده باشند، القا کننده جلال و شکوه هستند و تمام این خصوصیات موجب زیبایی و گیرایی خاص مبل‌های استیل می‌شود و به همین دلیل است که این مبل‌ها جایگاه بی‎بدیل خود را در اتاق‌های پذیرایی حفظ کرده‌اند.

در این میان مبل کرشمه نیز یکی از این مبل‌های استیل زیباست که شکوه و ظرافت را توأمان دارد. ظرافت طراحی کلاف و بدنه با دسته‎ها و پایه‌های جمع و جور همراه با انحناهای مناسب به اضافه تاج‌های بلند منبت‌کاری شده، ترکیب متعادلی از جلوه‌گری و سادگی را به وجود آورده است و موجب دلنشینی و چشمنوازی این ست مبل در عین سلطنتی و چشمگیر بودن آن شده است.

همچنین منبت‎کاری که به شکل بال در بدنه مبل استیل کرشمه تعبیه شده، بیننده را به یاد فروهر انداخته و نمادی ملی و ایرانی را به پیشانی مبل زده است. اگر شما از افرادی هستید که به استفاده از نمادهای ملی در دکوراسوین و لوازم شخصی خود علاقه دارید و نمای ورودی خانه شما طرح هخامنش است و تصویری از آریوبرزن را به دیوار خانه خود آویخته‎اید، مبل کرشمه می تواند مبل شما و زیبنده منزل شما باشد.

 تاج مبل سه نفره که هنری‎ترین و چشمگیرترین بخش مبل است هوشمندانه و ظریف طراحی شده است؛ نقش متقارن و ظریف تاج، زیبایی‎ای را پدید آورده است که در نگاه اول جلب نظر می‎کند ضمن اینکه نقوش چند‎منظوره هستند به طوریکه علاوه بر گلدان، چندین پرنده را نیز می توان در این نقوش یافت، نقش بال تعبیه شده در بدنه مبل در واقع پرهای چندین طاووس نیسز هست و نیز مبل در فاصله بین دو تکه منبتکاری شده، به شکل یک گل متقارن درآمده است.

نمایش بیشتر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
پرسش ها و پاسخ ها

با نظر دادن در مورد این محصول به ما و دیگران کمک کنید
امتیاز شما به این محصول*:
شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد و فقط برای اطلاع رسانی شما استفاده میشود.
نظرات و امتیازات

محصولات مشابه: