مبل » مبل استیل » مبل استیل گیسو

مبل استیل گیسو

مبلمان:

هفت نفره با میزبان1 کاناپه سه نفره، 2 مبل تک نفره، 2 میزبانهفت نفره بدون میزبان1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 0 میزباننه نفره1 کاناپه سه نفره، 4 مبل تک نفره، 2 میزبانسفارشی سازی
  • مبل استیل گیسو :

  • ناهارخوری استیل گیسو را میخواهم؟

    • انتخاب ابعاد میز:
  • ست 1 جلو مبلی و 2 عسلی را میخواهم؟


  • گارنتی 18 ماه توکامارت
  • فروش توسط توکامارت
  • بسته بندی و ارسال توسط توکامارت
  • آماده ارسال در 15 تا 25 روز آینده
قیمت:8,100,000تومان
تخفیف0 تومان (حراج)

تخفیف0 تومان (پیشفرض)
قیمت برای شما:8,100,000تومان

محصولات مشابه:

منبّتکاری یکی از هنرهای اصیل ایرانی است که اوج رونق آن در دوره صفویه بوده است. در این دوره شاهد استفاده از هنر منبّت، هم در قطعات بزرگ معماری داخلی همچون درها و ستون‌ها و هم در قطعات کوچک مثل رحل و دسته‎خنجر و قاشق بوده‌ایم.

اما قدمت منبّتکاری بیش از این است؛ مثلاً انواع منبرها و ضریحهای منبتکاری شده از دوره تیموریان باقی مانده است و کاملاً محتمل است که قدمت منبّتکاری در ایران به زمان ساسانیان و حتی هخامنشیان برگردد. گرچه ممکن آثار چندانی از آن دوران باقی نمانده باشد؛ زیرا چوب به جهت فرسودگی در برابر عوامل جوّی، نمیتواند دوام زیادی داشته باشد.

با این توصیف، استفاده از منبّتکاری در مبلمان بر جنبه اصالت آن میافزاید و شاید به همین دلیل است که مبلمان استیل بیش از انواع دیگر مبل از منبّتکاری بهره گرفته است؛ چرا که مبل استیل با فرمیافتگی و استایل و ابعاد نسبتا بلند خود - نسبت به سایر انواع مبل‌ها - قرار است نوعی رسمیت و وقار را به محیط القا کند و به همین دلیل است که از این نوع مبلمان در بخش پذیرایی استفاده میشود.

با وجودی که مبل‌های استیل، فرمی دارند که آن‌ها را از سایر انواع مبلمان متمایز می‌کند، حتی در خود این مبل‌ها نیز تنوع آنقدر زیاد است که انتخاب را مشکل می‌کند. عوامل متعددی وجود دارد که باعث تنوع در مبلمان استیل می شوند. تنها یکی از این عوامل نحوه استفاده از منبّتکاری در مبل استیل است؛ از متفاوت بودن نقش گرفته تا متفاوت بودن میزان و نحوه پراکندگی بخش‌های منبّتکاری شده روی قسمت‌های مختلف کلاف مبل.

مثلاً در مورد مبل منبّتکاری گیسو، استفاده از گل‌های توپی موجب شده است که قسمت‌هایی از کلاف مبل که با این طرح از منبت کار شده‌اند، مرصع نشان شود. به ویژه دسته مبل که به نظر می‎رسد با نگین‌های کنار هم مزیّن شده است. ضمن اینکه استفاده از طرح برگ در بخش مرکزی تاج مبل تداعی کننده پر و بال عقاب نیز هست؛ و خوب این منبّتکاری واقعاً متفاوت است...

طراحی و تناسب ابعاد مبل استیل گیسو نیز چشمنواز و تابناک است؛ در همان نگاه اول متناسب بودن بلندی پایه، بلندی پشتی، طول و عرض مبل و بلندی تاج‌ها با هم، حس خوشایندی را ایجاد می‎کند؛ زیرا قبل از اینکه مغز دست به محاسبه بزند، چشم‌ها تناسبات درست را تشخیص می‌دهند و به همین علت است که در چنین مواقعی از صفت چشمنواز استفاده می‎شود.

 از عواملی دیگری که موجب درخشش و تابناکی مبلمان گیسو می‎شود، جنبه چشمگیر بودن آن، به علت نفوذ تاج به بدنه مبل بر بلند گرفتن اندازه‌هایی است که در پاراگراف قبل به آن اشاره شد.

گرچه کاملاً متصور است که وقتی این ست مبلمان مرصّع ‌نشان در زمینه درست خویش قرار گیرد یک دکوراسیون تابناک را رقم خواهد زد، اما مسلماً در صورتیکه در خانهای  قرار گیرد که متراژ آن با ابعاد مبل متناسب نباشد و انتخاب رنگ و میزان سادگی و شلوغی سایر اجزای دکوراسیون همچون دیوارها و پردهها متناسب با رنگ و طرح مبل نباشد، این سِت مبلمان نیز جلوه شایسته خود را نخواهد داشت.

تعداد نشیمن
۹ نفره (پیش فرض)، ۷ نفره
نیاز به نصب
ندارد
نوع گارانتی
گارانتی توکامارت
مدت گارانتی
18 ماه
مدت وارانتی
60 ماه
جنس پارچه
یزد پرتراکم، درجه کیفی A (انتخابی)
جنس اسکلت
چوب
جنس چوب
نراد گرجی
جنس چوب نماکار
پلی استر (رزین)
منبت کاری
با دستگاه
جنس روکش
ورق طلا
جنس فوم
پلی اوررتان
رنگ چوب
طلایی، سفید، نقره، گردویی
زمان تولید و تحویل
حداکثر 15 روز
شرایط پرداخت
نقدی
جلو مبلی
دارد (انتخابی)
عسلی
دارد (انتخابی)
پاف
دارد (انتخابی)
لاوست و شزلون
دارد (انتخابی)
کاور مبل و پیراهن پارچه ای
دارد (انتخابی)
بسته بندی
سلفون حباب دار ضد ضربه
ارسال رایگان درب منزل
در سراسر کشور
حمل رایگان طبقات
ندارد
تسویه درب منزل
در سراسر کشور
ضمانت بازگشت محصول
7 روز
مبلمان قابل عرضه
۹ نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (۴ عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)۷ نفره: کاناپه (۱ عدد)، مبل تک نفره (2 عدد)، صندلی میزبان (۲ عدد)
ابعاد کاناپه
طول: 210 سانتی متر، عرض: 76 سانتی متر، ارتفاع: 140 سانتی متر
ابعاد مبل تک نفره
طول: 90 سانتی متر، عرض: 70 سانتی متر، ارتفاع: 130 سانتی متر
ابعاد صندلی میزبان
طول: 50 سانتی متر، عرض: 56 سانتی متر، ارتفاع: 130 سانتی متر
پرسش خود را در مورد محصول مطرح نمایید...
پرسش و پاسخ
نمایش دسته مورد نظر:

متوسط
متوسط
متوسط
نظرات و امتیازات